Smolder – umiejętności

League of Legends

Reklama

Poznaliśmy szczegółowy opis umiejętności najnowszego bohatera w LoLu, oto Smolder i jego skille.


Umiejętność bierna — Smocza Praktyka

Video

Smolder zyskuje ładunki Smoczej Praktyki po każdym zabójstwie za pomocą Superspalającego Oddechu lub po trafieniu wrogiego bohatera umiejętnością. Każdy ładunek zwiększa obrażenia zadawane jego podstawowymi umiejętnościami.

Q — Superspalający Oddech

Video

Smolder posyła w kierunku celu kulę płomieni. Ta umiejętność ewoluuje wraz z gromadzeniem ładunków Smoczej Praktyki. Na pierwszym poziomie kula wybucha wokół celu. Na drugim poziomie powoduje dodatkowe eksplozje poza celem. Na ostatnim poziomie zadaje obrażenia nieuchronne rozłożone w czasie oraz wykańcza wrogów o niskim zdrowiu.

W — Apsiiiik!

Video

Smolder kicha ognistą kulą, która zadaje obrażenia i spowalnia wrogów. Uderzając we wrogich bohaterów, roziskrza się eksplozjami wokół nich.

E — Trzepu, trzepu, trzep

Video

Smolder podfruwa, zyskując prędkość ruchu i ignorując na krótko ukształtowanie terenu. Atakuje wrogów znajdujących się w zasięgu płomieniami, koncentrując się na wrogich bohaterach o najniższym zdrowiu.

R — MAAAAAMOOO!

Video

Smolder wzywa na pomoc swoją mamę. A ona posyła na dużą odległość wielką falę ognia, zadającą obrażenia wrogom, którzy znajdą się na jej drodze. Wrogowie, którzy znajdą się w centrum fali, zostaną spowolnieni i odniosą dodatkowe obrażenia. Jeśli płomienie dosięgną Smoldera, uzdrowią go.

Reklama
Czytaj więcej