Przepustka TFT: Bajery i Gadżety i nie tylko


Wszystko o Małych Legendach, arenach, wybuchach i całej reszcie w Przepustce Bajerów i Gadżetów!


Witam w świecie Bajerów i Gadżetów, w którym szalone eksperymenty, tajemnicza magia i przełomowa technologia tworzą tło najnowszego składu Małych Legend, aren i całej reszty!

Omówimy tu w zarysach całą nową zawartości, która pojawi się w patchu 11.22!

Poznajcie zmyślne Małe Legendy z Bajerów i Gadżetów

Nowa rotacja, nowe ja – ja, czyli nowa Mała Legenda. W Bajerach i Gadżetach pojawią się najbardziej urocze, pomysłowe i chytre (przepraszamy cię, Ciapo) Małe Legendy, jakie znacie. Poznajmy je zatem!

102421_Duckbill_base_v2.jpg

Trzeba coś zreperować? Dziobak chętnie spróbuje. Bez względu na efekt, będzie uroczo! Dziobak jest tak pełen optymizmu, że wynalazł Śmigło Nadziei 3000 tylko po to, żeby nie upadać na duchu. Ale jego emotki pokażą wam, że czasem wszystko bierze w łeb. Aha, a wspominałem, że Dziobak należy też do zespołu? Zanim jednak przejdziemy do jego talentu muzycznego, zatrzymajmy się przy jego wariantach poniżej: Bzyczący Dziobak, Dziobak Szybki Dostawca, Dziobak z Piżamowej Imprezy, Wafelkowy Dziobak, Dziobak Zaunita, Dziobak z Piltover i Najlepszy Dziobak!

 

 

Jakiś problem? Pozwólcie, że Dziobak rzuci dzio… okiem!

 

102421_Gloop_v2.jpg

Szczerze mówiąc, wciąż nie mogę rozgryźć Ciapy Papy. Pytacie, co to jest? A pamiętacie, że wspominałem o zespole Dizobaka – jasne, że pamiętacie, bo to było dwa zdania wcześniej! No więc, Ciapa i Dziobak są w tym samym zespole, ale należy do niego jeszcze ktoś, kogo poznacie za chwilę. Tylko najpierw zerknijcie na warianty Ciapy poniżej: Bzycząca Ciapa, Ciapa Zrodzona z Ognia, Ciapa w Rytmie Popu, Wafelkowa Ciapa, Pizzowa Ciapa, Hextechowa Ciapa i Arcade Ciapa!

 

 

Ciapa to emerytowany bohater beatboxingu, a właściwie przemęczony bohater beatboxingu.

 

102421_Piximander_v2.jpg

 

Nie mogę pojąć, jak Piximandor może używać kwiatów jako instrumentów. Sprawia to równie zawiłe wrażenie jak jego codzienna pielęgnacja skóry, która podobno kosztuje utratę ręki i nogi. Ale bez obaw – one się regenerują. Poniżej znajdziecie jego warianty: Bzyczący Piximandor, Połyskujący Piximandor, Piximandor z Rio, Hextechowy Piximandor, Chemtechowy Piximandor, Piximandor w Kropki i Owocowy Piximandor!

 

 

Pamiętajcie, że zdobywanie wiedzy wymaga zadawania wielu pytań. Mam nadzieję, że wasze pytania dotyczą teraz nowej przepustki, bo właśnie o niej zamierzam opowiedzieć! Tylko najpierw muszę odtworzyć spojler z najbardziej futurystyczną współpracą muzyczną w historii Konwergencji!

Przepustka Bajerów i Gadżetów

 

Dzięki Przepustce Bajerów i Gadżetów będziecie mogli zdobywać nagrody takie jak jaja Małych Legend i emotki, po prostu grając! Możecie wyobrazić ją sobie jako schemat pozwalający odblokować zawartość kosmetyczną Bajerów i Gadżetów oraz wcześniejszych rotacji.

