Patch 13.18 – Opis zmian //Patch notes


Reklama

Szczegóły zmiany na patch 13.18.


Sprawdźcie, co wam gotujemy w patchu 13.18. Mamy nadzieję, że jesteście głodni. Briar z całą pewnością jest!W tym patchu powitamy na Summoner’s Rift naszą najnowszą bohaterkę! Przybywa Briar Poskromiony Głód, gotowa zatopić zęby w swoich wrogach. Ciekawe, jak smakują bohaterowie? Chyba nie najlepiej… Ale to nie wszystko, co serwujemy! Mamy też dla was Clash Ixtal już w ten weekend, nową rotację mitycznego sklepu, a także całą ekipę demonów ulicy, które już knują, jak wywołać chaos.Wielkimi krokami zbliżamy się do Mistrzostw Świata League of Legends, które będą rozgrywane na patchu 13.19! W związku z tym przemycamy więcej zmian ukierunkowanych na rozgrywki profesjonalne. Odnosimy się również do zmian wprowadzonych w poprzednim patchu: okazało się, że dzięki ostatnim zmianom przedmiotów Jarvan wygrał życie, wzmocnienia przedmiotów w zupełności zrekompensowały osłabienia postaci Darkina Kayna, a Tryndamere przypakował bardziej, niż tego chcieliśmy. Podrasujemy też kilku bohaterów i systemów, którym nie udało się odnaleźć znaczącego zastosowania w kolejce solo czy w rozgrywkach profesjonalnych.Wraz z patchem 13.18 ukazała się ostatnia śródrotacja TFT – Za Horyzont.

Patch w skrócie

Briar Poskromiony Głód ukaże się 13 września 2023 r. o godz. 23:00 CEST.

Demon Ulicy Briar, Demon Ulicy Neeko, Demon Ulicy Dr Mundo, Demon Ulicy Zyra, Demon Ulicy Brand, Demon Ulicy Rengar i Taliyah Crystalis Motus będą dostępni od 13 września 2023 r. o godz. 22:00 CEST.

Bohaterowie

Briar

Słyszałam kiedyś, jak ktoś mówił, że jego „przyjaciele będą na obiad”. A ludzie mówią, że JA jestem głodna! Najedz się do woli razem z Briar już 13 września 2023 r. o godz. 23:00 CEST.

 • Briar ― umiejętności w skrócie znajdziecie tutaj!
 • Historię bohaterki Briar znajdziecie tutaj!
 • Żądza Żywienia | Film Briar znajdziecie tutaj!
 • Briar – spojrzenie na bohaterkę znajdziecie tutaj!
 • Uwaga: Patronowie Briar nie ukażą się w patchu 13.18. Staną się dostępni dopiero w patchu 13.19.

Bard

Umiejętność bierna: zwiększona maksymalna liczba ładunków dzwonków, wydłużony czas działania ładunków dzwonków. W: teraz kumuluje ładunki, wydłużony czas odnowienia, skrócony czas ładowania ołtarza do pełni zdrowia.

W tym patchu mamy kilka porządnych usprawnień dla naszego ulubionego kolekcjonera meepów. Chcemy, żeby dzięki tym zmianom W Barda dawało więcej satysfakcji (zarówno Bardowi, jak i jego sojusznikom), natomiast zmiany jego umiejętności biernej powinny umocnić jego motyw stania się prawdziwie wędrującym po mapie bohaterem, szczególnie w przypadku, kiedy wypad po dzwonek wiąże się z przebyciem sporego dystansu.

Umiejętność bierna – Zew Wędrowca

 • Maksymalna liczba ładunków dzwonków: 5 ⇒ 10
 • Czas działania ładunków dzwonków: 7 sek. ⇒ 20 sek.

W – Ołtarz Opiekuna

 • nowośćKumulacja Ołtarzy: Ołtarz Opiekuna teraz wraz z upływem czasu gromadzi ładunki, do maksymalnie 2 ładunków.
 • Czas odnowienia / czas ładowania ładunku: 14 sek. ⇒ 18 sek.
 • Czas ładowania kapliczki do pełnego zdrowia: 10 sek. ⇒ 5 sek.
 • Premia do prędkości ruchu od kapliczki: 30% zanikające w ciągu 1,5 sek. ⇒ 20/22,5/25/27,5/30% (+0,05% mocy umiejętności) zanikające w ciągu 1,5 sek.

Gwen

Zwiększony przyrost zdrowia. Umiejętność bierna: zwiększone obrażenia zadawane potworom.

