Świętujmy Równość 2022 w Runeterze i poza nią!


Dołączcie do obchodów Równości w grach Riotu.


W 2022 roku już po raz siódmy okażemy nasze wsparcie dla członków i sympatyków społeczności LGBTQIA+ (lesbijki, geje, osoby biseksualne, trans, queer, interpłciowe, aseksualne i wszystkie inne) w Riot Games. W tym roku kontynuujemy nasze równościowe świętowanie, udostępniając nową, darmową zawartość we wszystkich grach Riot!

Poniżej podajemy, jak, kiedy i gdzie możecie odebrać w tym roku tę zawartość, a jeśli chcecie wiedzieć, czym jest dla nas Równość w Riot Games, zajrzyjcie do tego artykułu.

Mamy wiele do omówienia i wiele powodów do dumy, zatem przejdźmy do tego, jak możecie wspierać Równość w naszych grach już od czerwca! Najpierw League of Legends!

League of Legends

Co: W składzie mamy nowe ikony Równości! Możecie wybrać każdą z nich, poświęcając 1 niebieską esencję na pobranie! Oto pełna lista: ikona Pryzmatycznego Pingu, ikona Pingu Waty Cukrowej, ikona Galaktycznego Pingu, ikona Pingu Zachodu Słońca, ikona Pingu Zmierzchu, ikona Standardowego Pingu, ikona Sorbetowego Pingu, ikona Miętowego Pingu.

Używając tych równościowych ikon, będziecie mogli aktywować animacje Obrony Terytorialnej, które podkreślają zróżnicowanie społeczności LGTBQIA+! Animacje Obrony Terytorialnej będą aktywne do końca czerwca. Siedem z nich pochodzi z wcześniejszego festiwalu Równości, ale mamy też nową, która emanuje miętowym orzeźwieniem ze swojej palety kolorów. Mamy też trzy nowe emotki, w tym jedną animowaną, i jedną nawiązującą do miłości i do kart.

Jak i kiedy: Emotki Równości 2022 możecie odblokować za pośrednictwem misji, które pojawią się w kliencie od samego początku czerwca! Na wykonanie misji macie czas do końca czerwca, więc zaplanujcie wszystko pod kątem przyjęcia Diany i Leony z motywami Równości, na które zapomnieliście mnie zaprosić.

Szczegóły: Wybierając jedną z naszych ikon Równości, możecie zmienić profilową grafikę tła w League of Legends na naszą nową grafikę Równości (widoczną w nagłówku artykułu). Być może zwrócicie uwagę na obecność pewnego duetu z Bilgewater w emotkach i misjach — wkrótce możecie spodziewać się znacznego pogłębienia tego wątku w naszych materiałach.

Nazwa i dostępność misji Wymagania (tylko dobierane gry) Nagroda
Równość 2022 — Bezcenne Łupy (od 1.06) Rozegranie jednej gry w umawianej grupie

LUB

zdobycie 750 punktów za czas spędzony na rozgrywaniu i wygrywaniu gier.

Emotka TF i Graves

ORAZ

emotki tęczowych Poro

Równość 2022 — Wielka Wygrana (od 1.06) Zdobycie 40 000 szt. złota

LUB

zdobycie 750 punktów za czas spędzony na rozgrywaniu i wygrywaniu gier.

Animowana emotka

Lol_EM_ACCEPTED_EXP.jpg

Legends of Runeterra:

Co: W tym roku karty mówią o Równości. W Legends of Runeterra oznacza to nową koszulkę kart, emotkę i ikonę oraz nowego opiekuna. Ikona jest taka sama jak w Wild Rift, więc sprawdźcie ją w sekcji Wild Rift!

Jak i gdzie: Koszt Równości? Nie ma ceny, kochanie! Od 15 czerwca możecie odebrać Zestaw Równości w sklepie za 0 monet!

LoR_card_back_Store_Bundle_pride22_cosmetic_05_TX.jpg

Szczegóły: Zestaw Równości 2022 będzie dostępny do 20 lipca, więc łapcie go, póki możecie!

lor_tf_emote_preview.jpg

Teamfight Tactics:

Co: W TFT pojawił się nowiutki wybuch Równości — obok całej gamy pozostałych wybuchów Równości, które można wybrać, aby pokazać, że dumnie wspieracie LGBTQIA+ i jesteście dumni z każdej wygranej rundy! Oto lista naszych dumnych wybuchów Równości: miętowy wybuch (wideo poniżej), wybuch w kolorze różowego kwarcu, szafirowy wybuch, wybuch koloru kociego oka, obsydianowy wybuch, tanzanitowy wybuch, wybuch w kolorze cytrynu, tęczowy wybuch.

Jak i gdzie: Nowe wybuchy Równości wypadną w patchu 12.10 w nowej misji Wsparcie Taktyków. To dość prosta misja. Wystarczy rozegrać 2 gry w TFT (w kolejce standardowej) lub raz zagrać w trybie Double Up! Pamiętajcie, żeby to zrobić przed 30 czerwca!

Szczegóły: Wykorzystam tę okazję, aby przypomnieć wam, że wybranie dowolnej innej ikony Równości (pokazanej powyżej w akapicie o League of Legends) zapewni Taktykowi odpowiednią animację Równości, gdy robi stylowy nalot na wasz wybrany przedmiot z karuzeli!

Wild Rift:

Co: Okazywanie Równości w podróży? W Wild Rift robi się to za pomocą nowej emotki, nowej ikony (Akwamarynowe Poro) i tymczasowej animacji śladu (Tęczowa Aleja)! A jeśli przegapiliście obchody Równości w zeszłym roku — pamiętajcie, że tęskniliśmy oraz że możecie odebrać 7 ikon Poro z wydarzenia Równość 2021, wypełniając pierwszą z dwóch misji Równości w Wild Rift.

WR_mint_poro_aquamarine_2022_1024.jpg

WR_RoseQuartzPoro_Circle_1024.jpg WR_TanzanitePoro_Circle_1024.jpg WR_SapphirePoro_Circle_1024.jpg WR_RainbowPoro_Circle_1024.jpg
WR_CitrinePoro_Circle_1024.jpg WR_ObsidianPoro_Circle_1024.jpg WR_CatseyePoro_Circle_1024.jpg

Jak i gdzie: Równość wkradnie się na urządzenia przenośne 1 czerwca i pozostanie na nich do 22 czerwca jako dwie misje, które pozwolą okazać swoje wsparcie!

Szczegóły: Oto dwie misje tego wydarzenia:

Nazwa misji Wymagania Nagroda
Wygrywamy razem Rozegraj 1 grę. 1 nowa ikona (Akwamarynowe Poro)

1 tymczasowy ślad (Tęczowa Aleja)

ORAZ

7 ikon wydarzenia Równość 2021, jeśli ich jeszcze nie macie

Gramy ramię w ramię Rozegraj 10 gier, używając ikony Równości lub animacji Obrony Terytorialnej. Skrzynia z emotkami — można wybrać emotkę Równość 2021 lub Równość 2022

Niezależnie od tego, czy ruszacie na pomoc z animacją Obrony Terytorialnej, oglądacie film o Shurimie, pędzicie przez Konwergencję, czy też po prostu jesteście świetnym sojusznikiem, w imieniu całego Riot Games życzymy wam wspaniałego świętowania Równości!


Podziel się ze znajomymi!