A jeśli chcecie, żeby Przepustka zapewniła wam więcej zawartości, na przykład areny, ekskluzywne Małe Legendy i Odłamki Gwiazd, możecie sprawić sobie Przepustkę+ za 1250 RP. Oczywiście Przepustkę+ można dokupić w każdej chwili, ponieważ odblokowując ją, zdobywacie wstecznie wszystko, co moglibyście odblokować z Przepustką+.

Aha, za odblokowanie Przepustki+ dostaniecie naszego inspirowanego hextechem Duszka Arcane!

 

102421_Arcane_Sprite_v2.jpg

 

Podróżując z Przepustką Bajerów i Gadżetów, odblokujecie wiele przyprawiających o zawrót głowy nowych wybuchów. Niektóre mkną na skróty przez Konwergencję, a są wśród nich Chemtechowa Niespodzianka, Kłąb Arkanów, Rakietowa Zabawa i Hextechowy Hiperprzypływ.

 

 

Przepustka+ przeniesie was też na nowe areny. Pierwszy przystanek? Stacja w Chmurach, na której Licealiści przesiadują przed lekcjami, po lekcjach, a czasem nawet podczas lekcji.

 

102421_SkyHighStation_v2.jpg

 

Następnie udacie się do… Na Plac Chemtechu? *przełknięcie* Hej, to miejsce nie jest takie złe. Oczywiście, powietrze pełne jest tu palących płuca wyziewów, ale przyznacie, że szkło wygląda wspaniale.

 

102421_ChemPlazaReal_v2.jpg

 

Ostatni przystanek to Studio Shisy. Dr Shisa zwykle dba, aby to miejsce było wysprzątane na tip-top, ale nigdzie jej nie widać. I dlaczego w ścianie zieje otwarta dziura?

 

102421_ShisaStudy_v2.jpg

 

A, tutaj jest! Zawsze zaradna, racjonalna i otwarta Shisa… to znaczy dopóki nie narobicie bałaganu w jej sprzęcie laboratoryjnym. I pamiętajcie, aby zwracać się do niej DOKTOR Shisa, bo pominięcie tytułu grozi natychmiastowym wywaleniem z Akademii. Dr Shisa jest dostępna w Przepustce+ w wersji jedno- i dwugwiazdkowej, a trzygwiazdkową można odblokować za pomocą Odłamków Gwiazd. Nie martwcie się jednak, ponieważ je też dostaniecie w Przepustce+.

 

Shisa_Battlepass_1.jpg Shisa_Battlepass_2.jpg Shisa_Battlepass_3.jpg

 

W Przepustce+ znajdziecie też kilka emotek do odblokowania. Możecie je obejrzeć poniżej

 

Knuckle_Sandwich.jpg This_Changes_Everything.jpg Why_Tho.jpg

 

Oczywiście też są inne emotki!

 

Mundo_Grind_Emotes_1.jpg Mundo_Grind_Emotes_2.jpg Mundo_Grind_Emotes_3.jpg

Areny Jinx i Vi!

 

Po pierwsze mamy Wybuchowo Fajową Krainę Jinx (1380 RP) inspirowaną kultowym filmem Get Jinxed w aranżacji dostosowanej do estetyki rotacji. Arena Jinx reaguje na każdą waszą wygraną i porażkę wybuchowymi małpami, neonowymi farbami i (oczywiście) niszczeniem różnych bajerów i gadżetów (właśnie tak, mówię wam) – to ostatnie dotyczy przegranych. Oczywiście jest też więcej klikalnych interakcji do odkrycia. Spróbujcie wybić karnawałowe zęby Ziggsa lub zmienić scenerię karuzeli. Bo chociaż to jest Wybuchowo Fajowa Kraina Jinx, może się w niej trochę porządzić. Jestem pewien, że Jinx nie będzie miała pretensji, o ile się nie dowie.

 

 

Nasza kolejna interaktywna arena to Podziemny Krąg Vi (1380 RP), inspirowany sceną, którą mogliście już widzieć. Z oświetleniem reagującym na zwycięstwa i porażki oraz maszynami, które działają tylko, jeśli wygrywacie, w Podziemnym Kręgu Vi jest wiele do odkrycia. Ale podobnie jak w Wybuchowo Fajowej Krainie Jinx, możecie tu trochę poklikać i nabałaganić pomiędzy rundami. Spróbujcie uderzyć w worek treningowy lub wypróbować bota do boksowania. Tylko nie zapomnijcie, że wciąż macie do wygrania grę w TFT!

