Ruined King z premierą w 2021 roku!


Reklama

Ujawniono oficjalny trailer Ruined King!


Nowa gra single player, która jest tworzona przez studio Airship Syndicate pod patronatem Riotu doczeka się oficjalnej premiery na początku 2021 roku! Gra będzie dostępna na PS5, PS4, Xbox X i S, Nintendo Switch oraz zadebiutuje na Steamie i w Epic Games Store.

Ruined King: A League Of Legends Story to turowa gra RPG dla jednego gracza, która pojawi się na PC, systemach PlayStation, urządzeniach Xbox i Nintendo Switch na początku 2021 roku.

Video

Ruined King: A League of Legends Story™ zadebiutuje na konsolach i PC na początku 2021 roku

Riot Forge z radością ogłasza, że gra Ruined King: A League of Legends Story™ będzie mieć premierę na konsolach i PC na początku 2021 roku. Gra Ruined King, wprowadzająca markę League of Legends na konsole, będzie dostępna na konsolach Nintendo Switch™, PlayStation®4, Xbox One, a także na Steam® oraz w Epic Games Store. W dalszej kolejności do tego grona dołączą konsole PlayStation®5 oraz Xbox Series X|S. Posiadacze gry na konsole PlayStation®4 i Xbox One będą mogli za darmo zaktualizować swoje wersje na nowe platformy.

Ruined King: A League of Legends Story powstaje w studiu Airship Syndicate (odpowiadającym za Battle Chasers: Nightwar oraz Darksiders Genesis), którego szefem jest legendarny twórca komiksów Joe Madureira i będzie pierwszą grą wydaną przez Riot Forge. Ta wciągająca, turowa gra RPG dla jednego gracza zaprasza nowych graczy do uniwersum League of Legends, a także zaprawionych w bojach wyjadaczy, by zgłębili tajemnice tego świata.

Opowieść toczy się w dwóch regionach Runeterry — Bilgewater, mieście portowym zamieszkiwanym przez łowców potworów morskich, gangi z doków i szmuglerów z całego świata, oraz na Wyspach Cienia, ziemiach spowitych zabójczą Czarną Mgłą, która niszczy każdego, kto ma z nią styczność. By pokonać wspólnego, tajemniczego wroga, gracze zjednoczą siły, tworząc niecodzienną drużynę, w skład której wejdą ich ukochani bohaterowie z League of Legends — Miss Fortune, Illaoi, Braum, Yasuo, Ahri oraz Pyke.

Ruined King pozwoli poszerzyć świat Runeterry dla nowych graczy oraz oddanych fanów League of Legends. Poza tym będzie to pierwsza gra dla jednego gracza, która wprowadzi uniwersum LoL-a na konsole oraz PC. Bardzo się cieszymy, mogąc odkrywać opowieści i bohaterów, których na przestrzeni lat pokochali gracze, a także nie możemy się doczekać, kiedy wspólnie wyruszymy na tę zupełnie nową wyprawę.

Reklama

Podziel się ze znajomymi!