Poro King cztery tygodnie z rzędu


Tryb Poro King będzie dostępny nie przez trzy, ale cztery tygodnie z rzędu w ramach kolejki rotacyjnej. Powodem tego jest świąteczne wydarzenie (Snowdown), ale także przerwa od wprowadzanych zmian. Nowy klient gry nie jest jeszcze gotowy na przyjęcie kolejnych trybów, aktualnie testowany jest tryb Wyniesienie, który prawdopodobnie będzie dostępny dwa tygodnie z rzędu po zakończeniu cyklu z Poro Kingiem (czyli od 13 stycznia).

Poro King jest wyjątkiem, ponieważ normalnie tryby nie są dostępne 4 tygodnie z rzędu. Postępujemy tak z kilku powodów:

  • Ze względu na nowego klienta jesteśmy spowolnieni (stąd 2 tygodnie, które musimy poświęcić każdemu trybowi)
  • Poro King został zaktualizowany o nowe elementy w rozgrywce, więc powinien dać nowe doświadczenie. Prawdopodobnie będzie działał przez 2 tygodnie niezależnie.
  • Ze względu na przerwę świąteczną, zdecydowaliśmy się uruchomić ten tryb dłużej niż zwykle. W przeszłości Poro King był aktywowany na całe zimowe wydarzenie i było to około 14 dni bez żadnych przerw, jednak w tym sezonie będziemy trzymać się harmonogramu kolejki rotacyjnej.
  • Liga odczuwa spowolnienie przed wprowadzeniem nowych funkcji z racji przerwy świątecznej, więc to zdawało się mieć dla nas największy sens.

Nie sądzę, że odpowiedź ta was uszczęśliw, ale takie są nasze powody.


Podziel się ze znajomymi!