Rework Mundo i kolejnego bohatera


Riot zapowiada rework Mundo i kolejnego tajemniczego bohatera.


Dwóch bohaterów ma otrzymać rework w przyszłym roku, jednym z nich jest Mundo, drugiego jeszcze nie poznaliśmy.

Co z reworkiem Mundo?

Rework Mundo powinien pojawić się na początku przyszłego roku, wiadome jest to, że bohater zostanie lepiej dostosowany do obecnego stylu ligi, przy jednoczesnym zachowaniu jego specyficznego stylu.

Od ostatniego razu, gdy o nim mówiliśmy, czyli od wczesnej fazy projektowania, zrobiliśmy wielkie postępy w kwestii VGU Mundo. W tamtym czasie wszystko, o czym mówiliśmy, było jeszcze na etapie poszukiwań, ale wiedzieliśmy, że po jego aktualizacji oczekujemy trzech rzeczy:

  1. Chcemy dużej aktualizacji wyglądu i motywu Mundo nie tylko ze względu na poprawę jego wyglądu, ale również po to, aby lepiej pasował do aktualnego stylu graficznego League.
  2. Chcemy istotnego ulepszenia rozgrywki z zestawem Mundo przy jednoczesnym zachowaniu regeneracji superobrońcy i umiejętności ciskania tasakami.
  3. Chcemy, aby Mundo pozostał bardzo nieskomplikowanym bohaterem.

Ogólnie rozgrywka Mundo niewiele się zmieni. Oczywiście pojawią się modyfikacje i zmiany wielu jego umiejętności, aby zwiększyć ich ekspresję, satysfakcję podczas korzystania z nich oraz możliwości kontrowania, ale wciąż będzie to ten sam stary Mundo, którego wszyscy pokochaliśmy.

Szczegóły naszych prac nad Mundo omówimy bardziej dogłębnie w następnym wpisie na blogu deweloperów na jego temat, ale będzie to już w przyszłym roku. Na razie zostawiam was z jego najnowszą grafiką koncepcyjną.

Kolejny rework

Riot pracuje już nad kolejnym wybranym reworkiem, nie wiadomo kto to będzie, ale gracze powinni ucieszyć się z tej decyzji, można więc podejrzewać, że chodzi tu o Udyra.

Wcześniej w tym roku zapowiedzieliśmy, że zorganizujemy kolejne głosowanie, w którym będziecie mogli zagłosować na następne VGU w League. Niestety podczas organizowania głosowania na nowej stronie pojawiły się pewne problemy i zanim udało się nam je usunąć, musieliśmy zabrać się za nowe VGU. Wybrany przez nas bohater nie był objęty wcześniej głosowaniem, ale uważam, że wielu graczy ucieszy się z naszej decyzji, gdy już ją ogłosimy (co mamy zamiar zrobić w następnym poście na temat planowania). Wciąż planujemy zorganizowanie głosowania nad kolejnym VGU, co nastąpi w przyszłym roku i będzie dotyczyć aktualizacji kolejnego bohatera.

Podziel się ze znajomymi!