Riot Świętuje Równość 2023 w Runeterze i poza nią!


Świętujcie Równość z Riotem i społecznością LGBTQIA+

W tym roku wraz ze społecznością będziemy świętować Równość przy pomocy grafik ze wszystkich naszych gier, spod pędzla utalentowanych artystów LGBTQIA+ (lesbijki, geje, osoby biseksualne, transpłciowe, queer i/lub kwestionujące, interpłciowe, aseksualne i plus) na riotgames.com i w naszych kanałach społecznościowych. Poświęcamy również chwilę na refleksję nad Równością wykraczające poza miesięczne obchody i na dyskusje nad naszymi dalszymi celami. Więcej o tym przeczytać możecie w artykule Riot Games tutaj, a także w publikacjach, które ukażą się później w tym miesiącu.

Jeśli natomiast chodzi o tu i teraz, to z dumą kontynuujemy nasze świętowane już ósmy rok z rzędu, przy pomocy darmowej zawartości we wszystkich grach Riot ORAZ, dla tych, którzy się stęsknili, powrotem niektórej zawartości celebrującej Równość z poprzednich lat.

Zobaczmy więc jak, kiedy i gdzie będziecie mogli odebrać tegoroczną zawartość – na pierwszy ogień idzie League of Legends!

League of Legends

Co: Dwie nowe emotki Równości z dwoma naszymi najpotężniejszymi bohaterami, które pomogą wam w równym prężeniu muskułów (i zdolności), nieważne czy jest to solowe zabójstwo, czy sprzątnięcie tego totemu zaraz po rozstawieniu.

LOL_Ksante.jpgPręż Muskuł
Lol_Vi.jpgŚwiatełko i Ciepełko

Przywracamy również zeszłoroczne emotki Równości – Wspólników w Zbrodni, Zaakceptowano! i Równość 2022. Aczkolwiek krążą słuchy, ze Graves jest już singlem (oczka).

Lol_EM_PARTNERS_IN_CRIME_EXP.jpg

Lol_EM_ACCEPTED_EXP.jpg

Lol_EM_PRIDE_2022_EXP.jpg

A i świętowanie byłoby niepełne bez animacji Obrony Terytorialnej! Zastąpcie swoje nudne animacje Obrony Terytorialnej kolorowymi, równie dumnymi animacjami, wybierając którąkolwiek z powiązanych ikon Pingu dostępnych już za 1 Niebieską Esencję sztuka! Oto pełna lista: ikona Pryzmatycznego Pingu, ikona Pingu Waty Cukrowej, ikona Galaktycznego Pingu, ikona Pingu Zachodu Słońca, ikona Pingu Zmierzchu, ikona Standardowego Pingu, ikona Sorbetowego Pingu, ikona Miętowego Pingu.

Lol_5371_prismatic_pengu_icon.jpg

Lol_5367_cotton_candy_pengu_icon.jpg

Lol_5368_galactic_pengu_icon.jpg

Lol_5373_sunset_pengu_icon.jpg

Lol_5374_twilight_pengu_icon.jpg

Lol_5370_primary_pengu_icon.jpg

Lol_5372_sherbert_pengu_icon.jpg

Lol_5369_mint_pengu_icon.jpg

Jak i kiedy: Emotki Równości 2023 możecie odblokować za pośrednictwem misji, które pojawią się w kliencie 1 czerwca! Emotki Równości z ubiegłych lat mogą zostać zakupione za 1 Niebieską Esencję w sklepie – są w esencji darmowe. Na wykonanie misji macie czas do 22 czerwca, więc zaplanujcie wszystko i do boju!

Video

Szczegóły: Wybierając jedną z naszych ikon Równości (przeszłą lub obecną) nie tylko upiększycie animacje Obrony Terytorialnej, ale zmienicie także profilową grafikę tła w League of Legends na naszą nową grafikę Równości (widoczną w nagłówku artykułu). Uwaga: wybrana ikona zmieni animacje Obrony Terytorialnej tylko od 1 czerwca do 30 czerwca do godz. 22:00 CEST. Błyszczące efekty zobaczycie na początku gry na Summoner’s Rift i po 20 minutach, gdy powrócicie do bazy – no i przed 20. minutą w przypadku odrodzenia po śmierci, ale komu to się zdarza?

