Przepustka Potwory atakują! i inne nowości


Reklama

Wszystko, co musicie wiedzieć o Taktykach, arenach i Przepustce Potwory Atakują!


Witajcie w Szpatułkopolis! Mieście jak wszystkie inne – pełnym dobrego jedzenia i wieżowców, które jest stosunkowo często celem ataków potworów. Jak wiecie, mając cytryny, można zrobić lemoniadę, a gdy potwory atakują, to robi się sashimi z Vel’Koza, rangoon z Urgota, a heroizm staje się tradycją miasta!

Ale herosi i potwory nie są tylko elementami rozgrywki w rotacji… Część z nich to nasi zadomowieni Taktycy! Zatem bez dalszych ceregieli poznajmy ich i ich miasto. Cała zawartość, którą tutaj omówimy, będzie dostępna od 20.00 CET w dniu publikacji patcha 12.23!

Przepustka Potwory atakują!

Dzięki Przepustce Potwory Atakują! będziecie mogli zdobywać nagrody takie jak jaja Małych Legend i emotki, po prostu grając! Zatem niech Przepustka Potwory Atakują! stanie się waszą mapą miasta, gdy będziecie podziwiać widoki i zbierać po drodze zwartość kosmetyczną. Jeśli jednak zechcecie bliżej poznać styl życia w Szpatułkopolis, wypróbujcie Przepustkę+, aby odblokować areny z motywami zagrożeń, Małe Legendy, Odłamki Gwiazd i arenę 3 kategorii w Kwaterze Głównej Strzelców Poro! Przepustkę+ można odblokować za 1295 RP, ale nie musicie decydować się na to od razu, ponieważ Przepustkę+ można dokupić w każdej chwili, gdyż odblokowując ją, zdobywacie wstecznie wszystko, co moglibyście z nią odblokować.

Podobnie jak Przepustka+ Smoczych Ziem, Przepustka+ Potwory atakują! posiada arenę, która jest zwieńczeniem waszych postępów. Kwatera Główna Strzelców Poro to miejsce, w którym Poro podejmują walkę z zagrożeniami – bez przemocy, ale poprzez heroiczne zarządzanie projektem, organizację i okazjonalne orbitalne uderzenia (miłością). Świętujcie zwycięstwa i opłakujcie porażki w towarzystwie strzelców Poro – pamiętajcie tylko, by stale zasilać swoje źródła mocy złotem!

Video

Skoro wiemy już, co czeka was pod koniec Przepustki+, rzućmy okiem na Duszka z Super Drużyny, którego otrzymacie za samo odblokowanie Przepustki+.

TFT_SET822_TACTICIAN_SPRITE_BASE_SUPERSQUAD_T1.jpg

Duszek z Super Drużyny nie jest jedyną Małą Legendą w Przepustce+ Potwory atakują! Druga Mała Legenda Przepustki+, Czarodziej Gwiazd Tykacz, jest uroczy i ciekawski, i ma wyjątkowy talent analityczny. Stworzony z niebiańskich metali został ożywiony przez to samo marzenie, które napędza inną Czarodziejkę Gwiazd w innym wszechświecie. I tak, przyjaźni się z Czarodziejką Gwiazd Orianną z Wild Rift.

TFT_SET822_TACTICIAN_TOCKER_BASE_STARGUARDIAN_T3.jpg

Zwiedzając Szpatułkopolis i robiąc postępy w Przepustce, będziecie odblokowywać wiele heroicznych wybuchów: Promień Sprawiedliwości, Rakietowy Cios, Przesłodzony Promień Miłości i Twój rumak przybył! Uwaga dla wszystkich herosów: Prosimy o kontrolę pasażerów przed użyciem pojazdu jako rakiety.

Video

Możecie wypróbować te wybuchy na trzech różnych arenach inspirowanych zagrożeniami, które też odblokujecie podczas wycieczki z Przepustką+ po mieście! Sprawdźcie poziomy zagrożeń: Nom, OK i Macka!

threat_level_nom.jpg

threat_level_ok.jpg

threat_level_tentacle.jpg

Arena „Everything Goes On”

Ne musicie przypominać sobie piosenki Portera Robinsona, ponieważ możecie po prostu wybrać tę arenę, a potem sobie podśpiewywać.

Nasza kolejna mityczna arena jest wyposażona w dynamiczne elementy planszy, ceremonie i całkowite przejście do innego wymiaru w trakcie gry. Jest też pełna tajemnic Czarodziejek Gwiazd pochodzących z ich różnych konfiguracji! Mógłbym powiedzieć o niej więcej, ale lepiej będzie, jeśli sami się przekonacie.

