Poznaj drużyny All-Star 2017


Poznajcie graczy, którzy będą reprezentowali swoje regiony na All-Star 2017. Poniżej znajdziecie listę europejskich graczy, natomiast pozostałe zespoły można znaleźć na oficjalnej stronie.

GÓRNY

SOAZ

IMIĘ

PAUL BOYER

DRUŻYNA

FNATIC

PROCENT GŁOSÓW

37,9%

Legendarny europejski górny jest jednym z najbardziej utytułowanych graczy w historii. Jego „partyzantka” pomogła Fnatic dostać się do fazy pucharowej Mistrzostw Świata 2017, choć zaczęli z wynikiem 0-4. Kariera sOAZa jest niezwykle długa, a nic nie wskazuje na to, żeby miała się w najbliższym czasie skończyć.

DŻUNGLER

JANKOS

IMIĘ

MARCIN JANKOWSKI

DRUŻYNA

H2K

PROCENT GŁOSÓW

44,5%

Król pierwszej krwi z Europy będzie miał ostatnią w tym roku szansę popisać się swoimi umiejętnościami we wczesnej fazie gry na wydarzeniu All-Star. Na przestrzeni lat powoli stawał się jednym z najbardziej popularnych graczy w EU LCS dzięki swojemu talentowi i chęci do wchodzenia w interakcje z fanami. Na barkach tego agresywnego dżunglera spoczywa odpowiedzialność, by pokazać światu, że z Europą wciąż trzeba się liczyć.

ŚRODKOWY

POWEROFEVIL

IMIĘ

TRISTAN SCHRAGE

DRUŻYNA

MISFITS GAMING

PROCENT GŁOSÓW

53,2%

PowerOfEvil po raz pierwszy weźmie udział w wydarzeniu All-Star, głównie dzięki efektywnej kampanii wyborczej. Lecz nie chodzi tylko o jego kampanię — był ważną częścią sukcesu Misfits na Mistrzostwach Świata 2017. Zmusił SK telecom T1 do rozegrania przeciwko swojej drużynie pełnej serii pięciu gier w jednym z najbardziej ekscytujących meczów w historii Mistrzostw Świata, czym zaskarbił sobie szacunek zarówno fanów jak i innych profesjonalnych graczy. Ten doświadczony środkowy szczególnie dobrze radził sobie ze wspieraniem swoich kolegów z drużyny i to samo może zrobić podczas wydarzenia All-Star 2017.

PROWADZĄCY

REKKLES

IMIĘ

MARTIN LARSSON

DRUŻYNA

FNATIC

PROCENT GŁOSÓW

60,4%

Rekkles jest prawdopodobnie jednym z najlepszych i najbardziej rozpoznawanych graczy w EU LCS. Długoletni kapitan Fnatic miał w tym burzliwym roku swoje wzloty i upadki, lecz poradził sobie z tym wszystkim, by w końcu pokazać się z najlepszej strony podczas Mistrzostw Świata. Jego Kennen był jednym z wielu ważnych punktów tego roku — czy wyciągnie z rękawa podobne sztuczki na wydarzeniu All-Star?

WSPIERAJĄCY

IGNAR

IMIĘ

DONGGEUN LEE

DRUŻYNA

MISFITS GAMING

PROCENT GŁOSÓW

39,2%

Można by powiedzieć, że IgNar stał się popularny w ciągu jednego dnia, w którym to zaprezentował rozległą pulę bohaterów przeciwko SK telecom T1 w ćwierćfinale Mistrzostw Świata 2017. Jego gra Leoną szczególnie ucieszyła fanów. To będzie jego pierwsze wydarzenie All-Star po tym, jak stał się jednym z najbardziej szanowanych wspierających w Europie.

TRENER

YOUNGBUCK

IMIĘ

JOEY STELTENPOOL

DRUŻYNA

G2 ESPORTS


Podziel się ze znajomymi!