Gwen z dżungli jest obecnie w bardzo smutnej sytuacji. Gwen z górnej alei też mogłaby dostać od życia trochę więcej, ale Gwen z dżungli potrzebuje o wiele więcej pomocy. W tym patchu podchodzimy więc do sprawy poważnie i postaramy się przywrócić Gwen jako porządną dżunglerkę z obrażeniami magicznymi, która poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa. Tysiąc Cięć nakładane jest nie tylko przy każdym ataku podstawowym, ale też przy każdym trafieniu Q – zwiększenie limitu obrażeń stanowi więc znaczący wzrost obrażeń zadawanych potworom. Wzmocnienie umiejętności biernej wycofuje osłabienie jej obecności w dżungli wprowadzone w patchu 12.13. Dzięki temu jej prezencja w dżungli powinna rozrosnąć się do stopnia, na którym nam zależy. Mamy na celu zachowanie Gwen z górnej alei jako… Gwen z górnej alei, ale chcemy też, żeby mogła odnaleźć solidną alternatywę w dżungli.

Podstawowe statystyki

 • Przyrost zdrowia: 109 pkt. ⇒ 115 pkt.

Umiejętność bierna – Tysiąc Cięć

 • Obrażenia magiczne zadawane potworom: 6 pkt. (+10% mocy umiejętności) ⇒ 10 pkt. (+15% mocy umiejętności)

Irelia

R: skrócony czas odnowienia.

Irelia nie odnosi obecnie zbyt wiele konsekwentnych sukcesów – nawet na wyższym poziomie rozgrywki, gdzie zazwyczaj lśni. Skracamy czas odnowienia jej superumiejętności, żeby dać jej nieco więcej siły bez bezpośredniego zwiększania zadawanych przez nią obrażeń. Już teraz Irelia jest w stanie przyłożyć dość mocno, a skrócenie czasu odnowienia powinno dać jej więcej okazji do ostrych zagrywek i rozniesienia przeciwników.

R – Ostrze Obrończyni

 • Czas odnowienia: 140/120/100 sek. ⇒ 125/105/85 sek.

Jarvan IV

Umiejętność bierna: zmniejszone obrażenia.

Jarvan IV radzi sobie fantastycznie, bo w pełni czerpie ze zmian Włóczni Shojin i Chłeptacza Posoki wprowadzonych w poprzednim patchu. Jako ostatnie przedmioty najczęściej kupuje Mroźne Serce, Oblicze Ducha i Anioła Stróża, dzięki którym staje się dość wytrzymały, a jednocześnie nadal jest w stanie zadawać pokaźne obrażenia. Wynika to po części z jego umiejętności biernej – dlatego ją osłabiamy. W ten sposób ograniczymy zadawane przez niego obrażenia w sposób, który wciąż zachęca do budowania na nim obrażeń od ataku.

Umiejętność bierna – Bojowy Rytm

 • Dodatkowe obrażenia fizyczne przy ataku podstawowym: 8% aktualnego zdrowia celu ⇒ 6% aktualnego zdrowia celu

Kassadin

R: zwiększone skalowanie z mocą umiejętności.

Zauważyliśmy, że gracze pytają o sytuację Kassadina po jego przypadkowym wzmocnieniu w patchu 13.15. Chcemy więc poświęcić tu nieco miejsca, aby odnieść się do tych pytań. Choć zmiana nie była zamierzona, to byliśmy jej świadomi od razu po wprowadzeniu jej do gry i postanowiliśmy, że odpowiada nam nowy poziom siły Kassadina.

R – Krok przez Wymiary

 • Obrażenia magiczne: 70/90/110 pkt. (+40% mocy umiejętności) (+2% maksymalnej many) ⇒ 70/90/110 pkt. (+60% mocy umiejętności) (+2% maksymalnej many)

Kayn

Umiejętność bierna Darkina: zmodyfikowane leczenie. R Darkina: zmniejszone obrażenia.

W ostatnim patchu próbowaliśmy osłabić Kayna zarówno jako Cienistego Skrytobójcę, jak i Darkina. Chociaż obniżyliśmy numerki, to wzmocniliśmy też jeden z głównych przedmiotów Kayna w formie Darkina, co poskutkowało tym, że w praktyce osiągnęliśmy zamierzony cel tylko dla jednej z jego form. W tym patchu dopinamy jednak swego i osłabiamy formę Darkina. Warto zauważyć, że Kayn, który radzi sobie nieźle w danym meczu, przekształca się w okolicy 8. poziomu, natomiast stara wersja umiejętności biernej jego formy Darkina skalowała się od 1. poziomu. Dzięki tej zmianie leczenie będzie bardziej przejrzyste i ostatecznie osłabi Darkina w późnej fazie gry.

