Riot ostatnio się rozleniwił? Brak Snowdown rozczarowuje coraz większą ilość graczy


Snowdown było ważnym elementem League of Legends. Przekonali się o tym na pewno twórcy, którzy postanowili, że w tym roku chcą spróbować czegoś nowego.


Riot Games chciało podejść w nieco inny sposób do tej części roku. W związku z tym w naszym regionie nie będzie zimowego wydarzenia. Gracze nie kryją rozczarowania. Praktycznie codziennie pojawiają się tematy o braku Świątecznego klimatu.

Musicie przestać być tak leniwi

Jedna z osób zarzucił Riotowi, że ten jest zbyt leniwy i powinien wziąć się do roboty. Wyraźnie wpłynęło to na jednego z pracowników studia, który postanowił odpowiedzieć.

Pracownicy Riotu już wcześniej podkreślali, że włożyli naprawdę masę energii w 4 wersje nowych map i to na nich skupiono uwagę. Snowdown nie ma głównie dlatego, że nie dało się wyrobić ze zrobieniem 4 map i wersji zimowych.

Leniwi? Właśnie stworzyliśmy 4 różne rodzaje map i pierwsze o czym myślicie, to to, że byliśmy przy tym zbyt leniwi do zrobienia dla wszystkich różnych wersji i to w tym samym czasie?

Czasami, ci gracze….

To mocno podzieliło społeczność. Jedni uważają, że Riot powinien zrobić normalny event i faktycznie zadbać o zimowe wersje map, mimo zmian. „W końcu większość pozostaje taka sama, a zmieniają się jedynie wybrane elementy mapy” – czytamy.

Inni są przekonani, że warto było poświęcić zimową wersję Summoner’s Rift na rzecz zmian mapy i wprowadzenia większego odświeżenia samego League of Legends.


Podziel się ze znajomymi!