Video

Arenę „Everything Goes On” znajdziecie w Torbie z Różnościami „Everything Goes On” wypadającej jako rzadki (2%) łup. W torbach bez areny znajdziecie wypuszczone wcześniej Małe Legendy albo odmiany Wąsika i Gryzioła. Torba z Różnościami „Everything Goes On” kosztuje 390 RP, ale można ją też kupić w zestawie (o tym później). Arena posiada mechanikę pocieszenia, co oznacza, że macie gwarancję otrzymania mitycznej areny najpóźniej w 61. otwartej skrzyni.

Gryzioł i Wąsik

Wąsik chce tylko tego, czego pragnie każdy kot – jedzenia, kochającego domu i całkowitej dominacji nad światem. Wąsika i jego odmiany można kupić bezpośrednio za 750 RP (odmiany rzadkie) i 925 RP w przypadku odmian epickich. Obejrzyjcie wszystkie odmiany poniżej: Wąsik (podstawowy), Czarodziej Gwiazd Wąsik, Wąsik z Super Drużyny, Wyszywany Wąsik (epicki), Nemezis Gwiazd Wąsik (epicki), Wąsik Mrocznej Gwiazdy (legendarny).

WHISKER_BASE_T1.jpg

WHISKER_Star_Guardian_Variant2_T2.jpg

WHISKER_Super_Squad_Variant3_T3.jpg

WHISKER_Stitched_Variant4_T3.jpg

WHISKER_Star_nemesis_Variant5_T3.jpg

WHISKER_Star_Guardian_Variant6_T3.jpg

Aby uniknąć długich napadów wściekłości Gryzioła, należy karmić go regularnie co 13 minut, ale nigdy po północy. Gryzioła i jego odmiany można kupić bezpośrednio za 750 RP (rzadkie odmiany) i 925 RP w przypadku odmian epickich. Obejrzyjcie poniżej odmiany Gryzioła, które teraz są jeszcze bardziej rozwścieczone: Gryzioł (podstawowy), Gryzioł z Super Drużyny, Hipis Gryzioł, Czarodziej Gwiazd Gryzioł (epicki), Gryzioł Mrocznej Gwiazdy (epicki), Nemezis Gwiazd Gryzioł (legendarny).

GRIZZLE_BASE_T3.jpg

GRIZZLE_Super_Squad_Variant2_T3.jpg

GRIZZLE_Star_guardian_Variant3_T3.jpg

GRIZZLE_Dark_Star_Variant4_T3.jpg

GRIZZLE_Space_Groove_Variant5_T3.jpg

GRIZZLE_Star_Nemesis_T3.jpg

Video
Video

Baron

Baron bardzo obawiał się występu w tej rotacji, ale zapewniliśmy go, że ani DRX, ani Varus nie pojawią się w Potwory Atakują! Baron nieco się różni od pozostałych Taktyków – nie jest ani bohaterem Chibi, ani Małą Legendą. Baron jest od razu 3-gwiazdkowy (nie trzeba korzystać z Odłamków Gwiazd) i będzie miał te same efekty wizualne, których można spodziewać się u wszystkich 3-gwiazdkowych Taktyków. Każdą odmianę Barona można kupić bezpośrednio za 2500 RP. Obejrzyjcie odmiany Barona, który ma teraz jeszcze większy wpływ na grę: Baron, Baron z Super Drużyny, Baron Kosmicznej Plagi, Baron z Odysei, Nemezis Gwiazd Baron, Czarodziej Gwiazd Baron.

BARON_BASE_T3.jpg

BARON_Super_Squad_Variant2_T3.jpg

BARON_Odyssey_Variant3_T3.jpg

BARON_Star_guardian_Variant4_T3.jpg

BARON_Star_nemesis_Variant5_T3.jpg

BARON_cosmic_scourge_Variant6_T3.jpg

Pomyślcie tylko, co może wam dać wzmocnienie Barona z Super Drużyny.

Video

Biedny Baron w zasadzie nigdy nie może uciec przed Porażeniem. Jeśli wybierzecie w sklepie zestaw Grupa Baronów, otrzymacie każdą odmianę Barona wraz z szansą na odbicie Porażenia wybuchem Zemsta – to jedyne Porażenie, które nigdy nie pudłuje.

Chibi!

Rotacja Potwory Atakują! wprowadza też zupełnie nowego bohatera Chibi! Chibi Lux będzie wydobywać światło z waszych wrogów za pomocą promieni potężnego lasera i swojego proaktywnego nastawienia.

Możecie wybrać Chibi Lux bezpośrednio w sklepie za 1900 RP – trafi do was razem z wybuchem Ostatnia Iskra, w który możecie wyposażyć też innych Taktyków, o ile mają odpowiedni filtr słoneczny.

