Opis patcha 1.0 Wild Rift


Czas na patch 1.0, który przynosi regionalną otwartą betę, 7 nowych bohaterów do przetestowania i wzmocnienia Łzy Bogini.


W tym patchu rozpoczynamy regionalną otwartą betę Wild Rift. Potrzebujemy waszej pomocy w testowaniu kilku nowych bohaterów, którzy zagoszczą na Wild Rift przez kilka dni darmowej rotacji. Naprawiliśmy także błąd dotyczący utykania na ekranie ładowania w przypadku specyficznych urządzeń.

NOWOŚCI

REGIONALNA OTWARTA BETA

Regionalna otwarta beta rozpoczyna się 27 października (PT)! Wszyscy gracze z Indonezji, Japonii, Malezji, Filipin, Singapuru, Korei Południowej i Tajlandii otrzymają pełny dostęp do Wild Rift na urządzeniach z systemami Android i iOS. Ponadto witamy graczy z Kambodży, Brunei, Laosu, Mjanmy i Timoru Wschodniego!

TYMCZASOWA PRZERWA

Wkrótce tymczasowo zawiesimy testy na iOS i wyłączymy możliwość pobierania Wild Rift przez nowych graczy.

NOWY BOHATER: LEE SIN

patchnotes10_1.jpg

 

Lee Sin, Ślepy Mnich z wykopem wskakuje na Wild Rift! Jeden z najpopularniejszych od niemal 10 lat bohaterów League z pewnością wprowadzi nowy poziom głębi i mistrzostwa do dżungli, oferując niezrównaną mobilność, potencjał ogrywania wrogów i masę klipów z najlepszych zagrywek.

Lee Sin będzie dostępny wraz ze skórkami Lee Sin Bokser i Tajski Bokser Lee Sin, więc będziecie mogli stylowo popisywać się przed wrogami.

PODGLĄD BOHATERÓW

Uruchamiamy testy szóstki nowych bohaterów, którzy zostaną oficjalnie opublikowani w późniejszym terminie. Potrzebujemy waszych opinii i przetestowania tych konkretnych bohaterów, dlatego będziecie mogli grać nimi za darmo od 22 do 27 października (PT). Abyśmy mogli rozprawić się z kilkoma ostatnimi błędami, rozegrajcie jak najwięcej gier następującymi bohaterami:

  • Akali, Skrytą Zabójczyni,
  • Dariusem, Ręką Noxusu,
  • Dravenem, Wielkim Oprawcą,
  • Evelynn, Uściskiem Śmierci,
  • Kai’Są, Córą Pustki,
  • Seraphine, Rozmarzoną Piosenkarką.

NAGRODY W GRZE

W Korei Południowej i Japonii gracze mogą zalogować się na swoje istniejące konta Riot Games i zdobywać nagrody zależne od czasu i pieniędzy, jakie zainwestowali w League of Legends na PC (więcej informacji niebawem). W przypadku innych regionów w zamkniętej becie gracze, którzy nie posiadają jeszcze konta Riot, mogą stworzyć i połączyć konto Riot, aby pod koniec roku zdobyć nagrody, takie jak bohaterowie i skórki.

PRZEDMIOTY

PRZEDMIOTY STWORZONE Z ŁZY BOGINI

Gracze nie sięgają zbyt często po przedmioty składające się z Łzy Bogini, dlatego wzmacniamy je, by stały się bardziej przystępnymi wyborami. Wielką Zimę, otrzymywaną po przemianie w pełni skumulowanego Nadejścia Zimy, wybierają z reguły osiłki i obrońcy, którzy nie rzucają zaklęć zbyt często, więc ułatwiamy im zbieranie ładunków na chłodną porę roku.

KOSTUR ARCHANIOŁA

Mana za każdy ładunek: 12 pkt. → 15 pkt.

MANAMUNE

Dodatkowe obrażenia od ataku: 1% → 2%

Mana za każdy ładunek: 8 pkt. → 10 pkt.

MURAMANA

Dodatkowe obrażenia od ataku: 1% → 2%

ŁZA BOGINI

Mana za każdy ładunek: 6 pkt. → 8 pkt.

NADEJŚCIE ZIMY

Mana za każdy ładunek: 8 pkt. → 15 pkt.

SYSTEMY GRY

KARY ZA BRAK AKTYWNOŚCI

Brak aktywności traktujemy bardzo poważnie, ponieważ wiemy, że wyjście współgracza z meczu może negatywnie wpłynąć na rozgrywkę. Jednocześnie jesteśmy świadomi, że przytrafiają się niespodziewane sytuacje – jednej osobie przytrafi się nagła przerwa w dostawie internetu, a innej pies zje kabel od routera. Aby wziąć pod uwagę te niespodziewane sytuacje, zdecydowaliśmy się, by zmniejszyć kary za brak aktywności.

Pierwsza kara za brak aktywności (3-6 min): 30 min → 10 min

Pierwsza kara za brak aktywności (6+ min): 60 min → 20 min

Kolejne kary za brak aktywności w ciągu 7 dni: 12 godz. → 6 godz.

NAPRAWIONE POWAŻNE BŁĘDY

Nie wypiszemy tu wszystkich błędów, jako że jest ich sporo, ale chcemy zwrócić uwagę na te najpoważniejsze:

  • Naprawiono nadużycie Anioła Stróża, które sprawiało, że bohaterowie stawali się nieśmiertelni.
  • Naprawiono błąd, który powodował zawieszanie się gry przy ekranie ładowania na niektórych urządzeniach.

Podziel się ze znajomymi!