Rozszerzenie Rycerze Mroźnego Tronu wnosi do Hearthstone mroźny powiew śmierci


W najnowszym rozszerzeniu do szalenie popularnej cyfrowej karcianki spółki Blizzard Entertainment można zdobyć 135 nowych, mroźnych kart

Legendarne karty bohaterów sprawiają, że polegli bohaterowie w Hearthstone przeistaczają się w potężnych rycerzy śmierci, z nowymi zdolnościami mogącymi zmienić przebieg całej gry.

Pokonajcie Króla Lisza i zasiądźcie na Mroźnym Tronie, biorąc udział w serii darmowych misji!

Świat żywych spowija mroźny całun śmierci, a śmiertelnicy zamieszkujący Azeroth drżą ze strachu. Oto nadeszło nowe rozszerzenie Rycerze Mroźnego Tronu™ do Hearthstone® – niezwykle popularnej cyfrowej gry karcianej spółki Blizzard Entertainment. Król Lisz – Władca Plagi, pan Cytadeli Lodowej Korony, dzierżący przeklęty runiczny miecz zwany Ostrzem Mrozu – przybył skuć lodem Karczmę i serca wszystkich jej gości, obiecując wielką moc w postaci 135 nowych, mroźnych kart.

Rozszerzenie Rycerze Mroźnego Tronu zabiera graczy na Północną Grań, gdzie czeka ich przedwczesny zgon. Zostaną jednak ożywieni przez Króla Lisza i otrzymają nowe, przerażające moce z zaświatów. Poszukiwacze przygód mogą okiełznać ich potęgę, jeśli zgromadzą dziewięć nowych legendarnych kart bohaterów, które po użyciu przemieniają bohaterów z Hearthstone w straszliwych rycerzy śmierci.

Śmiałkowie, którym starczy sił, żeby powstać przeciwko Królowi Liszowi, mogą zmierzyć się z niezwykle wymagającymi misjami dostępnymi za darmo dla wszystkich w ramach rozszerzenia Rycerze Mroźnego Tronu. Gracze, którzy wkroczą do skutych lodem komnat Cytadeli Lodowej Korony i ukończą prolog, otrzymają losową legendarną kartę bohatera – rycerza śmierci, a następnie będą mogli stoczyć walkę w dwóch skrzydłach strzeżonych przez pamiętnych bossów z World of Warcraft, takich jak rozsiewający zarazę Profesor Przebrzyd czy Krwawa Królowa Lana’thel… Na końcu zaś czeka na nich sam Król Lisz broniący Tronu Mrozu.

„Król Lisz to jeden z najbardziej pamiętnych złoczyńców z naszego uniwersum i bardzo się cieszymy, że wreszcie możemy go wprowadzić do Hearthstone razem z dziewięcioma nowymi rycerzami śmierci” – powiedział Mike Morhaime, prezes i współzałożyciel Blizzard Entertainment. „Jesteśmy bardzo ciekawi, jak gracze wykorzystają nowe, śmiercionośne karty – bez względu na to, czy postanowią sięgnąć po Tron Mrozu, czy toczyć pojedynki ze znajomymi podczas imprez z cyklu Fireside Gathering”.

Rozszerzenie Rycerze Mroźnego Tronu jest już dostępne na komputery z systemami Windows® i Mac®, a także tablety i telefony komórkowe z systemami iOS i Android™. Pakiety kart można zakupić oddzielnie lub w zestawach po obniżonej cenie w sklepie w grze za złoto lub prawdziwe środki pieniężne. Obowiązują te same ceny co w przypadku innych pakietów kart Hearthstone. Gracze mogą obecnie wygrać pakiety kart z rozszerzenia Rycerze Mroźnego Tronu w trybie Areny lub tworzyć karty za pomocą tajemnego pyłu, który można pozyskać, odczarowując niechciane egzemplarze. Gracze, którzy zalogują się do 31 października 2017, otrzymają trzy darmowe pakiety kart Rycerzy Mroźnego Tronu* jako wsparcie podczas szturmu na Cytadelę Lodowej Korony.

Poznajcie smak mocy Króla Lisza na thefrozenthrone.com.

Rycerze Mroźnego Tronu™, najwięksi bohaterowie Azeroth, zostali wezwani do Północnej Grani, by raz jeszcze stawić czoła Królowi Liszowi… tym razem w Karczmie! W najnowszym rozszerzeniu do Hearthstone®, gry spółki Blizzard Entertainment, gracze przybywają do Cytadeli Lodowej Korony, gdzie na ich drodze staną przerażające rekinodźwiedzie, dziwaczne widma i lokalni kiełzarscy rybacy. Śmiałkowie muszą zmierzyć się również z tajemną magią runiczną. Dzięki 135 lodowatym kartom w Karczmie powiało morderczym chłodem!

ŚMIERĆ TO NIE KONIEC

Potęga Króla Lisza sięga dalej niż śmierć, a nasi bohaterowie nie są na nią obojętni. Do Hearthstone zawitała nowość w postaci legendarnych kart bohaterów, które po zagraniu nasycają dziewięciu bohaterów ożywieńczą esencją, przekształcając ich w nieustraszonych rycerzy śmierci. Są to:

 • Rexxar, Łowca Śmierci;
 • Jaina, Pani Mrozu;
 • Anduin, Żniwiarz Cieni;
 • Malfurion, Zaraza Wcielona;
 • Gul’dan, Grabieżca Krwi;
 • Uther, Hebanowy Miecz;
 • Thrall, Prorok Śmierci;
 • Garosz, Pan Plagi;
 • Valeera, Ostrze Pustki.

Te karty bohaterów zapewnią graczom zmodyfikowane moce specjalne i udostępnią im potężne możliwości. Gracze zyskują też dostęp do nowego źródła mocy wprost ze świata umarłych. Kradzież życia to nowe słowo kluczowe, które przywraca bohaterowi zdrowie za obrażenia zadane przez posiadających je stronników.

 MROŹNY TRON CZEKA NA NOWEGO WŁAŚCICIELA W CYTADELI LODOWEJ KORONY

W rozszerzeniu Rycerze Mroźnego Tronu wszyscy gracze zyskują dostęp do darmowych misji, w tym Prologu, dwóch skrzydeł z trzeba bossami, a także pełnego rozmachu pojedynku z samym Królem Liszem. Po ukończeniu Prologu otrzymacie losową legendarną kartę bohatera, która zamieni jednego z waszych bohaterów w rycerza śmierci danej klasy.

Oprócz darmowej legendarnej karty, za każde ukończone skrzydło z Prologu gracze dostaną również pakiet kart Rycerzy Mroźnego Tronu oraz dodatkowy pakiet, gdy w końcu uda im się przejąć Mroźny Tron.

Harmonogram udostępniania misji Rycerzy Mroźnego Tronu jest następujący:

 • Prolog i pierwsze trzy misje w Cytadeli Lodowej Korony – tydzień 1
 • Kolejne trzy misje w Cytadeli Lodowej Korony – tydzień 2
 • Ostateczny pojedynek z Królem Liszem – tydzień 3

Podziel się ze znajomymi!