Spytaj Riot: Tak, pada śnieg


W kolejnym artykule z pytaniami do Riotu. Tym razem poruszane są tematy związane z zimowym krajobrazem, makrach myszy oraz pakowaniu mięśni. Jeżeli chcecie sami zadać pytanie Riotu, możecie zrobić to na tej stronie.

Czy na Rift znowu będzie padał śnieg?

Odpowiedzieliśmy na to pytanie kilka tygodni temu, ale mamy aktualizację!

Być może już to widzieliście, ale na Rift robi się zimniej i zaczął padać śnieżek. To dopiero pierwszy etap i wytężone prace trwają nadal, ale obecnie ugrzęźliśmy po kolana, starając się przywrócić śnieg na Summoner’s Rift. Na szczęście udało nam się znaleźć rozwiązanie kilku poprzednio opisanych problemów z zimowym Summoner’s Rift i trochę więcej czasu, by skupić się na tym pomyśle.

Chcemy prezentować więcej tematycznych doznań, takich jak to albo straszny Summoner’s Rift, który przygotowaliśmy dla Botów Zagłady podczas Teemonologii. W tej chwili nie możemy złożyć żadnych konkretnych obietnic, ale bądźcie cierpliwi. W międzyczasie przebijamy się szuflami przez zaspy śniegu, by przygotować Summoner’s Rift do bitwy!

L4T3NCY, główny projektant ds. rotacyjnych trybów gry


Jakie jest oficjalne stanowisko w kwestii makr myszy (Razer, Steelseries itp.)? Czy są dozwolone?

Nie mamy problemu z przypisywaniem makr do klawiatury lub myszy. Sam zmapowałem jeden z przycisków mojej myszy jako „atak z przesunięciem”. Nie pozwalamy tylko na nic, co podejmuje decyzje za was albo wykonuje działania w waszym imieniu. Tu (po angielsku) i tu znajdziecie listę tego, co jest dozwolone, a co nie. I pamiętajcie, że często aktualizujemy nasze stanowisko w miarę pojawiania się nowych problemów.

RayKay, zespół ds. zapobiegania oszukiwaniu


Kto byłby najsilniejszym bohaterem w League, gdyby nie istniały żadne ograniczenia? Innymi słowy, kto podniósłby największy ciężar?

Trudne pytanie… Braum zdecydowanie utrzymuje swoje mięśnie w świetnej formie, nosząc ze sobą te drzwi, jakby to była torebka. Volibear mógłby przewrócić stół zastawiony demaciańską ucztą swoim małym paluszkiem (czy niedźwiedzie mają małe palce?). A Mundo zdecydowanie ma przerost mięśni nad mózgiem. Ale na kogo bym ostatecznie postawiła? Nikt nie potrafi wycisnąć więcej niż Poppy. Pewnie, że jest mała. Pewnie, że jest słodziutka. Być może drobi nóżkami, ale nosi ze sobą WIELKIE MŁOCISKO. A gdy machnie tym swoim młotem, cokolwiek stoi na jej drodze… przestaje istnieć. Zatem gdybym potrzebowała pomocy przy przesuwaniu mebli albo szybkim usunięciu głazów z torów pociągu, właśnie ją wezwałabym w pierwszej kolejności.

Riot Tiger Lily, redaktor, zespół Budowniczych


Podziel się ze znajomymi!