Umiejętność bierna – Kosa Darkinów

 • Premia Darkina: leczenie Rhaasta: 20-30% (zależnie od poziomu) obrażeń fizycznych zadawanych bohaterom ⇒ 25% obrażeń fizycznych zadawanych bohaterom

R – Wtargnięcie Umbry

 • Obrażenia zadawane w postaci Darkina: 15% (+13% za każde 100 pkt. dodatkowych obrażeń od ataku) maksymalnego zdrowia celu ⇒ 15% (+10% za każde 100 pkt. dodatkowych obrażeń od ataku) maksymalnego zdrowia celu (uwaga: wciąż leczy o 65% obrażeń wymienionych w opisie)

Kennen

E: zmniejszony koszt energii. R: czas odnowienia skraca się teraz wraz z poziomem umiejętności.

Kennen nie przedstawiał się zbyt piorunująco w kolejce solo. Chcemy, żeby w tym patchu znalazł się na lepszej pozycji. Wydłużymy czas, w którym może on zadawać obrażenia zamiast bezpośrednio zwiększać zadawane przez niego obrażenia – już teraz potrafi zadać ich całkiem sporo. Po pierwsze zmniejszymy koszt energii jego E. Kennen zwykle ulepsza tę umiejętność jako ostatnią, więc jej koszt 100 pkt. energii utrzymuje się przez sporą część meczu. Zmniejszenie kosztu energii powinno umożliwić Kennenowi częstsze korzystanie z tej umiejętności, dzięki czemu będzie on mógł przepychać fale, wymieniać ciosy, inicjować walkę bądź uciekać. Po drugie, skracamy czas odnowienia jego superumiejętności w późnej fazie gry – w bardzo dużej mierze to właśnie dzięki niej Kennen może dokonywać znaczących zagrań w walkach drużynowych.

E – Prędkość Błyskawicy

 • Koszt energii: 100/95/90/85/80 pkt. ⇒ 80 pkt. na wszystkich poziomach

R – Tnąca Burza

 • Czas odnowienia: 120 sek. na wszystkich poziomach ⇒ 120/100/80 sek.

Rell

E: zmniejszona dodatkowa prędkość ruchu.

Rell jest ostatnio dość silna. W rozgrywkach profesjonalnych równie często zajmuje pozycję wspierającej, co dżunglerki, natomiast w kolejce solo pozostaje przede wszystkim wspierającą. Nawet jeśli w tej chwili nie jest ona jednak tak popularna w dżungli, to i tak planujemy dalsze wspieranie jej pożyteczności na tej pozycji. Niemniej obecnie zasłużyła ona na kilka osłabień i nie mamy możliwości ograniczenia jej siły jako wspierającej bez naruszania jej pozycji w dżungli. Zależy nam, żeby Rell wciąż pozostawała najszybszą bohaterką wsparcia, ale w tej chwili kontrowanie jej ogranicza się w zasadzie do pytania „wyjedziesz jej Z Byka albo masz może Młynek?” i chcielibyśmy nieco to ukrócić.

E – Pełna Irytacja

 • Dodatkowa prędkość ruchu (z dala od wrogów): 15/17,5/20/22,5/25% ⇒ 12/14/16/18/20%
 • Dodatkowa prędkość ruchu (w kierunku wrogów): 30/35/40/45/50% ⇒ 24/28/32/36/40%

Senna

Umiejętność bierna: usunięto zmniejszenie współczynnika trafienia krytycznego. W: teraz nakłada umiejętność bierną na wszystkich wrogów objętych umiejętnością obszarową.

Kiedy Senna pojawiła się po raz pierwszy, wprowadziliśmy ograniczenie współczynnika trafień krytycznych, bo spodziewaliśmy się, że będzie ona za dobra z przedmiotami na trafienie krytyczne. W obecnym stanie gry Senna jest jednak znacząco słabsza, kiedy optymalizuje się ją pod trafienia krytyczne. Skoro nie mamy już obaw, że Senna może stać się za silna z zestawami przedmiotów nastawionych na trafienia krytyczne, usuwamy tę karę z jej zestawu. Rozszerzamy też wzmocnienie z jej umiejętności biernej na W, żeby dać wam więcej satysfakcji z tych chwil, kiedy uda wam się unieruchomić wielu wrogów jednocześnie.

