Skórki K/DA dostępne! Nowy album, tapety i fabuła!


Nowe skórki z serii K/DA to coś więcej niż tylko skórki.


Nowe skórki i inna zawartość związana z Mistrzostwami są dostępne w grze, włączając w to nowe tapety, overlaye dla streamerów czy okładki albumów.

K/DA Ahri

1350 RP

Po zdobyciu sławy jako nastoletnia gwiazda popu Ahri zrezygnowała ze swej dziewczęcej i młodej stylówki, by zaprezentować nową siebie: szykowną, elegancką i powalającą celebrytkę. Nowy wygląd Ahri przyciąga do niej topowych projektantów mody. Podczas tygodnia mody Ahri zaszczyca wybiegi na całym świecie w najpiękniejszych strojach. Jest twarzą marki kosmetyków FOXY i w zeszłym roku wypuściła swoją własną linię perfum „Zauroczenie”. Gdy Ahri nie przebywa z K/DA lub na treningach, chodzi po sklepach, pije herbatę z projektantami i testuje nowe kosmetyki.

K/DA Akali

1350 RP

Akali często występuje pośród ulicznych artystów w miastach, które odwiedza. Łącząc sztuki walki ze wspaniałym wyczuciem rytmu, zachwyca publiczność swoimi odważnymi tekstami i wyjątkowym stylem punka ninja. Przed zdobyciem sławy występowała na ulicach i powraca do korzeni, gdy tylko może. Jej niesforne włosy oraz dziki charakter natychmiast uczyniły z niej ulubienicę fanów K/DA.

K/DA Evelynn

1350 RP

Eve ma reputację wymagającej diwy. Kiedyś powiedziała Pop Shine: „Jestem artystką, a nie byle gwiazdką. Nie będę przepraszać za to, że oczekuję pewnych standardów”. Eve zeszła kiedyś ze sceny podczas koncertu, gdy pod jej głos została podłożona ścieżka dźwiękowa, której nie zaakceptowała. Mimo że jej obecność w branży jest burzliwa, dorobiła się zatwardziałej grupy fanów, którzy sami siebie nazywają „Deeva”. Przed dołączeniem do K/DA Evelynn wypuściła dwa single, „Uścisk Śmierci” i „Ekstaza”.

K/DA Kai’Sa

1350 RP

@KDAKaiSa

GLOBALNIFANI_K/DA @KDAFans
@KDAKaiSa dlaczego tańczysz?

KAISAOFFICIAL @KDAKaiSa
odpowiada @KDAFans
Gdy muzyka zaczyna grać, w moim wnętrzu rozpoczyna się symfonia ruchu. Przypomina dudnienie niczym zew z pustki, przepełniony głodem i domagający się uwolnienia. Moje ciało na niego odpowiada, zrywając się do opowiadania historii. Historii pozostawienia pustki za sobą i wkroczenia na ścieżkę życia.

Nowe ikonki

K/DA Ahri Icon, K/DA Evelynn Icon, K/DA Kai’Sa, K/DA Akali Icon 
250 RP
   

Zawartość z Mistrzostw

K/DA: od 11:00 CET 3 listopada 2018 r. do 8:59 CET 20 listopada 2018 r.

50 Tokenów Mistrzostw | Złota Ikona K/DA

100 Tokenów Mistrzostw | Emotka Pozamiatane

150 Tokenów Mistrzostw | Totem K/DA

300 Tokenów Mistrzostw | Kula K/DA

2500 Tokenów Mistrzostw | Kai’Sa z K/DA (prestiżowa edycja)

Czym są skórki z prestiżowej edycji?

Skórki prestiżowe to osobne skórki kolekcjonerskie z unikalną ramką ekranu wczytywania, portretem i efektami wizualnymi. Podstawowe skórki nie są konieczne, żeby posiadać prestiżową edycję. Można je także zdobyć ze skrzyń, kul i wymian odłamków skórek (wg takich samych zasad, jak inne mityczne skórki). Odbierz Kai’Sę z K/DA (z prestiżowej edycji) za Tokeny Mistrzostw zdobyte podczas misji i użyj swojej Przepustki Mistrzostw, aby zdobyć nieograniczoną liczbę tokenów!

Dodatkowa zawartość

Overlaye dla streamereów

Można je pobrać tutaj.

Modele 3D

Można je pobrać tutaj.

Okładka albumu

Można ją pobrać tutaj.

Tapety

Można je pobrać tutaj.

Kolory

Splash arty w wysokiej rozdzielczości

Można je pobrać tutaj.


Podziel się ze znajomymi!