Riot rezygnuje z niektórych zmian Nautilusa?


Riot cały czas stara się zbalansować tanków, którzy wydawałoby się dominują od 4 sezonu. Jednak sytuacja Nautilusa nie jest stabilna – bohater cały czas traci na popularności, a jego win ratio co aktualizację zmienia się o kilka punktów procentowych. Bohater w przypadku wczesnej fazy gry nie wypada najlepiej, podobnie jak w przypadku gier trwających ponad 40 minut, dlatego na PBE pojawiły się zmiany, które miały ustabilizować go we wcześniejszej i późniejszej fazie rozgrywki.

Zwiększono czas trwania unieruchomienia z pasywy na .75/1/1.25/1.5 sekund na poziomach 1/6/11/16 zamiast .5/.75/1/1.25/1.5 sekund na poziomach 1/6/11/16/18. Przeciwnicy trafieni po drodze przez R mają być teraz unieruchamiani na 1/1.5/2 sekund. Pojawiły się także inne drobne zmiany w przelicznikach, ale twórcy twierdzą, że tylko te powyższe niemal na pewno zawitają na oficjalne serwery.

Nie wszystkie zmiany z PBE pojawią się na serwerach live. Jesteśmy zainteresowani zmianami czasu trwania pasywy oraz unieruchamianiu celów trafionych po drodze przy użyciu R.

Podziel się ze znajomymi!