Origin w wersji Beta – większy limit znajomych, nowy wygląd i więcej!

Branża Gier

Reklama

Origin to jeden z największych konkurentów popularnej platformy do gier na PC – Steam. Dzięki niemu możemy grać w gry ze stajni Electronic Arts jak chociażby Battlefield 4. Od czasu premiery pierwszego wydania Origin minęło już ponad 5 lat! Przyszedł zatem czas na zmiany…

Już teraz uruchamiając Origina zostajemy poinformowani o możliwości sprawdzenia strony w wersji Beta (v10.0.1.479680). Jeśli przyzwyczailiśmy się do starego wyglądu to czeka nas sporo nowości. Zupełnie inaczej wygląda cały interfejs.

origin 1

Bardzo podobnie wygląda sam program. Jedyną zmianą, którą widzimy na wstępie (w porównaniu do strony) jest lista znajomych umieszczona po prawej stronie okna.

origin 2

Zmianie uległa też biblioteka posiadanych gier. Nie możemy zwiększać i zmniejszać okładek gier, od teraz są one stałego rozmiaru. Na szczęście jest to wersja testowa, a użytkownicy mogą dzielić się uwagami z twórcami poprzez przycisk „Prześlij uwagi”.

origin 3

Warto też dodać, że wprowadzono skróty klawiszowe, a także zwiększono limit znajomych ze 100 do aż 2000. W KOŃCU!

Jeśli chcielibyście również aktualizować Origina do aktualnej wersji (10.0.1.20627 – 479379) musicie przejść do Ustawień Aplikacji i zaznaczyć opcję „Instaluj wersje beta aplikacji Origin”. Następnie wyłączamy program i uruchamiamy na nowo. Instalator pobierze nam aktualizację (około 130MB), a naszym oczom ukaże się nowy interfejs platformy.

Co sądzicie o tych zmianach? Jak oceniacie nowy wygląd interfejsu? Dajcie znać w komentarzach!

Reklama
Czytaj więcej