Przyszłość EU LCS


Szykują się spore zmiany w Europejskich LCSach, pojawi się więcej zawodników!

EU LCS zostało stworzone w oparciu o niesamowite talenty. W ciągu ostatnich 6 lat gościliśmy światowej klasy zawodników i legendarne organizacje z wielu krajów, kultur i języków — wszystkich łączy nasze wspólne uwielbienie dla rywalizacji w grze. Od pierwszych dni rozgrywek w League po bieżący, zacięty sezon 2018 — nasz region stanowi siłę, z którą trzeba się liczyć. Naszym celem zawsze było stworzenie w EU LCS ligi, do której fani będą chcieli wracać.

Stale badamy nowe możliwości rozwijania ligi i wierzymy, że właśnie nadszedł najlepszy czas, by wykonać kolejny krok, który wyznaczy jasną przyszłość i dalekosiężne cele dla fanów, zawodników i drużyn. Opierając się na tym, co od początku było silną stroną Europy — umiejętnością odkrywania i rozwijania wspaniałych talentów — chcemy także zapewnić profesjonalnym graczom znaczące wsparcie i wygradzanie w ramach dzielenia się sukcesem ligi. Naszym celem jest zbudowanie systemu, który pozwala fanom na tworzenie długotrwałych i głębokich relacji z drużynami i graczami profesjonalnymi, a także ligi, która zapewnia drużynom więcej stabilności.

Zaczęliśmy w 2018 roku od restrukturyzacji podstaw i lokalnych aren rywalizacji w całej Europie, aby stworzyć ambitny, regionalny system rozgrywek, w którym może brać udział więcej zawodników niż kiedykolwiek wcześniej. Dziś wykonujemy kolejny krok z EU LCS, otwierając w Europie aplikację do długoterminowych relacji partnerskich.

W SKRÓCIE

Chcemy sprawić, by EU LCS stało się wielopokoleniową ligą sportową umożliwiającą fanom nawiązywanie trwałych relacji z drużynami i graczami profesjonalnymi, którym kibicują. Chcemy zbudować silny, trwały fandom i wierzymy, że stworzenie struktury długoterminowych relacji partnerskich to najlepszy sposób dalszego postępowania, ponieważ:
  • Usuwając obawę przed degradacją, dajemy drużynom poczucie bezpieczeństwa, którego potrzebują, by dokonywać długoterminowych inwestycji, które będą wzmacniały i wspierały graczy profesjonalnych, jednocześnie zapewniając lepsze wrażenia fanom.
  • Długoterminowe relacje partnerskie umożliwiają podział zysków, co pozwala wszystkim w lidze pracować na rzecz stabilnej przyszłości. Gracze profesjonalni i drużyny będą nagradzani za swoje sukcesy i wartość, którą wnoszą do ligi.
  • Nawiązanie partnerstwa z silnymi organizacjami pozwoli nam skupić się na kształtowaniu dalekosiężnej przyszłości EU LCS.


Podziel się ze znajomymi!