Promocja kart GeForce GTX: 2000 V-dolców i ekskluzywny zestaw dodatków do Fortnite


Reklama

Jedną z najbardziej popularnych współcześnie gier, posiadającą ponad 200 milionów zarejestrowanych użytkowników, jest bez wątpienia Fortnite. Firmy NVIDIA oraz Epic Games mają przyjemność poinformować o promocji, dzięki której nabywcy kart graficznych GeForce otrzymają ekskluzywne przedmioty do wykorzystania w grze. W sam raz na święta oraz siódmy sezon Fortnite, rozpoczynający się w grudniu.

Osoby, które zakupią kartę graficzną GeForce GTX 1070 Ti, 1070 lub 1060, albo wyposażonego w nią notebooka lub komputer, otrzymają 2000 V-dolców oraz ekskluzywny zestaw NVIDIA Counterattack zawierający skórkę „Reflex” (przedmiot rzadki) z „Response Unit” Back Bling, lotnię „Pivot” (przedmiot rzadki) oraz kilof „Angular Axe” (przedmiot niecodzienny).

Szybsza karta graficzna może mieć kluczowy wpływ na jakość rozgrywki w Fortnite. Wymiana karty GeForce GTX 960 na GTX 1060 zapewnia zwiększenie wydajności nawet o 74%. W przypadku zmiany karty GeForce GTX 970 na GTX 1070 możemy liczyć na wydajność większą o 60%.

Fortnite wkrótce wkracza w Sezon 7. Dodatki dostępne w promocji są idealnym prezentem dla tych, którzy potrzebują lepszego sprzętu i szukają większej wydajności w swoim ulubionym tytule battle royale lub po prostu chcą posiadać najfajniejszy strój w siódmym sezonie gry Fortnite.

Ograniczona czasowo promocja Fortnite wystartowała dzisiaj i potrwa do 29 stycznia 2019 roku lub wcześniejszego wyczerpania się zapasów promocyjnych zestawów.

Przedłużony czas obowiązywania promocji Monster Hunter: World

Firma NVIDIA poinformowała również o przedłużeniu o okres świąteczny promocji związanej z grą Monster Hunter: World. Osoby, które zakupią w sklepie biorącym udział w akcji kartę graficzną GeForce GTX 1070 Ti, 1070 lub 1060 (ta promocja nie dotyczy laptopów i komputerów) oprócz dodatków do Fortnite otrzymają grę Monster Hunter: World o wartości 259 zł.

Promocja została przedłużona do 7 stycznia 2019 roku lub wcześniejszego wyczerpania się zapasów kodów.

Kup kartę GeForce RTX, a otrzymasz grę Battlefield V

Przypominamy również o ogłoszonej w ubiegłym tygodniu promocji, w której osoby kupujące w sklepie biorącym udział w akcji kartę graficzną GeForce RTX 2080 Ti, GeForce RTX 2080, GeForce RTX 2070 lub komputer wyposażony w taką kartę otrzymają grę Battlefield V. Jest to pierwszy tytuł wykorzystujący DXR, czyli śledzenie promieni (ray tracing) w czasie rzeczywistym.

Ograniczona czasowo promocja potrwa do 7 stycznia 2019 roku lub wcześniejszego wyczerpania się zapasów kodów.

Reklama

Podziel się ze znajomymi!