Umiejętność bierna – Rozgrzeszenie

 • usuniętoZmniejszenie współczynnika trafienia krytycznego: Nie zmniejsza już obrażeń trafienia krytycznego o 8,5%.

W – Ostatni Uścisk

 • Efekt obszarowy: Na wrogów trafionych unieruchomieniem obszarowym Ostatniego Uścisku nakładany będzie teraz ładunek Mgły z umiejętności biernej Senny.

Thresh

W: zwiększona wytrzymałość tarczy za każdą duszę.

Thresh jest obecnie nieco za słaby, choć cieszy się popularnością wśród graczy. Lubią nim zarówno grać, jak i oglądać go w akcji. Ważne jest, aby był w stanie wspierać drużynę i ofensywnie, i defensywnie. Bohater stanowi wysokie zagrożenie, gdyż jest w stanie łatwo doprowadzić do zabicia wrogów, więc wprowadzamy zmiany, aby był silny również w aspektach defensywnych.

W – Mroczne Przejście

 • Wytrzymałość tarczy: 50/70/90/110/130 pkt. (+1,5 pkt. za każdą duszę) ⇒ 50/70/90/110/130 pkt. (+2 pkt. za każdą duszę)

Tryndamere

Zmniejszony przyrost zdrowia. Zmniejszone podstawowe obrażenia od ataku.

Po zmianach wprowadzonych w ostatnim patchu Tryndamere odnosi sukcesy dzięki zwiększonemu zasięgowi ataku. Nieco przesadziliśmy, ale uważamy, że na dłuższą metę jest to właściwy krok w rozwoju bohatera, gdyż zmusza graczy do odpowiedniego zachowywania dystansu. Wcześniej gracze musieli po prostu dogonić wroga. Potem wystarczyło, że mieli odpowiednio wysokie statystyki, by ich zabić. W przyszłości będziemy dokonywać wyważenia bohatera z 175 jedn. zasięgu ataku, co powinno nam umożliwić przeniesienie jego mocy z czystych obrażeń na inne elementy jego zestawu, które nagradzają rozsądne zagrania.

Podstawowe statystyki

 • Przyrost zdrowia: 115 pkt. ⇒ 108 pkt.
 • Podstawowe obrażenia od ataku: 68 pkt. ⇒ 66 pkt.

Xayah

Zmniejszone podstawowe zdrowie. Zwiększony przyrost zdrowia. E: wydłużony czas odnowienia.

Xayah dominuje na profesjonalnej scenie i świetnie radzi sobie na wysokim poziomie umiejętności w kolejce solo. Ma ona najbardziej defensywną superumiejętność ze wszystkich prowadzących. Obieramy za cel wczesną fazę gry bohaterki, aby jej przeciwnicy mieli większą szansę na skontrowanie. Chcemy również zachować to, co czyni bohaterkę wyjątkową. Osłabimy jej podstawowe zdrowie i wzmocnimy przyrost zdrowia, dzięki czemu będzie wrażliwsza we wczesnej fazie gry. Przeżywalność Xayah zwiększy się po 6. poziomie. Wydłużamy też czas odnowienia E na niższych poziomach, gdyż umiejętność ta jest często wykorzystywana na wysokim poziomie rozgrywek. Chcemy w ten sposób zmniejszyć moc bohaterki w alei, ale mieć pewność, że nadal będzie silna po zakupie Navori.

Podstawowe statystyki

 • Podstawowe zdrowie: 660 pkt. ⇒ 630 pkt.
 • Przyrost zdrowia: 102 pkt. ⇒ 107 pkt.

E – Wezwanie Ostrzy

 • Czas odnowienia: 11/10,5/10/9,5/9 sek. ⇒ 13/12/11/10/9 sek.

Przedmioty

Korona Roztrzaskanej Królowej

Korona Roztrzaskanej Królowej ma niewielką liczbę użytkowników, z których jedynie Azir uzyskuje powyżej 15% współczynnika wyboru. Zmiany te mają na celu zwiększenie grona użytkowników przedmiotu, czyniąc go dobrą defensywą przeciwko wszelkiego rodzaju szturmom, a nie tylko tym, które przeprowadzają zabójcy. Co więcej, przedmiot jest raczej ukierunkowany na rozgrywki profesjonalne, a jego atuty skupiają się na zapobieganiu obrażeniom eksplozywnym, gdyż profesjonalne drużyny są świetnie skoordynowane i mogą zadawać swoje obrażenia w niezwykle krótkich oknach czasowych. Przenosimy część mocy umiejętności, która pomagała w czyszczeniu fal podczas biernego trafiania fal stworów, ale zwiększamy jej wartość w walkach drużynowych, dzięki czemu przedmiot będzie o wiele bardziej niezawodny.

