Otwarta Beta Trybu PVP Ghost Recon Wildlands dostępna w dniach 21-25.09


Osobna otwarta beta dostępna będzie na wszystkich platformach, zanim Ghost War zostanie udostępnione jako bezpłatna aktualizacja dla posiadaczy Tom Clancy`s Ghost Recon Wildlands®

 Warszawa – 13 września 2017 r – W dniu dzisiejszym firma Ubisoft® ogłosiła, że zbliżające się beta testy Ghost War, nowego trybu gracz kontra gracz (PvP) w Tom Clancy`s Ghost Recon® Wildlands, będą dostępne na wszystkich platformach od 21 do 25 września. Osobna otwarta beta zostanie udostępniona do wcześniejszego pobrania już 19 września, dla posiadaczy Tom Clancy`s Ghost Recon Wildlands oraz nowych graczy, którzy nie posiadają podstawowej wersji gry. Pełny tryb zostanie udostępniony w ramach bezpłatnej aktualizacji dla wszystkich posiadaczy Tom Clancy`s Ghost Recon Wildlands już jesienią.

W Ghost War, dwie grupy graczy biorą udział w deathmatchach drużynowych czterech na czterech (4v4) w podobny taktyczny sposób, jak w podstawowej wersji gry, gdzie strategia jest równie ważna jak umiejętności. Drużyny będą mogły wybrać spośród szerokiego wachlarza klas w trzech kategoriach – natarcia, strzelca wyborowego i wsparcia. Te konkretne role trzeba będzie wypełniać na rozległych polach bitew, aby pokonać wrogów.

Otwarta beta zawierać będzie sześć z dwunastu odmiennych klas, z których każda ma własną charakterystykę, broń, profity i opcje personalizacji. Dostępnych będzie też pięć z ośmiu niepowtarzalnych map. Ghost War to także nowe mechaniki PvP, w tym ogień zaporowy czy markery dźwiękowe, gwarantujące realistyczny, wojskowy, strategiczny, drużynowy tryb dla wielu graczy.

Osoby szukające dalszych informacji o Ghost War i otwartej becie mogą obejrzeć specjalny program zwiastujący nadejście Ghost War pod adresem twitch.tv/ubisoft już 19 września o godzinie18:00, aby po raz pierwszy zobaczyć zawartość PvP, wyłącznie na Twitch. Aby uczcić to wydarzenie, od godziny 14:00 nadawany będzie czterogodzinny program wprowadzający, z udziałem gości specjalnych. Powtórka programu wprowadzającego i głównego nadana zostanie około godziny 20:30. Więcej informacji o livestreamie znaleźć można pod adresem http://ghostrecon.com/LivestreamAnnouncement.

Wyprodukowane przez Ubisoft Paris,* Tom Clancy`s Ghost Recon Wildlands to wojskowa strzelanka, którą można w całości ukończyć grając w trybie współpracy dla czterech graczy lub w pojedynkę. Gracze mają całkowitą dowolność zaliczania misji tak jak zechcą i oglądania, jak świat reaguje na ich akcje. Gracze mogą poruszać się po cichu nocą, zaatakować frontalnie albo zsynchronizować ostrzał z towarzyszami, aby zlikwidować kilku wrogów za jednym zamachem. Każdy wybór ma swoje konsekwencje, a gracze muszą improwizować lub dostosowywać swoje plany, aby zapewnić sobie sukces w każdej misji.

Więcej informacji o Tom Clancy`s Ghost Recon Wildlands oraz o becie znaleźć można pod adresem ghostrecon.com, albo obserwując nas w sieciach społecznościowych – twitter.com/ghostrecon lub facebook.com/ghostrecon . Zapraszamy też do dołączenia do rozmów poprzez hasztag #GhostRecon.


Podziel się ze znajomymi!