TFT_SET822_CHIBI_SG_LUX.jpg

Jeśli chcecie być godni wezwania Pierwszej Gwiazdy, wiązanie kucyków to dobry początek. Chibi Czarodziejka Gwiazd Lux ma również efekt wykończenia zapewniający magiczną przemianę w dziewczęcych kolorach, których wrogowie nigdy nie zapomną – bo będą to ostatnie kolory, jakie zobaczą w grze.

Video

Chibi Czarodziejkę Gwiazd Lux możecie dostać jako rzadki łup (2%) w Świetlistym Pucharze Lux (390 RP/MT), dostępnym też w zestawach (radości). Puchary, które nie były w stanie pomieścić niepowstrzymanego optymizmu Czarodziejki Gwiazd, będą pełne wydanych wcześniej Małych Legend, w tym naszych najnowszych psotników Wąsika i Gryzioła.

Zestawy w Potwory Atakują!

Zestaw Zawartość Cena
Zestaw Pucharu Pierwszej Gwiazdy Przepustka+ TFT Potwory Atakują! Chibi Lux

31 Świetlistych Pucharów Lux

13245 RP/MT
 

Zestaw „Everything Goes On”

Przepustka+ TFT Potwory Atakują!

27 Toreb z Różnościami „Everything Goes On”

11825 RP/MT
 

Grupa Baronów

Podstawowy Baron, wszystkie odmiany Barona, a także wybuch Zemsta 10000 RP/MT

Nagrody rankingowe i nie tylko!

Skoro Smocze Ziemie znikają z horyzontu, założę się, że już rozwijacie skrzydła, by poszybować ku następnej rotacji. Ale zajmijmy się jeszcze tylko szybko nagrodzeniem waszych sukcesów! Mamy cały szereg nagród rankingowych do rozdania w patchu 12.23, czyli w patchu, w którym wypuścimy Potwory atakują!

Po pierwsze, jeśli w Niezbadanych Krainach (drugiej części Smoczych Ziem) uplasowaliście się w kręgu Złota lub wyżej, otrzymacie okolicznościową emotkę odzwierciedlającą waszą rangę!

Jeśli zdobyliście Złoto lub wyższy krąg na dowolnym etapie rotacji, otrzymacie Małą Legendę Zwycięskiego Żwirka. A jeśli udało się wam zdobyć Złoto lub wyższy krąg w obu częściach rotacji, dostaniecie też Triumfalnego Żwirka!

RANKED_CRAGGLE_BASE_VICTORIOUS_T1.jpg

RANKED_CRAGGLE_BASE_TRIUMPHANT_T1.jpg

Video

A jeśli chodzi o tych z was, którzy podziwiali smoki drużynowo, to dla zdobywców kręgów Niebieskiego, Fioletowego lub Hyper w Double Up mamy poniższe emotki pozwalające świętować ze swoim partnerem (lub partnerami)!

EM_TFT_UNCHARTED_REALMS_DOUBLE_UP_GOLD_EXP_result.jpg

EM_TFT_UNCHARTED_REALMS_DOUBLE_UP_PLATINUM_EXP_result.jpg

EM_TFT_UNCHARTED_REALMS_DOUBLE_UP_DIAMOND_EXP_result.jpg

EM_TFT_UNCHARTED_REALMS_DOUBLE_UP_MASTER_EXP_result.jpg

EM_TFT_UNCHARTED_REALMS_DOUBLE_UP_GRANDMASTER_EXP_result.jpg

EM_TFT_UNCHARTED_REALMS_DOUBLE_UP_CHALLENGER_EXP_result.jpg

Stać, to jeszcze nie koniec! Jeśli graliście w Hyper Roll i ukończyliście w kręgu Niebieskim, Fioletowym i Hyper, dostaniecie kolejną emotkę, którą możecie się pysznić! To dopiero coś.

EM_TFT_UNCHARTED_REALMS_HYPER_ROLL_BLUE_EXP_result.jpg

EM_TFT_UNCHARTED_REALMS_HYPER_ROLL_PURPLE_EXP_result.jpg

EM_TFT_UNCHARTED_REALMS_HYPER_ROLL_HYPER_EXP_result.jpg

Na razie to wszystko, ale dopóki jeszcze czytacie, przypominam o artykułach z omówieniem rozgrywki i omówieniem mechaniki rotacji! I wreszcie – ponieważ wiem, że jesteście zapracowani i ciężko wam zapamiętać wszystkie daty naszych premier – poprosiliśmy grafików o przygotowanie dla was specjalnych materiałów!

Reklama

Podziel się ze znajomymi!