 • Moc umiejętności: 70 pkt. ⇒ 85 pkt.
 • Osłona: 75% zmniejszenia obrażeń na 1,5 sek. ⇒ 40% zmniejszenia obrażeń na 2,5 sek.
 • usuniętoPrzełamanie Postawy: Korona nie zapewnia już 10-40 pkt. mocy umiejętności, gdy tarcza się utrzymuje.

Włócznia Shojin

Przedmioty w League of Legends zawsze będą miały swojego najlepszego użytkownika. To nieuniknione. Najważniejsze jest odpowiednie wyważenie przedmiotów dla dużej puli bohaterów. Najbardziej odstające przypadki powinny być wyważane jak najszybciej. Jeśli chodzi o Włócznię Shojin, sprawdza się ona jako przedmiot dla wojowników, którzy spędzają więcej czasu w walkach drużynowych i wykorzystują przyspieszenie umiejętności. Wydaje się jednak nieco za silna. W tym patchu jeszcze bardziej obniżamy obrażenia od ataku, aby podkreślić, że jest to przedmiot z wytrzymałością, który sprawdza się jako wczesny zakup.

 • Obrażenia od ataku: 60 pkt. ⇒ 55 pkt.

Kosa Statikka

Przez ostatni rok Kosa Statikka jest na swego rodzaju kolejce górskiej wyważenia. Na początku przedmiot zapewniał korzystne skalowanie z mocą umiejętności, aby zachęcić do zestawów hybrydowych. Świetnie sprawdzał się w czyszczeniu fal. Oba te aspekty zbyt mocno wpływały na rozgrywkę. W tym patchu nieco osłabiamy czyszczenie fal zapewniane przez przedmiot, ale rekompensujemy tę zmianę, gdyż jego ogólna moc jest na rozsądnym poziomie.

 • Obrażenia od ataku: 45 pkt. ⇒ 50 pkt.
 • Obrażenia zadawane stworom przez Rażenie Prądem: 250-350 pkt. ⇒ 200 pkt.

Klinga Burzy

Klinga Burzy w patchu 13.10 była zbyt silna. Została następnie osłabiona, a potem wprowadziliśmy zmiany, przez które przedmiot przestał zapewniać skalujące się obrażenia eksplozywne. Po jakimś czasie gracze zaczęli korzystać z właściwych zestawów przedmiotów dla swoich bohaterów i stało się jasne, że Klinga stała się nieco za słaba. Ogólny wpływ jej wyjątkowych efektów jest na odpowiednim poziomie, więc wzmacniamy statystyki, by równała się z konkurencją.

 • Obrażenia od ataku: 50 pkt. ⇒ 55 pkt.

Clash – Puchar Ixtal

Pora na Puchar Ixtal! Poniżej daty Pucharu Ixtal:

 • Początek rejestracji: 11 września, godz. 11:00 (czasu lokalnego)
 • Dni turnieju: 16 i 17 września, 16:00-19:00 (czasu lokalnego, zależnie od regionu)

Aktualizacja ikon umiejętności bohaterów

W tym patchu następujący bohaterowie otrzymają nowe ikony umiejętności!

 • Blitzcrank
 • Graves
 • Janna
 • Jarvan IV
 • Jayce
 • Lee Sin
 • Leona
 • Malphite
 • Nami
 • Olaf
 • Orianna
 • Varus
 • Vayne
 • Zed

Nagrody rankingowe Areny

Nagrody rankingowe w Arenie zaczną być rozdawane 18 września! Spodziewamy się, że większość z nich zostanie dostarczona w ciągu następnych 2 tygodni, więc będziecie mogli się nacieszyć wspaniałymi ikonami Gladiatorów.

