Rodzice zatrudniają trenerów do nauki ich dzieci gry w Fortnite!

Battle Royale

Reklama

Myśleliście, że nic już Was nie zaskoczy w temacie Fortnite i jego popularności? Myliliście się!


Fortnite jest absolutnym hitem. Nie ma obecnie na rynku żadnej gry, która wzbudza tak ogromne emocje przy okazji każdej aktualizacji. Wszyscy prześcigają się w robieniu wyzwań, na każdym kroku ktoś rozmawia o Fortnite. Nie inaczej jest w Stanach Zjednoczonych, gdzie rodzice zatrudniają profesjonalnych trenerów Fortnite.

By nauczyć swoje pociechy grania w Fortnite

Nie ma nic niezwykłego w zatrudnianiu profesjonalnych trenerów do pomocy w stawianiu się lepszym graczem. Sytuacja robi się ciekawa, gdy mowa o najmłodszych. Rodzicie porównują to nawet do zajęć ze śpiewu, czy korków z matmy.

To moment, w którym gry komputerowe wchodzą na zupełnie nowy poziom. Rodzice tłumaczą, że są dwa powody zatrudniania kogoś, kto za 50 dolarów poćwiczy z dziećmi około 4 godzin.

Bycie dobry i możliwość zaimponowania innym

Dla niektórych Fortnite jest obecnie najważniejszą kwestią poza oczywistymi obowiązkami. Stąd nie dziwi fakt, że presja otoczenia na bycie dobrym jest tak duża. Rodzice rozumieją, że ich pociechy chcą zabłysnąć i ile znaczy dla nich dobra gra.

Inwestycja w przyszłość

Epic Games nie ma żadnego problemu, by na jeden turniej wydać kilka milionów. Studio ogłosiło bardzo duże pule nagród w różnego rodzaju rozgrywkach. Najwyraźniej zatarła się granica, która oddzielała marzenia o byciu sławnym piłkarzem od bycia profesjonalnym graczem takiego Fortnite.

Czy to źle? Nie, wręcz przeciwnie. Gry są i będą ważną częścią naszego życia. Należy tylko pamiętać o zdrowym rozsądku.

Reklama
Czytaj więcej