Seraphine – umiejętności


Szczegółowy opis umiejętności Seraphine!


Dzięki Seraphine, Artystce o Oczach Jak Gwiazdy, jęk otaczających was dusz stanie się muzyką. Poznajcie jej magiczną słuchową synestezję i muzyczne umiejętności.

Pewnego dnia muzyka umilknie. Lepiej tańczcie, dopóki ją słychać!

Seraphine umiejętności

Bierna ― Osobowość Sceniczna

Co trzecia umiejętność podstawowa Seraphine odbija się echem, automatycznie aktywując się po raz drugi. Dodatkowo za każdym razem, gdy użyje umiejętności w pobliżu sojusznika, stworzy Nutę. Każda Nuta daje jej atakom podstawowym dodatkowy zasięg i zadaje dodatkowe obrażenia magiczne zużywające Nutę.

Q ― Wysoka Nuta

Seraphine tworzy czystą nutę, zadając obrażenia magiczne, które są powiększane o procent brakującego zdrowia celu.

W ― Dźwięk Przestrzenny

Seraphine otacza pobliskich sojuszników pieśnią, zapewniając im i sobie prędkość ruchu i tarczę. Jeśli Seraphine ma już tarczę, może leczyć pobliskich sojuszników; ilość przywracanego zdrowia zależy od liczby otaczających ją sojuszników.

E ― Więcej Basu

Seraphine wyzwala falę niskiego dźwięku, zadając obrażenia magiczne wrogom w linii i spowalniając ich. Wrogowie, którzy byli wcześniej spowolnieni, zostają unieruchomieni, a unieruchomieni zostają ogłuszeni.

R ― Bis

Seraphine przejmuje scenę, wyzwalając przykuwającą uwagę siłę, która oczarowuje wrogów i zadaje obrażenia magiczne. Każdy bohater (w tym sojusznicy), który dostanie się w jej władanie, staje się częścią przedstawienia, poszerzając zasięg umiejętności i zapewniając sojusznikom maksimum Nut.

Seraphine skórki

K/DA ALL OUT Seraphine IndieK/DA ALL OUT Seraphine Rising StarK/DA ALL OUT Seraphine Rising Star


Podziel się ze znajomymi!