Premiera serialu Arcane przełożona


Praca twórcza i produkcja podczas pandemii.


Witajcie wszyscy!

Tu Ghostcrawler z działu ds. kreatywnego rozwoju i własności intelektualnej Riot. Mam nadzieję, że wszyscy jesteście zdrowi i bezpieczni w tych dziwnych czasach. Niestety dzisiaj mam dla was niezbyt miłe wiadomości, więc przejdę od razu do rzeczy.

*westchnienie* Ze względu na pandemię COVID-19 musimy niestety przełożyć ogólnoświatową premierę naszego pierwszego serialu animowanego Arcane na rok 2021.

Wszyscy w Riot jesteśmy tym przygnębieni. Naprawdę nie mogliśmy się doczekać, aby jeszcze w tym roku pokazać wam Arcane, ale musimy powstrzymać nasz entuzjazm ze względu na bezpieczeństwo i zdrowie naszych zespołów i partnerów. Nasz nowy plan zakłada wypuszczenie serialu Arcane w 2021 roku, więc obserwujcie nasze kanały, ponieważ im bliżej premiery, tym więcej informacji będziemy podawać.

Realizacja zadań kreatywnych i produkcyjnych jest bardzo trudna w warunkach, gdy nie można spotkać się ze współpracownikami w realu. Mamy teraz spotkania wideo, które pomagają, ale nie zastępują wspólnych zebrań, gdy gromadziliśmy się w tym samym pomieszczeniu i czuliśmy miedzy sobą przepływ kreatywnej energii. Gdy doda się do tego techniczne trudności związane z produkcją serialu w skali globalnej, problem staje się znacznie poważniejszy. Słowa uznania dla naszego niesamowitego partnera kreatywnego, Fortiche, który starał się robić wszystko, co tylko było w jego mocy, aby nie wstrzymywać produkcji Arcane.

Jednak ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy zadowoleni z tego, co już udało nam się dostarczyć wam w tym roku pomimo pandemii. Wydaliśmy VALORANT, nasz pierwszy FPS i nową markę, a także Legends of Runeterra, naszą pierwszą nową grę wieloplatformową. Czapki z głów przed naszymi niesamowitymi zespołami, które pracowały nad tymi tytułami. Mamy szczerą nadzieję, że spróbujecie w nie zagrać.

Staramy się być wobec was tak szczerzy, jak to tylko możliwe. Wiem, że te wieści będą dla was prawdopodobnie rozczarowujące. My sami jesteśmy rozczarowani. Arcane opowiada wspaniałą historię, którą podzielimy się z wami, gdy tylko będzie to możliwe.

— Greg „Ghostcrawler” Street


Podziel się ze znajomymi!