PolscyGracze.pl
Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord

Paragon zyska nowego bohatera – Serath

Chcemy Wam przedstawić najnowszego bohatera. Imię tego lidera preferującego walkę w zwarciu to… Serath. Serath będzie dostępna w grze od wtorku 10 stycznia. Oto pierwsze spojrzenie na Serath.


Serath (Porządek, Zepsucie) to wyjątkowy lider preferujący walkę w zwarciu. Wykorzystując wszystkie dane jej umiejętności, może ona nie tylko sprawnie skracać dystans, lecz również zapobiegać ucieczce wrogów, atakując ich z dziką furią.

  • Reprymenda (PPM/R1) — Serath atakuje wroga, zadając obrażenia i powodując spowolnienie. Zamach podczas ataku obejmuje również innych wrogów w pobliżu.
  • Furia niebios (Q/kwadrat) — Serath zawisa w miejscu i razi wszystkie cele na danym obszarze widmowym cięciem. Każde cięcie zadaje obrażenia jednemu celowi, a między atakami występuje opóźnienie. Podczas stosowania tej umiejętności Serath jest odporna na obrażenia i efekty kontrolowania tłumu.
  • Wznoszenie (E/kółko) — wzlot w powietrze i gwałtowny lot nurkowy na odległość, zadający obrażenia na docelowym obszarze.
  • Herezja (R/trójkąt) — Serath pozwala przejąć kontrolę swojej ciemnej stronie: teraz jej umiejętności powodują efekt poparzenia, wywołujący aurę słabości wokół trafionych wrogów. Płonący przeciwnicy otrzymują również dodatkowe obrażenia od ataków podstawowych Serath.

Jak zwykle dostęp do bohaterów w grze Paragon jest darmowy, więc wszyscy będą mogli zagrać Serath już we wtorek. Jeśli nie możecie doczekać się gry, mamy dobrą wiadomość — Paragon jest już w fazie otwartej Bety, więc każdy może pobrać grę i stanąć do walki już dzisiaj.

Paragon%2Fblog%2Fnew-hero-reveal-serath%2FSerath_ScreenshotA-1920x1080-cf1952f3c680eb98c2e03e1d044c80099c9b385a

Do zobaczenia na polu bitwy!