Qiyana – umiejętności


Poznaliśmy szczegółowy opis umiejętności najnowszej bohaterki. Oto jakimi skillami będzie wyróżniała się Qiyana.


Qiyana – umiejętności

Umiejętność bierna — Królewski Przywilej

Pierwszy atak lub użycie umiejętności przeciwko wrogiemu bohaterowi zadaje dodatkowe obrażenia. Czas odnowienia tej umiejętności resetuje się, gdy bohaterka przyciągnie nowy, inny żywioł.

Q — Ostrze Ixtal

Qiyana tnie przed sobą, zadając obrażenia. Jeśli jej broń wykorzystuje żywioł, broń wylatuje naprzód jak pocisk i eksploduje.

Rzeka — unieruchamia trafionych przeciwników.
Ściana — zadaje dodatkowe obrażenia jednostkom z małą ilością zdrowia.
Zarośla — pozostawia niewidoczną ścieżkę, która zapewnia prędkość ruchu.

W — Forma Ziemi

Po namierzeniu żywiołu Qiyana wykonuje doskok w przód, by zaczerpnąć jego mocy. Gdy jest pod wpływem zaklęcia, w pobliżu żywiołu zyskuje prędkość ruchu, prędkość ataku i obrażenia dodatkowe.

E — Zuchwalstwo

Qiyana wykonuje doskok na określony dystans w stronę wroga, zadając mu obrażenia.

R — Oszałamiający Pokaz Talentu

Qiyana wywołuje falę uderzeniową, odrzucając wrogów do tyłu. Następnie dowolna rzeka, zarośla lub ściana trafione falą uderzeniową eksplodują, zadając obrażenia i na krótko ogłuszając przeciwników.


Podziel się ze znajomymi!

27 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 1. O ja pierdole… Jednak wykorzystywanie obszaru. Zależnie gdzie jesteś to twoje skille są inne. Niesamowite.

  Jakby mi ktoś powiedział w sezonie 3 że taka postać będzie w lolu to bym nie uwierzył mu. To jest niesamowite jak to coraz nowsze i lepsze mechaniki wchodzą do ligi.

   1. Po ujawnieniu skilli? Pytanie czy skill set cały cie zaskoczył czy tylko kradnięcie ulta?

    Bo w przypadku Qiyany to wszystko jest dla mnie zaskoczeniem, a w przypadku Sylasa to tylko byłem ciekaw ulta jakie ma interakcje z innymi.

    1. Ulti które pozwala zabrać ulta każdej z pozostałych 140+ postaci, a skille które są zależne od tego jaki ma żywioł. Dla mnie Sylas jest wyżej jeśli chodzi o „zaskoczenie” którego mógłbym mieć kilka lat temu.

     1. Jeśli się grało w inne gry moba to ult Sylasa był żadnym zaskoczeniem (odsyłam do Morrigan ze Smite)

     2. Ah… Chodzi o to że udało im się zrobić ulti Sylasa pod względem technicznym, nie wiem czy zauważyliście że dość sporo jest błędów w lolu… A jeśli chodzi o inne gry moba to postać podobna do Kijanki też się znajdzie.

  1. „Sylas wywołuje falę uderzeniową, odrzucając wrogów do tyłu. Następnie dowolna rzeka, zarośla lub ściana trafione falą uderzeniową eksplodują, zadając obrażenia i na krótko ogłuszając przeciwników.”
   Tak będzie :3

 2. „Zarośla — pozostawia niewidoczną ścieżkę, która zapewnia prędkość ruchu.” – na pewno ścieżka jest niewidoczna? A nie bohaterka?

 3. Mnie się ta postać w ogóle nie podoba. Krzyżówka Sivir i Nidalee pod względem wyglądu. Zwłaszcza jeśli chodzi o aspekty wizualne nowych bohaterów i ogólnie całych konceptów, zauważyłem, że po Pyke’u nowi bohaterowie są coraz bardziej zawodni i tacy meh. Zero oryginalności i pomyłu, za dużo cech wspólnych z tymi, których już znamy. Już niewiele uwagi zwracam na nowych bohaterów Czekam na reworki.

  1. Trudno zrobić postać oryginalną. Zwłaszcza przy takiej ilości bohaterów i skórek.
   Ale trzeba się do czegoś przypierdolić bo inaczej to nie było sensu tu wchodzić xD

   1. Shh.. Płaczki tak mają.. Muszą się przyczepić do czegoś bo inaczej by nie zasnęli. Taka ich natura. Już wcześniej się przyczepiali że ma okrągłą broń jak SIVIR. JAK TAK MOŻNA? Community lola jest w większości skażone rakiem.

    1. Jebane ameby po to są kurwa komentarze żeby napisać jeśli coś się komuś nie podoba. Jak wy kurwa w życiu nie macie swojego zdania tylko dla zasady wszystko wam się podoba to współczuję tfu wam w ryj i nara

     1. Mieć swoje zdanie, a narzekać na wszystko z dupy, a powody niezadowolenia to braki umysłowe autorów komentarzy.

      „zauważyłem, że po Pyke’u nowi bohaterowie są coraz bardziej zawodni i tacy meh. Zero oryginalności i pomyłu, za dużo cech wspólnych z tymi, których już znamy. Już niewiele uwagi zwracam na nowych bohaterów Czekam na reworki.”
      Mi postać się podoba, to prawda że wygląda jakby splash był zrobiony przez osobę od tych gorszych skinów Sivir, ale stwierdzanie że coś jest nie oryginalne bo mu się nie podoba, to nie jest wyrażanie swojej opinii, tylko głupota.

      Ogólnie to nie podobają mi się czarne dziury, są takie nieoryginalne bo jak spojrzymy do ciemnej jaskini to też jest ciemno i dziurawo kurwa taka logika tych „Konstruktywnie krytykujących komentarzy”