Nazwa i dostępność misji Wymagania (tylko dobierane gry) Nagroda
Duma Nazumah As a Team, slay four Epic Monsters

OrTwoja drużyna ma zabić 4 potężne potwory

Lub

Zdobywaj punkty za czas spędzony na rozgrywaniu i wygrywaniu gier (750)

Emotka: Pręż Muskuł
Duma Piltover Zagraj w umówionej grupie (co najmniej 2 graczy)

Lub

Zdobywaj punkty za czas spędzony na rozgrywaniu i wygrywaniu gier (750)

Emotka: Światełko i Ciepełko

Legends of Runeterra:

Co: W tym roku rozpiera nas duma z Równości. W Legends of Runeterra oznacza to, że nowa emotka (Równość Nami) przypłynie na fali razem z niektórymi powracającymi klasykami Równości: emotką Równości Tyari Wędrowca, emotką Równości Twisted Fate’a, emotką Równości Poro oraz 8 ikonami Równości Poro. Więcej o kolekcji dowiecie się tutaj.

LoR_Store_Bundle.png

Ikona jest taka sama jak w Wild Rift, więc sprawdźcie ją w szczególe w sekcji Wild Rift!

Jak i kiedy: Zestaw Równości trafi do sklepu 1 czerwca – och, już tam jest!? No cóż, świętowanie czas zacząć! Możecie odebrać Zestaw Równości w sklepie za 0 monet, dopóki nie opuści sklepu 28 czerwca!

LoR_Nami_Emote.gif

Teamfight Tactics:

Co: Dajcie nura w Konwergencję ze świeżuteńką emotką Równości! Nasze wybuchy Równości powracają wraz z nową emotką. Aby nie było wątpliwości, TFT to mój konik, ale nie przyćmiewa to tęczy następujących dumnych wybuchów Równości, które będziecie mieli do wyboru: miętowy, różowego kwarcu, szafirowy, kociego oka, obsydianowy, tanzanitowy, cytrynu, tęczowy.

Video

Jak i gdzie: Nowe emotki Równości są dostępne przez misję Wsparcie Taktyków, która wychodzi z patchem 13.11. To dość prosta misja (bez przechwałek). Wystarczy rozegrać 2 gry w TFT (w kolejce standardowej) lub raz zagrać w trybie Double Up! Pamiętajcie, żeby to zrobić przed 30 czerwca! Zapoznajcie się z nagrodą poniżej!

tft_ksante.jpg

Szczegóły: Wykorzystam tę okazję, aby przypomnieć wam, że wybranie dowolnej ikony Równości (pokazanej powyżej w akapicie o League of Legends) zapewni Taktykowi odpowiednią animację Równości, aby szybować z nim po karuzeli!

Video

Wild Rift:

Co: Jedna Równość na wynos z Wild Rift. Wild Rift otrzyma dwie nowe ikony oraz nową emotkę Gravesa, która dostępna będzie wraz ze wszystkimi ubiegłymi ikonami i emotkami.

WR_TF_Icon.jpg

WR_Leona_Icon.jpg

WR_Graves_emote.jpg

Jak i gdzie: Równość wkradnie się na urządzenia przenośne 31 maja i pozostanie na nich do 29 czerwca, oferując dwie misje, które pozwolą okazać swoje wsparcie!

Video

Szczegóły: Oto dwie misje tego wydarzenia:

Nazwa misji Wymagania Nagroda
Wygrywamy razem Rozegraj 1 grę Animacja Obrony Terytorialnej

ORAZ

Zestaw Ikon Równości (jeśli już go nie posiadacie)

Gramy ramię w ramię Rozegraj 10 gier, używając ikony Równości lub animacji Obrony Terytorialnej. Zestaw Emotek RównościEmotka Równości 2021Emotka Równości 2022Emotka Równości 2023
WR_RoseQuartzPoro_Circle_1024.jpg
WR_TanzanitePoro_Circle_1024.jpg
WR_SapphirePoro_Circle_1024.jpg
WR_RainbowPoro_Circle_1024.jpg
WR_CitrinePoro_Circle_1024.jpg
WR_ObsidianPoro_Circle_1024.jpg
WR_CatseyePoro_Circle_1024.jpg

Niezależnie od tego, czy szarżujecie na Barona z tęczową animacją Obrony Terytorialnej, próbujecie dodać 4. kopię Jhina do talii, pędzicie przez Konwergencję, czy też po prostu jesteście świetnym sojusznikiem, w imieniu całego Riot Games życzymy wam wspaniałego świętowania Równości!


Podziel się ze znajomymi!