Ruined King i Hextech Mayhem: Riot Forge wprowadza nowe tytuły i ujawnia przyszłe wydaniaDzisiaj Riot Forge ujawniło, że ich debiutanckie produkcje Ruined King: A League of Legends Story™ i Hextech Mayhem: A League of Legends Story™ są już dostępne w sprzedaży.

Ruined King: A League of Legends Story™ to turowa gra RPG dla jednego gracza opracowana przez Airship Syndicate (twórców gier typu Battle Chaser: Nightwar i Darksiders: Genesis, prowadzonych przez legendarnego twórcę komiksów Joe Madureirę). Gra będzie dostępna na NintendoSwitch™, Xbox One, PlayStation®4 (PS4™) oraz PC; za pośrednictwem Steam®, GOG.com i Epic Games Store. Wkrótce dostępna będzie również dedykowana wersja na PlayStation®5 (PS5™) i Xbox Series X|S, choć obecne wydanie na konsole starszej generacji jest kompatybilne również z PS5 i Xbox Series X|S. Historia rozgrywa się w dwóch regionach Runeterry: Bilgewater, tętniącego życiem miasta portowego, którego doki są domem gangów i przemytników z całego znanego świata oraz na Wyspach Cienia, krainie przeklętej śmiercionośną Czarną Mgłą, która spowija wyspę i spacza tych, których dotknie. Aby pokonać wspólnego i tajemniczego wroga, gracze utworzą niepowstrzymaną drużynę uwielbianych bohaterów League of Legends – Miss Fortune, Illaoi, Brauma, Yasuo, Ahri i Pyke`a.

Hextech Mayhem: A League of Legends Story™ to nowy rhytm runner opracowany przez Choice Provisions (twórców serii BIT.TRIP), dostępny na Nintendo Switch™ oraz PC za pośrednictwem Steam®, GOG.com i Epic Games Store, a wkrótce będzie dostępny za pośrednictwem aplikacji mobilnej Netflix. W grze osadzonej w uniwersum League of Legends, gracze muszą skakać i atakować bombami w rytm ścieżki dźwiękowej, aby unikać przeszkód, rozbrajać wrogów i odpalać lonty wywołując satysfakcjonujące i wybuchowe reakcje łańcuchowe, aby osiągnąć maksymalny chaos.

Riot Forge ujawniło również nowe szczegóły dotyczące kilku nadchodzących wydań. Song of Nunu: A League of Legends Story™ będzie dostępny w 2022 roku, a deweloper Tequila Works zaprezentuje dziś pierwsze spojrzenie na rozgrywkę. Wzruszająca gra przygodowa dla jednego gracza, która pojawi się na Nintendo Switch™, Xbox Series X|S, Xbox One, PS4™,PS5™ i PC za pośrednictwem Steam®, GOG.com i Epic Games Store przedstawia ukochanych bohaterów Nunu i Willumpa, którzy wyruszają w epicką podróż, aby znaleźć dawno zaginioną matkę Nunu.

CONV/ RGENCE: A League of Legends Story™, platformówka akcji w 2D dla jednego gracza, która oferuje kontrolę czasu. Gra wyprodukowana przez Double Stallion, będzie również dostępna w przyszłym roku. Riot Forge zapowiedziało również nadchodzącą grę, która rozgrywa się w Demacii, jednym z regionów świata League of Legends.

Hextech Mayhem: A League of Legends Story™ jest już dostępny na NintendoSwitch™ i PC za pośrednictwem Steam®, GOG.com i Epic Games Store za 9,99 USD. Wkrótce będzie również dostępna za pośrednictwem aplikacji mobilnej Netflix – dołączonej do subskrypcji Netflix bez dodatkowych opłat lub zakupów w aplikacji.

Ruined King: A League of Legends Story™ jest już dostępny na Nintendo Switch™ Xbox One, PS4 i PC za pośrednictwem Steam®, GOG.com i Epic Games Store, za 29,99 USD. Gra będzie dostępna wkrótce na PlayStation®5 (PS5™) i Xbox Series X|S.

Cyfrowa Edycja Deluxe jest również dostępna na każdej platformie za 39,99 USD i zawiera skórki dla każdej postaci, pakiet startowy Ruination i dodatkowe przedmioty.

Fizyczna edycja kolekcjonerska jest dostępna za 129,99 USD i zawiera artbook, ekskluzywny szkic Joe Madereiry, 12-calowy winylowy soundtrack, mapę tkaniny Bilgewater, notatnik i długopis oraz kubek Bilgewater.

Wszyscy gracze, którzy kupią Ruined King: A League of LegendsStory™ w ciągu pierwszych 30 dni od premiery, otrzymają Miecz Manamune jako broń w grze dla yasuo, niezależnie od tego, czy kupią edycję standardową, deluxe czy kolekcjonerską.

Wersja Ruined King na PS4 zawiera bezpłatną aktualizację do cyfrowej wersji PSG5, która będzie dostępna w późniejszym terminie. Wersja Ruined King na konsolę Xbox korzysta z funkcji Smart Delivery, umożliwiając dostęp zarówno do tytułu Xbox One, jak i tytułu Xbox Series X|S, który będzie również dostępny w późniejszym terminie.


Podziel się ze znajomymi!