Rotacja mitycznego sklepu

Już dostępne

 • Czarodziej Gwiazd Ekko (Prestiżowy)
 • Cybernetyczny Lucian (Prestiżowy)
 • Teemo Duchowego Rozkwitu (Prestiżowy)
 • Wojownicza Królowa Diana (Prestiżowa)
 • Hextechowy Kog’Maw
 • Hextechowy Swain
 • Taliyah Crystalis Motus
 • Odzyskana Barwa (Taliyah Crystalis Motus) + Ikona (uwaga: emotka Taliyah Crystalis Motus zostanie dodana w patchu 13.19)
 • Mityczna Barwa Czarodziejki Gwiazd Jinx

Opuszczają Mityczny Sklep

 • Sona Nieśmiertelnej Podróży (Prestiżowa)
 • Jinx z Oddziału Anima (Prestiżowa)
 • Yasuo z True Damage (Prestiżowy)
 • Garen z Królestw Mecha (Prestiżowy)
 • Talon w Samo Południe (Prestiżowy)
 • Mityczna Barwa PROJEKTU: Ashe
 • Mityczna Barwa Ezreala z Akademii Bojowej
 • Leona Crystalis Motus
 • Odzyskana Barwa Leony Crystalis Motus + Ikona
 • Dogłębne Skupienie (emotka Leony Crystalis Motus)

Naprawione błędy i drobne zmiany

 • Naprawiono błąd, w wyniku którego ataki podstawowe Orianny anulowały się, gdy kula przemieszczała się z powrotem do bohaterki.
 • Naprawiono błąd, w wyniku którego Smoki ignorowały obrażenia zadawane przez Iverna.
 • Naprawiono błąd, w wyniku którego W Naafiri obierało za cel wrogie Małe Legendy na Howling Abyss. Nie mamy nic przeciwko walkom bohaterów, ale nikt nie będzie robić krzywdy mojemu Superostremu Pingu.
 • Naprawiono błąd, w wyniku którego nowe ikony wzmocnień i osłabień umiejętności Janny były wyświetlane nieprawidłowo.
 • Naprawiono błąd, w wyniku którego Kog’Maw miał 2,5x prędkości ataku, gdy był martwy.
 • Naprawiono błąd, w wyniku którego R – Kataklizm Jarvana IV powstrzymywał jednostki nie do powstrzymania.
 • Naprawiono błąd, w wyniku którego bohaterowie mogli kupować przedmioty mityczne i ich składniki, gdy mieli już w ekwipunku Katalizator Eonów.
 • Naprawiono błąd, w wyniku którego R – Na Całego K’Santego nie zamieniało procenta dodatkowych premii pancerza i odporności na magię na obrażenia od ataku.
 • Naprawiono błąd, w wyniku którego W – Złodziejka Czarów Zoe uniemożliwiała bohaterce użycie Łamacza Falangi i Chłeptacza Posoki.
 • Naprawiono błąd, w wyniku którego Aphelios trząsł się podczas animacji bezczynności broni.
 • Naprawiono błąd, w wyniku którego Herold mógł zostać odciągnięty na dłuższą odległość, niż powinien.
 • Naprawiono błąd, w wyniku którego efekty dźwiękowe Hextechowej i Chemtechowej Smoczycy były słyszalne przez mgłę wojny.
 • Naprawiono błąd, w wyniku którego efekty dźwiękowe Duszy Hextechowej Smoczycy były słyszalne przez mgłę wojny.
 • Naprawiono błąd, w wyniku którego R – Rzeź Luciana nie aktywowała premii do prędkości ruchu zapewnianej przez jego W – Płomienny Wybuch.
 • Naprawiono błąd, w wyniku którego W – Strumień Esencji Ezreala nie aktywował się, gdy nieatakujące zaklęcia były używane przeciwko unikom.
 • Naprawiono błąd, w wyniku którego E – Płonący Pęd Udyra mógł zostać natychmiastowo nałożony ponownie na cel, jeśli atak został odparty Tarczą Magii.
 • Naprawiono błąd, w wyniku którego odrzucenie Smoka było przypisywane określonej drużynie, co prowadziło do sytuacji, w których np. Fiora nie mogła użyć W, by go odeprzeć.
 • Naprawiono błąd, w wyniku którego Z/Z/A Neeko zmieniał się w zależności od jednostki, której postać przybrała.

Nadchodzące skórki i Barwy

W tym patchu pojawią się następujące skórki:

Demon Ulicy Briar

Demon Ulicy Neeko

Demon Ulicy Dr Mundo

Demon Ulicy Zyra

Demon Ulicy Brand

Demon Ulicy Rengar

Taliyah Crystalis Motus

W tym patchu pojawią się następujące Barwy:

Demon Ulicy Briar

Demon Ulicy Neeko

Demon Ulicy Dr Mundo

Demon Ulicy Zyra

Demon Ulicy Brand

Demon Ulicy Rengar

Taliyah Crystalis Motus

Reklama

Podziel się ze znajomymi!