Plejada gwiazd w dubbingu Battlefield 1


Poznaliśmy już aktorów, którzy użyczą swoich głosów do postaci w grze Battlefield 1. Szykuje nam się plejada gwiazd.


W pełnej przygód kampanii fabularnej Battlefield 1, która przeniesie graczy na fronty I wojny światowej, swoich głosów użyczą między innymi:
  • Paweł Małaszyński – Generał Tilkici
  • Aleksandra Szwed – Zara
  • Mirosław Zbrojewicz – Luca
  • Jarosław Boberek – Porucznik Whitehall

477505403

Na szczęście twórcy gry przygotowali dla aktorów bardzo szczegółowe wskazówki jak poszczególne sceny i wypowiedzi będą wyglądały w finalnym produkcie. Dzięki temu, oraz współpracy z reżyserem dźwięku, mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z końcowego efektu prac i liczę na to, że odpalając 21 października grę Battlefield 1 polscy gracze też będą pod pozytywnym wrażeniem.” – mówi Paweł Małaszyński o realizacji nagrań.

Praca nad dubbingiem do Battlefield 1 była sporym wyzwaniem aktorskim. Miałem za zadanie nie tylko wcielić się w postać, która żyła sto lat temu, w zupełnie innych czasach i innej kulturze, ale też taką, która jest targana silnymi emocjami, walczy o życie swoje i innych. Trzeba było głosem oddać całe spektrum niuansów – niechęć, nienawiść, charyzmę w dowodzeniu innymi, próby zachowania spokoju w obliczu zagrożenia.

Zagraj w Battlefield 1 już teraz


Już teraz możecie zagrać przez 10 godzin w Battlefield 1! Wystarczy wykupić miesięczny dostęp do usługi Origin Access za około 15 zł i przetestować prawie pełna wersję gry. Dlaczego prawie pełną? W wersji przedpremierowej udostępnione tylko kilka map do gry wieloosobowej oraz część misji dla jednego gracza. Gra ukaże się 21 października na XOne, Ps4 oraz komputery PC.


Podziel się ze znajomymi!