Sklep i ikony przedmiotów w przedsezonie 2021


Co dalej ze sklepem i z ikonami przedmiotów.


Na razie jesteśmy zadowoleni z nowego interfejsu sklepu, ale wiemy, że doświadczeni gracze będą musieli przyzwyczaić się do wielu rzeczy. Wciąż jeszcze zamierzamy wprowadzić wiele elementów i udogodnień:

updated_icons.jpg

    • Przejrzystość ikon — przeprowadzimy parę cykli poprawek nowych ikon przedmiotów w kilku kolejnych patchach, aby poprawić ich przejrzystość i czytelność (szczególnie w małej skali). Konkretnie chcemy zmniejszyć intensywność i ilość szczegółów elementów tła oraz poprawić kontrast pomiędzy elementami pierwszoplanowymi a tłem, aby podkreślić kształt tych pierwszych.
    • Podobieństwo ikon — innym udoskonaleniem ikon, nad którym pracujemy, jest zidentyfikowanie tych, które są zbyt podobne i mogą być mylące. Ostrze Złodziejki Czarów i Gradoostrze to przykład przedmiotów, w których chcemy zmienić kolor i kształt, aby łatwiej można było je od siebie odróżnić.
    • Renderowanie ikon — wyłącznie ze względu na jakość obrazu i styl grafiki chcemy poprawić renderowanie kilku ikon. Dzięki temu będą sprawiać mniej „plastikowe” wrażenie i bardziej przypominać potężną broń ze świata fantasy.
    • Skalowanie sklepu — obecnie pracujemy nad możliwością powiększania i pomniejszania sklepu zgodnie z preferencjami użytkownika. Ta zmiana powinna zostać wprowadzona w kilku najbliższych patchach. W dłuższej perspektywie chcemy dodać bardziej zaawansowane opcje skalowania, jak powiększanie ikon przedmiotów na widoku wszystkich przedmiotów.
    • Przycisk panelu szybkiego dostępu — najbardziej oczekiwaną opcją, nad którą również obecnie pracujemy, aby pojawiła się wiosną, jest możliwość otwierania panelów szybkiego dostępu (z butami, miksturami i ekwipunkiem).

Ogólnie mówiąc, na razie jesteśmy zadowoleni z przedsezonu i ciężko pracujemy, aby uwzględnić wszystkie wasze opinie i osiągnąć najlepszy możliwy efekt. Ponownie dziękuję, że gracie z nami w League. Dbajcie o siebie.


Podziel się ze znajomymi!