Start usługi Razer zVault – graj, zarabiaj i korzystaj z nowego systemu wirtualnej ekonomii dla graczy


Cyfrowy portfel oferuje bezpieczną platformę płatniczą oraz nagrody dla ponad 22 milionów użytkowników.

IRVINE, Kalifornia – RazerTM, wiodąca marka lifestylowa dla graczy, ogłosiła dziś plany wprowadzenia własnej platformy wirtualnej waluty – zVault – która w przyszłości ma się stać się głównym wyborem graczy podczas zakupów online i transakcjach wewnątrz gier. Opracowany przez firmę system monetarny oparty jest na jednostkach zGold, z przelicznikiem w dniu premiery: 100 zGold = 1 USD.

„Celem wprowadzenia zVault jest przekazanie graczom wartościowego produktu obejmującego wygodę korzystania z bezpiecznych płatności oraz programu z nagrodami”, powiedział Min-Liang Tan, CEO i współzałożyciel Razer. „Jest on czymś znacznie więcej niż zwykłym programem lojalnościowym czy rozwiązaniem dla mikrotransakcji. Naszym celem jest stworzenie gospodarki gamingowej zbudowanej na ekosystemie zVault. Usługa nastawiona jest na rozwój społeczności, interaktywność i rzeczywistą przydatność, które  razem pozwolą na jeszcze bardziej bezpieczne przeprowadzanie transakcji i rozwój systemów opartych na nagradzaniu najwierniejszych i najbardziej aktywnych użytkowników.”

zVault od Razera to bezpieczny cyfrowy portfel dla graczy, w którym płatności i nagrody bazują na wirtualnych walutach. Klienci Razer zVault mogą bez obaw dokonywać płatności za wirtualne przedmioty wykorzystując zGold. Co więcej, mogę oni jednocześnie gromadzić walutę zSilver za zakupy przy użyciu zGold, oraz poprzez korzystanie z oprogramowania Razera – takiego jak Razer Cortex czy Arena.

Wirtualna platforma walutowa firmy Razer jest dostępna dla wszystkich posiadaczy identyfikatora Razer ID na stronie https://zvault.razerzone.com. Na chwilę obecną, w bazie znajdują się ponad 22 miliony zarejestrowanych użytkowników.

Na stronie zVault, użytkownicy mogą przeglądać zawartość platformy oraz ekskluzywne oferty zakupowe, jak również nagrody dostępne za zSilver. Użytkownicy mogą zasilić konto portfela nabywając paczki zGold na stronie. Obecnie dostępne są paczki o wartości 3000, 5000 oraz 10000, które można nabyć za pomocą PayPal, kart płatniczych, Openbucks lub Paysafecard.

Gry free-to-play opracowane przez Hi-Rez Studios („SMITE”, „Paladins”) i Smilegate West („CrossFire”, „Lost Saga”) akceptują już walutę zGold. Również takie sklepy z grami jak IndieGala czy GamersGate rozpoczęły współpracę z Razer zVault, rozszerzając swoją ofertę płatniczą i pozwalając graczom na zakup gier w postaci kluczy na Steamie.

Osama Deeb, kierownik ds. płatności międzynarodowych i partnerstwa w firmie Smilegate West, powiedział: „Smilegate West z radością rozszerza owocną współpracę z Razerem, sprawiając tym samym, że nasz katalog produktów będzie dostępny dla jeszcze szerszego grona odbiorców niż dotychczas. Razer zGold – jako metoda płatności stworzona z myślą o graczach – pozwoli Smilegate West dotrzeć do ponad 22 milionów użytkowników, którzy są już częścią sieci Razer”. Smilegate West akceptuje walutę zGold na swoim portalu internetowym Z8Games, który oferuje obecnie „Lost Saga” – bijatykę free-to-play, oraz „CrossFire” – najpopularniejszą na świecie pierwszoosobową strzelankę online, która może pochwalić się ponad 400 milionami zarejestrowanych użytkowników.

W niedalekiej przyszłości również Trion Worlds doda opcję płatności przy pomocy zGold do swoich sześciu gier.

„Społeczności Trion i Razera są do siebie bardzo podobne: to dziesiątki milionów oddanych graczy na całym świecie”, powiedział Scott Hartsman, CEO Trion Worlds. „Rozszerzenie naszej wspaniałej współpracy z Razerem o system płatności zVault oraz program z nagrodami jest tutaj całkowicie zrozumiałe. Uwielbiamy odkrywać nowe sposoby, pozwalające naszym graczom zdobywać dodatkowe nagrody”.

Aby uczcić oficjalne wprowadzenie zVault, Razer przez ograniczony czas oferuje korzyści dla posiadaczy Razer ID: pakiet prezentowy o wartości 2000 Bonus zSilver na dobry początek; do 30 procent dodatkowych Bonusowych zGold’ów za doładowanie konta portfela w określonym czasie, więcej możliwości zdobycia zSilver oraz skorzystania z ofert rabatowych, jak również bonusowe przedmioty w grach dla wybranych zakupów dokonanych przy użyciu zGold.


Podziel się ze znajomymi!