Par’Xzi ma być nowym dżunglerem – przeciek


Fanart od Alexander Karichi

Par’Xzi ma być nowym bohaterem do dżungli.


Ostatnio dzieliliśmy się informacjami odnośnie rzekomego przecieku skórek na rok 2020, ta sama osoba twierdzi, że poznała nowego bohatera, który ma zostać wydany na początku tego roku. Nowa postać z pustki ma być równie niestandardowa co Aphelios.

Par’Xzi umiejętności

Bohater dysponowałby poziomami, które zdobywałby w momencie otrzymania swojego „R”. Dokładne umiejętności nie zostały podane, natomiast zgodnie z przeciekiem postać wraz z poziomami mogłaby odblokowywać lub wybierać różne mechaniki.Możemy walczyć wręcz, lub na dystans. Na pierwszym poziomie jest wybór zestawu umiejętności. Możemy walczyć wręcz, lub na dystans.

Poziom 1: Może przejąć Wilki lub Raptory (coś w stylu Iverna), aby otrzymać stały zestaw umiejętności bazujący na nich (Wilki = walka wręcz, Raptory = zasięg)

Poziom 6: Może przejąć Krugi, Grompa lub Kraba zmieniając na stale swoje umiejetności (Krug = AD, Gromp = AP, Krab = Tank)

Poziom 11: Może przejąc Red Buffa lub Blue Buffa dodając efekty do swoich zdolności (Red Buff = więcej obrażeń, Blue Buff = więcej użyteczności)

Poziom 16: Może przejąć Smoka lub Barona, działa jak Oko Heralda, więc jego drużyna musi go zabić (Smok = dodatkowy obszar działania niektórych umiejętności, Baron = dodatkowa skuteczność na pojedynczych celach)

Umiejętności dostosowane mają być do naszych wyborów. W sumie bohater ma posiadać 24 różnych możliwości umiejętności. Co więcej, według przecieku ma 7 różnych modeli, które zmieniają się w zależności od naszych statystyk i wyborów w grze.

Sama postać miałaby zostać wydana po wydaniu reworka Fiddlesticska i Volibeara, na ile są to prawdziwe informacje okaże się w niedalekiej przyszłości.


Podziel się ze znajomymi!