Rework Aatroxa – umiejętności


Reklama

Poznaliśmy wygląd i umiejętności nowego Aatroxa.


Jeden z największych reworków bohaterów. Znamy szczegóły odświeżonej wersji mrocznej postaci.

Aatrox, upadły boski wojownik, który kiedyś groził, że zniszczy Runeterrę, i jego pobratymcy zostali zaklęci w starożytnych broniach i uwięzieni na wieki.

Ta era dobiegła końca.

Teraz Ostrze Darkinów, z ukradzioną powłoką skrzywioną na brutalne podobieństwo swej poprzedniej formy, pragnie apokaliptycznej zemsty, której powinno dokonać już dawno:

Całkowitego unicestwienia.

UMIEJĘTNOŚĆ BIERNA: STYL SIEWCY ŚMIERCI

Video

Następny atak podstawowy Aatroxa ma zwiększony zasięg i zada obrażenia procentowe zależne od maksymalnego zdrowia celu. Atak zmniejszy również znacznie leczenie i tarcze na celu na kilka sekund.

Czas odnowienia Stylu Siewcy Śmierci jest nieco zmniejszany, kiedy Aatrox rzuci zaklęcie lub kiedy trafi krawędzią Ostrza Darkinów w bohatera.

Q: OSTRZE DARKINÓW

Video

Aatrox wykonuje do trzech zamachów mieczem. Każdy zamach zadaje zwiększone obrażenia, obejmuje unikalny obszar, a wróg może zostać wtedy trafiony krawędzią ostrza (która ma mniejsze pole trafienia).

Krawędź ostrza: Trafienie końcówką miecza przy dwóch pierwszych zamachach i jego środkiem w wypadku trzeciego zamachu chwilowo podrzuca wrogów i zadaje znacznie więcej obrażeń.

W: PIEKIELNE ŁAŃCUCHY

Video

Aatrox uderza w ziemię, zadając obrażenia pierwszemu trafionemu wrogowi i chwilowo go spowalniając. Jeżeli ten wróg to bohater lub duży potwór, zostanie przykuty do obszaru trafienia.

Jeżeli po kilku sekundach przykuty wróg wciąż jest na obszarze trafienia, zostanie ściągnięty na jego środek i ponownie otrzyma obrażenia.

E: DOSKOK UMBRY

Video

Biernie: Aatrox leczy się o część obrażeń, które zadaje.

Użycie: Aatrox doskakuje, zwiększając swoje obrażenia od ataku na kilka sekund. Doskok Umbry może przechowywać do 2 ładunków i być używany jednocześnie z Ostrzem Darkinów.

R: ZAGŁADA ŚWIATA

Video

Aatrox wyzwala całą swoją potęgę, przybiera monstrualny rozmiar oraz wznosi się na ogromnych skrzydłach. Gdy się przemienia, przestrasza pobliskie stwory i chwilowo zwiększa swoją prędkość ruchu (ta premia jest aktywowana ponownie poza walką).

Po tym jak przemiana się dokona, Aatrox ma zwiększone obrażenia ogólne oraz otrzymuje Studnię Krwi, która przechowuje życie w trakcie Zagłady Świata i która odrodzi go, jeżeli otrzyma obrażenia śmiertelne, będąc w swojej prawdziwej postaci.

GRA JAKO AATROX

Video

Aatrox jest piekielnym panem wojny, który rozłupuje ziemię i kości, by masakrować całe armie. Pustoszcie pole bitwy dzięki Ostrzu Darkinów, celnie trafiając jego krawędzią, by doszczętnie zdziesiątkować wrogów. Aatrox sieje większe zniszczenie swoim ostrzem niż atakami podstawowymi, więc skupcie się na skróceniu czasu odnowienia, a wyzwolicie nieprzerwaną rzeź. Gdy wrogowie nauczą się robić uniki, przykujcie ich w miejscu Piekielnymi Łańcuchami, żeby na pewno ich zgilotynować lub kiedy spróbują uciec, ograjcie ich Doskokiem Umbry, dzierżąc Ostrze Darkinów.

Efekt bierny Doskoku Umbry przemienia krwawe walki drużynowe w źródła zdrowia utrzymujące Aatroxa przy życiu, dopóki trwa jego masakra. Sojusznicy, którzy mogą go osłonić i pomóc mu utrzymać się przy życiu na więcej zamachów Ostrzem Darkinów, zostaną nagrodzeni molochem w przedniej linii, który może przyjąć tyle obrażeń, ile zadaje. Czujni wrogowie będą starali się zabić Darkina, zanim wypełni się jego Studnia Krwi, lecz nawet śmierć nie powstrzyma wojennego marszu Aatroxa, kiedy ten przemieni się dzięki Zagładzie Świata. Uciekajcie albo zgińcie.

„Nie jestem waszym wrogiem. Jestem wrogiemwszystkiego”.

PORADY

  • Stale nacierajcie na wroga, by się upewnić, że traficie go krawędzią Ostrza Darkinów — każdy zamach mieczem przesuwa obszar trafienia bliżej Aatroxa, a ostatni z nich miażdży wrogów tuż przed nim.
  • Połączenie zmniejszenia leczenia wrogów, jakie daje Styl Siewcy Śmierci, i biernego efektu Doskoku Umbry, który wzmacnia wasze leczenie, pozwala Aatroxowi na stawanie w szranki z największymi i najtwardszymi wrogami. Dopóki zadajecie obrażenia, pokonanie was będzie piekielnie trudne.
  • Nie czekajcie z przemianą w Zagładę Świata. Użyjcie swojej superumiejętności wcześnie, by szybko dołączyć do walki z oddali i zacząć wypełniać swoją Studnię Krwi. Im dłużej wojujecie w swojej prawdziwej postaci, tym więcej zdrowia odzyskacie po odrodzeniu. Jeżeli rozegracie to dobrze, wasza śmierć da wam drugi pasek zdrowia na dokonanie rzezi ostatecznej.

„Muszę zniszczyć nawet nadzieję”.

Reklama

Podziel się ze znajomymi!