Skórki Samsung White


Drużyny Samsung White nie trzeba nikomu przedstawiać, nawet w naszym kraju. Ich zasługi dla League of Legends są ogromnę, podobnie jak umiejętności. W związku z tym Riot postanowił wprowadzić do League of Legends skórki na ich cześć.

Samsung White może zapisać się w historii jako najlepsza drużyna League of Legends. Podczas gdy DanDy i Mata słusznie byli wychwalani za praktycznie idealny występ podczas mistrzostw świata 2014, na każdej pozycji w drużynie grają wielkie gwiazdy.

Looper udowodnił, że jest jednym z najbardziej wszechstronnych górnych, grając 9 bohaterami podczas turnieju. Pawn udowodnił, że jest najlepszym środkowym w mistrzostwach, pokonując graczy uważanych za lepszych od niego, wliczając w to Bjergsena i Dade. Imp grał agresywnie jako wędrujący prowadzący, co doprowadziło do przeniesienia przewagi z dolnej alei na pozostałe.

W czasie tych zmagań każdy z graczy wykazał się, grając bohaterem, którego Riot Games postanowiło nagrodzić skórką. Ich występ na mistrzostwach 2014 zostanie zapamiętany na zawsze.

Kliknij, aby powiększyć

Looper: Singed, 750 RP

Od czasu mistrzostw 2013 (przedtem nigdy nie grał w drużynie) Looper jest znany ze swojego genialnego używania Teleportu jako Singed. Nie dość, że jest jednym z graczy, którzy wciąż lubią grać jako Singed, to jeszcze gra nim w „prawidłowy” sposób – denerwując przeciwników i odciągając ich uwagę od dżungli i środka.

Dandy: Rengar, 750 RP

Mimo że DanDy grał wieloma bohaterami w drodze do mistrzostwa świata w 2014 roku, jego prawdziwy potencjał był najlepiej widoczny podczas gry Rengarem. Nie dość, że doskonale kontrolował wczesną fazę gry poprzez wizję oraz gnębienie alej, to także udało mu się samotnie zmienić przebieg wielu potyczek oraz walk drużynowych dzięki swoim zdolnościom oraz wyczuciu czasu.

Pawn: Talon, 750 RP

Pawn nie grał zbyt dużo Talonem podczas mistrzostw 2014, ale jego uwielbienie dla zabójców sprawiło, że stał się jednym z najstraszniejszych środkowych na świecie. Mając na swoim koncie całkowite dominacje w alei, Pawn zasłynął podczas gry Talonem, gdy samotnie zabijał Fakera w alei, co doprowadziło Samsung do mistrzostw.

Imp: Twitch, 975 RP

W poprzednich latach Imp słynął z gry Vayne, ale mistrzostwa 2014 pokazały jego Twitcha w najlepszy możliwy sposób. Mimo że Twitch nie słynie z tego, że jest świetnym gnębicielem w alei, Imp był w stanie narzucić swoją wolę wrogom w dolnej alei, a następnie wykorzystać przewagę dla reszty drużyny. Często po pierwszym powrocie Imp pojawiał się w innej alei, aby przeprowadzić gank z ukrycia. „Witam!” pełną gębą. Animacja powrotu SSW Twitcha jest hołdem dla najwspanialszego momentu Impa poza Rift podczas mistrzostw.

Mata: Thresh, 975 RP

Podczas mistrzostw Janna była wybieraną bohaterką, ale Mata wspaniale pokazał się na Threshu. Zamiast być dobrym tylko w łapaniu przeciwników hakiem, Mata pokazał prawdziwie mistrzowskie opanowanie Thresha: był w stanie robić świetne zagrania, rewelacyjnie łapał, przerywał działania bohaterów Młynkiem i doskonale korzystał z latarni, aby zapewnić przewagę Impowi i doprowadzić drużynę do zwycięstwa. Za swoją wspaniałą grę Mata został najlepszym graczem mistrzostw 2014.

Skórki Samsung White będą dostępne w sklepie 14 maja, tuż po zakończeniu Mid-Season Invitational. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wybrać dowolną skórkę SSW w ramach e-sportowego rozdawania klasycznych skórek .

 


Podziel się ze znajomymi!