Riot walczy z homofobią dodając tęczową ikonkę


Riot bierze udział w akcji wspierającej dzień przeciwko homofobii i udostępnia tęczową ikonkę. Ikonka ta dostępna jest za 1 niebieską esencję i w patchu 8.10 odblokuje tęczową animacje pojawiania się w bazie.


Tak jak prawdziwy świat, Runeterra jest pełna bohaterów kroczących różnymi ścieżkami życiowymi. Jesteśmy przekonani, że warto świętować różnorodność, zarówno na Summoner’s Rift, jak i poza nim, dlatego w tym roku bierzemy udział w IDAHOTB, czyli Międzynarodowym Dniu Przeciwko Homofobii, Transofobii i Bifobii.

Możecie okazać wsparcie dla rozwoju zróżnicowanej i otwartej społeczności graczy, kupując Ikonę Tęczowego Puchu za 1 niebieską esencję. Użycie ikony uruchamia specjalną, ograniczoną czasowo tęczową animację, gdy pojawicie się w bazie na Summoner’s Rift. Animacja będzie dostępna tylko do końca patcha 8.10, ale ikona będzie dostępna za 1 niebieską esencję także później.

Dowiedzcie się, co robi Riot Games i jak możecie do nas dołączyć, by wspierać otwartość wśród graczy. Odwiedźcie riotgames.com.


Podziel się ze znajomymi!