/od dewelopera: O powstawaniu Przepustki bojowej Wild Rift


Wkrótce pojawi się Dzika Przepustka! Kierownik ds. dochodów pozwala wam zajrzeć za kulisy naszego podejścia do monetyzacji.


Jeszcze dzisiaj zadebiutuje przepustka bojowa Wild Rift, którą nazwaliśmy Dziką Przepustką! Generalnie dajemy wam więcej rzeczy po prostu za to, że gracie. A jeśli chcecie, możecie te bonusy jeszcze ulepszyć.

Więcej szczegółów poniżej, ale najpierw chcielibyśmy poświęcić nieco czasu na przybliżenie naszej filozofii dotyczącej monetyzacji w Wild Rift – chcemy, aby trudne tematy, takie jak ten, były równie transparentne jak wyważenie lub projektowanie gry!

ZARABIANIE NA EKRANIE

Udostępnienie naszej pierwszej Dzikiej Przepustki zbiegnie się z początkiem 2. sezonu rankingowego. Chociaż jesteśmy na nowej platformie, nie znaczy to, że mamy całkiem nowe podejście do monetyzacji. W istocie wciąż kierujemy się dokładnie tymi samymi zasadami (link do artykułu po angielsku), które zastosowaliśmy w League of Legends na PC!

Naszym najwyższym priorytetem jest tworzenie świetnej gry i zapewnienie wam pamiętnych i istotnych przeżyć – nawet jeśli postanowicie nigdy nie wydać ani grosza na grę. Tworząc rzeczy takie jak emotki, skórki lub Dziką Przepustkę, liczymy na to, że będziecie chętnie kupować te produkty i używać ich, ponieważ wzbogacają one wasze doznania w Wild Rift.

Nigdy nie chcieliśmy, żebyście mieli wrażenie, że musicie wydawać pieniądze, by nie wypaść z rywalizacji w grze. W tym duchu napakowaliśmy Dziką Przepustkę rozmaitą opcjonalną zawartością i walutami, dzięki czemu będziecie mogli popisywać się przed wrogami, zbliżyć się do odblokowania upragnionej skrzyni ze skórkami za Energię Poro i nareszcie zdobyć konkretne akcesoria, którymi chcecie wszystkich olśnić i zadawać szyku na Rift.

DZIKA PRZEPUSTKA W SKRÓCIE

Oto, jak działa Dzika Przepustka:

4_2_21_devCreatingWildRiftsBattlePass_1.jpg

Na początku sezonu rankingowego uruchomimy Dziką Przepustkę, którą znajdziecie w menu na ekranie głównym.

4_2_21_devCreatingWildRiftsBattlePass_2.jpg

Działa dokładnie tak, jak można się tego spodziewać: awansuje w miarę waszego grania i nagradza was skórkami, walutami, ikonami, emotkami, błyskotkami oraz innymi rarytasami.

4_2_21_devCreatingWildRiftsBattlePass_3.jpg

Możecie w dowolnym momencie ulepszyć swoją Dziką Przepustkę za 590 DR i odebrać całą zawartość, jaką do tej pory zdobyliście. Jeśli nie chcecie jej ulepszać, to nadal otrzymacie Niebieskie Drobinki i Monety Poro z przepustki. Całkowicie za darmo.

4_2_21_devCreatingWildRiftsBattlePass_4.jpg

Przygotowaliśmy również Elitarną Dziką Przepustkę, która oferuje dodatkowe misje, poziomy i doświadczenie, które pomogą wam przyśpieszyć postępy. Możecie ją uzyskać za dodatkowe 400 DR powyżej ceny podstawowej Dzikiej Przepustki.

4_2_21_devCreatingWildRiftsBattlePass_5.jpg

Osiągnięcie 50. poziomu Dzikiej Przepustki zapewni wam ekskluzywną skórkę – Hexodkrywcę Jaxa, dzięki któremu pokażecie światu, jak daleko zaszliście. Ale chwila, to jeszcze nie koniec! Możecie także zdobyć dodatkowe nagrody, które dodadzą więcej zawartości do waszej kolekcji.

SŁOWO NA KONIEC

Jeśli tym razem ulepszona Dzika Przepustka wam nie przypasuje, nie ma sprawy! Podobnie jak w przypadku innych elementów gry, zobowiązujemy się wspólnie z wami ulepszać doznania z gry. Dlatego prosimy – dzielcie się z nami swoimi przemyśleniami. Chętnie słuchamy waszych uwag, które pomagają nam zrozumieć, co się wam podoba lub czego powinno być więcej, a także co was szczególnie boli lub co się wam nie podoba. W nadchodzących patchach, z waszą pomocą, będziemy badać nowe rodzaje zawartości, która pomoże wam lepiej spersonalizować doznania i dorwać więcej rzeczy, które uwielbiacie.


Podziel się ze znajomymi!