PolscyGracze.pl

Przedsezon 2021 – jakie są dalsze plany?


Przedsezon na serwerze testowym.


Tydzień po wprowadzeniu przedsezonu na serwer testowy był całkowicie szalony. Przebijamy się przez stosy opinii i oceniamy konieczność wprowadzania poszczególnych zmian. Tu znajdziecie artykuły o systemie przedmiotów oraz sklepie i ikonach, jeśli je przegapiliście.

Ponieważ chcemy, aby przedsezon zagościł na serwerze testowym na nieco dłużej, nasz harmonogram pracy jest też trochę bardziej złożony, tak aby każdy patch (10.21, 10.22) otrzymał dość czasu na serwerze testowym. Powinien on wyglądać mniej więcej tak:

  • Tydzień 1 — przedsezon
  • Tydzień 2 — patch 10.21
  • Tydzień 3 — przedsezon
  • Tydzień 4 — patch 10.22
  • Tydzień 5 i 6 — przedsezon

Biorąc pod uwagę zakres i efekt zmian wprowadzonych w systemie przedmiotów w tym przedsezonie, poświęcamy dodatkowy czas i zasoby, aby reagować na wasze opinie oraz rozwiązywać nieprzewidziane problemy. Zwykle wczesne prace nad przedsezonem na nowy rok zaczynamy w grudniu, niedługo po jego wypuszczeniu.

Tym razem jednak uwaga całego zespołu skoncentruje się całkowicie na rewolucji, jaką wywołało wprowadzenie nowego systemu przedmiotów. To oznacza, że cały zespół projektantów, kontrolerów jakości, inżynierów i grafików będzie gotowy natychmiast wprowadzać zmiany i ulepszenia, jeśli uznamy, że jakaś funkcja nie spełnia naszych oczekiwań. Mamy nadzieję, że nie mając innych ważnych zadań, zespół będzie szybko sobie z nimi radził i błyskawicznie doprowadzał grę do stabilnego działania w jej nowej odsłonie.

Nigdy nie wahamy się wprowadzać obszernych i znaczących ulepszeń, dzięki którym League dalej będzie najlepszą na świecie grą zapewniającą współzawodnictwo, ale nie chcemy też stracić tego, co sprawia, że gra jest świetna w chwili obecnej.

Jak zwykle dziękujemy wszystkim za granie. Dbajcie o siebie.


Podziel się ze znajomymi!