 

Zestawy, które zmuszą was do powiedzenia „GG”!

Zestaw Spis treści Cena
Zestaw Przepustki+ Bajerów i Gadżetów Przepustka+ Bajerów i Gadżetów

Pixiemander – 1 Gwiazdka

Dziobak – 1 Gwiazdka

Ciapa – 1 Gwiazdka

2 dodatkowe Jaja Pomysłowych Wynalazców

3206 RP (24,99 na urządzeniach mobilnych)
Zestaw Sióstr Bajerów i Gadżetów Przepustka+ Bajerów i Gadżetów

Arena Jinx

Arena Vi

Chibi Vi

Chibi Jinx

6500 RP (49,99 na urządzeniach mobilnych)
Megazestaw Bajerów i Gadżetów Przepustka+ Bajerów i Gadżetów

Arena Jinx

Arena Vi

Chibi Jinx

Chibi Vi

Chibi Ekko

12 Jaj Pomysłowych Wynalazców

9 dodatkowych Jaj Pomysłowych Wynalazców

12990 RP (99,99 na urządzeniach mobilnych)

Nagrody rankingowe i nie tylko!

 

Gratulacje, dobrnęliście prawie do końca tego artykułu! Och – do kręgu Złota w Osądzie też? No niewiarygodne! W takim razie mamy dla was cały szereg nagród odpowiadających sukcesom, które udało się wam odnieść! Wszystkie nagrody rankingowe będą rozprowadzanie w patchu 11.23 (następnym patchu po wypuszczeniu rotacji Bajery i Gadżety).

Po pierwsze jeśli w Zaraniu Ery Herosów (drugiej części Osądu) uplasowaliście się w kręgu Złota lub wyżej, otrzymacie okolicznościową emotkę Skierki z nakryciem głowy, które skaluje się wraz z rangą!

 

 

Jeśli zdobyliście Złoto lub wyższy krąg na dowolnej arenie rotacji, otrzymacie Małą Legendę Zwycięską Skierkę. A jeśli udało się wam zdobyć Złoto lub wyższy krąg w obu częściach rotacji, dostaniecie też nieco chaotycznie wyglądającą Triumfalną Skierkę! Gratulacje, jesteście świetni w tej grze i zapewne we wszystkim innym, czym zajmą się wasze genialne mózgi.

 

Victorious_and_Triumphant_1.gif Victorious_and_Triumphant_2.gif

 

Stać, to jeszcze nie koniec! Jeśli graliście w Hyper Roll i skończyliście na kręgu Niebieskim, Fioletu lub Hiper w Zaraniu Ery Herosów, możecie świętować to osiągniecie z emotką Duszka Porządku!

 

Hyper_Roll_Blue.jpg Hyper_Roll_Purple.jpg Hyper_Roll_Hyper.jpg

 

To w zasadzie tyle – ale nie WSZYSTKO. Powinniście jeszcze zajrzeć do artykułów o bohaterach chibi, hextechowych usprawnieniach, rozgrywce i Double Up. Koniecznie to zróbcie, bo słyszałem, że autor jest naprawdę świetny.

‘cause I hear the author is a really great guy.

 

 

Przez to całe zamieszanie z premierą Bajerów i Gadżetów można łatwo pogubić się we wszystkich datach, dlatego pozwólcie, że podamy małe przypomnienie. Bajery i Gadżety pojawią się na serwerze testowym 19 października, a na serwerach głównych 3 listopada (w patchu 11.22). Przepustka Bajerów i Gadżetów pojawi się tego samego dnia o 20.00 CET. Double Up wejdzie na serwery główne jako ostatni 17 listopada (w patchu 11.23), dzięki czemu będziemy mieli cały patch na naukę nowej rotacji.


Podziel się ze znajomymi!