Riot pozwala na korzystanie z cheatów na niższych dywizjach


Wielu graczy znajdujących się w brązie czy silverze ma problem z wydostaniem się z tych dywizji, twórcy gry (póki co testowo) zdecydowali się na przeprowadzenie eksperymentu. Wybrani przez nich gracze będą mogli korzystać z cheatów i nie zostaną za to zbanowani.

Aktualnie wyłapujemy losowych graczy, którym idzie nie najlepiej i na ich kontach wyłączamy oprogramowanie wykrywające cheaty. Ma to na celu pomóc takim osobom w nauczeniu się gry. Przyglądanie się temu jak grają lepsi zawodnicy wiele daje, ale teraz na własnej skórze będą mogli sprawdzić jak grać dobrze.

Osoby, które będą miały pozwolenie na korzystanie z cheatów otrzymają informacje na email, wraz z lista stron na których będzie można zaopatrzyć się w oprogramowanie wspierające.

Udało się nam skontaktować z twórcami jednego z popularnych cheatów (League Sharp), który niedawno został zamknięty. Jak się okazuje prawda o powodzie zamknięcia może przerazić.

Riot pobiera prowizję od sprzedanych cheatów, my się nie chcieliśmy na to zgodzić, dlatego zostaliśmy pozwani. Nic więcej nie mogę powiedzieć.

Nie macie nic przeciwko legalnym cheatom, czy może każdy powinien mieć równe szanse?


Podziel się ze znajomymi!