Premierowe akcesoria Razera tworzą nową jakość mobilnego grania


Reklama

Nowy kontroler Razer Raiju Mobile i słuchawki douszne Hammerhead USB-C ANC to gwarancja pełnej kontroli i immersji


Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, powiadomiła dzisiaj o premierze Raiju Mobile i Hammerhead USB-C ANC, a także Razer Phone 2 – tworząc w ten sposób pełny zestaw przeznaczony do mobilnej rozrywki dla graczy.

RAZER RAIJU MOBILE

Kontroler Raiju Mobile to mobilny pad ze specjalnym uchwytem na telefon, łączący się za pomocą Bluetooth, który przenosi pełnoprawny pad konsolowy do gamingu mobilnego. Posiada cztery konfigurowalne przyciski wielofunkcyjne, przyciski Mecha-Tactile, ograniczniki skoku triggerów, a także regulowany uchwyt na telefon. Dzięki temu gracze mogą liczyć na zwiększoną precyzję i idealne kąty widzenia podczas grania w swoje ulubione gry mobile.

Aplikacja mobilnego konfiguratora pozwala na zaawansowaną personalizację ustawień. Razer Raiju Mobile obsługuje flagowe telefony z systemem Android i największe tytuły spośród gier moblinych, w tym „Vainglory”, „Lineage 2”, „Dead Trigger 2”, „Gear-Club” i wiele innych.

RAZER HAMMERHEAD USB-C ANC

Słuchawki douszne Razer Hammerhead USB-C ANC w niewielkiej, dyskretnej obudowie zapewniają pełne zanurzenie w dźwięku. Wykorzystują technologię aktywnej redukcji szumów (ANC) poprzez port USB-C w smartfonie. Pozwala to na eliminację szumów, czym zazwyczaj charakteryzują się większe zestawy słuchawkowe.

Zestaw gwarantuje doskonałą jakość dźwięku dzięki technologii Dual Driver, która łączy przetworniki armaturowe (ze zrównoważoną kotwicą, balanced armature) z dynamicznymi, zapewniając idealną równowagę głębokich basów i szczegółowych wysokich tonów. Wbudowany przetwornik cyfrowy audio (DAC) zapewnia jakość dźwięku 24-bit/96 kHz dla czystego, nieskompresowanego dźwięku.

Słuchawki są również wyposażone w końcówki piankowe Comply, zapewniające maksymalny komfort, bezpieczne dopasowanie do uszu i zwiększoną izolację akustyczną. Ta kombinacja dostarcza też szeroką gamę dźwięków wolną od zakłóceń, bez względu na miejsce i czas.

Uzupełnieniem zestawu jest wbudowany układ sterowania i mikrofon, a także solidna rama aluminiowa z plecionymi kablami dla łatwiejszego zarządzania.

„Razer Raiju Mobile i Hammerhead USB-C ANC urzeczywistniają naszą wizję najwyższej jakości rozrywki mobilnej” – powiedział Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO firmy Razer. „Już nie musisz być w domu, aby w pełni doświadczyć filmów, muzyki i gier”.

Reklama

Podziel się ze znajomymi!