Pyke szansą na powrót Butcher’s Bridge?


Wydarzenie Bilgewater mamy już dawno za sobą, nowy bohater może dać szanse na jego powrót.


Bilgewater było jednym z największych, jak nie największym wydarzeniem w Lidze. Na Summoner’s Rift pojawił się nowy tryb, a Howling Abyss zmieniło się na Butcher’s Bridge.

Co nie znaczy, że Butcher’s Bridge nigdy nie wróci. Mówimy tylko, że w tej chwili jesteśmy bardziej skupieni na innych, priorytetowych projektach.

Od jakiegoś czasu czerwoni zmienili sposób wydawania kolejki rotacyjnej i może mieć na to wpływ próba wskrzeszenia Butcher’s Bridge.

To sprawa bardziej skomplikowana, niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Możecie sobie pomyśleć, że wystarczy podmienić kilka elementów graficznych (coś zabrać i dołożyć coś innego), ale faktycznie obejmuje to także pewne ukryte skrypty mapy, podstawowe mechanizmy itp., które zostały wyjęte ze zwykłego trybu ARAM i przerobione. Oznacza to, że pod względem kodu Butcher’s Bridge to rzecz unikalna, nawet jeśli z punktu widzenia gracza niewiele się zmieniło.

Sprawienie, by ta mapa pasowała do dzisiejszego trybu ARAM, wymagałoby niemało pracy i chociaż chętnie byśmy się za to zabrali, musimy wziąć pod uwagę inne aspekty, nad którymi aktualnie pracujemy — jak nowe tryby gry i narzędzie treningowe.

Przynajmniej tak to wyglądało kilka miesięcy temu, nowy bohater jest mocno powiązany z morzem i jak twierdzi Imaqtpie także z Gangplankiem, a jak dobrze wiemy wydarzenie Bilgewater było mocno powiązane z GP.


Podziel się ze znajomymi!