Świętujmy Równość 2022 w Runeterze i poza nią!


Dołączcie do obchodów Równości w grach Riotu.


W 2022 roku już po raz siódmy okażemy nasze wsparcie dla członków i sympatyków społeczności LGBTQIA+ (lesbijki, geje, osoby biseksualne, trans, queer, interpłciowe, aseksualne i wszystkie inne) w Riot Games. W tym roku kontynuujemy nasze równościowe świętowanie, udostępniając nową, darmową zawartość we wszystkich grach Riot!

Poniżej podajemy, jak, kiedy i gdzie możecie odebrać w tym roku tę zawartość, a jeśli chcecie wiedzieć, czym jest dla nas Równość w Riot Games, zajrzyjcie do tego artykułu.

Mamy wiele do omówienia i wiele powodów do dumy, zatem przejdźmy do tego, jak możecie wspierać Równość w naszych grach już od czerwca! Najpierw League of Legends!

League of Legends

Co: W składzie mamy nowe ikony Równości! Możecie wybrać każdą z nich, poświęcając 1 niebieską esencję na pobranie! Oto pełna lista: ikona Pryzmatycznego Pingu, ikona Pingu Waty Cukrowej, ikona Galaktycznego Pingu, ikona Pingu Zachodu Słońca, ikona Pingu Zmierzchu, ikona Standardowego Pingu, ikona Sorbetowego Pingu, ikona Miętowego Pingu.

Lol_5371_prismatic_pengu_icon.jpg Lol_5367_cotton_candy_pengu_icon.jpg Lol_5368_galactic_pengu_icon.jpg Lol_5373_sunset_pengu_icon.jpg
Lol_5374_twilight_pengu_icon.jpg Lol_5370_primary_pengu_icon.jpg Lol_5372_sherbert_pengu_icon.jpg Lol_5369_mint_pengu_icon.jpg

Używając tych równościowych ikon, będziecie mogli aktywować animacje Obrony Terytorialnej, które podkreślają zróżnicowanie społeczności LGTBQIA+! Animacje Obrony Terytorialnej będą aktywne do końca czerwca. Siedem z nich pochodzi z wcześniejszego festiwalu Równości, ale mamy też nową, która emanuje miętowym orzeźwieniem ze swojej palety kolorów. Mamy też trzy nowe emotki, w tym jedną animowaną, i jedną nawiązującą do miłości i do kart.

Jak i kiedy: Emotki Równości 2022 możecie odblokować za pośrednictwem misji, które pojawią się w kliencie od samego początku czerwca! Na wykonanie misji macie czas do końca czerwca, więc zaplanujcie wszystko pod kątem przyjęcia Diany i Leony z motywami Równości, na które zapomnieliście mnie zaprosić.

Lol_EM_PARTNERS_IN_CRIME_EXP.jpg Lol_EM_PRIDE_2022_EXP.jpg

Szczegóły: Wybierając jedną z naszych ikon Równości, możecie zmienić profilową grafikę tła w League of Legends na naszą nową grafikę Równości (widoczną w nagłówku artykułu). Być może zwrócicie uwagę na obecność pewnego duetu z Bilgewater w emotkach i misjach — wkrótce możecie spodziewać się znacznego pogłębienia tego wątku w naszych materiałach.

Nazwa i dostępność misji Wymagania (tylko dobierane gry) Nagroda
Równość 2022 — Bezcenne Łupy (od 1.06) Rozegranie jednej gry w umawianej grupie

LUB

zdobycie 750 punktów za czas spędzony na rozgrywaniu i wygrywaniu gier.

Emotka TF i Graves

ORAZ

emotki tęczowych Poro

Równość 2022 — Wielka Wygrana (od 1.06) Zdobycie 40 000 szt. złota

LUB

zdobycie 750 punktów za czas spędzony na rozgrywaniu i wygrywaniu gier.

Animowana emotka

Lol_EM_ACCEPTED_EXP.jpg

Legends of Runeterra:

Co: W tym roku karty mówią o Równości. W Legends of Runeterra oznacza to nową koszulkę kart, emotkę i ikonę oraz nowego opiekuna. Ikona jest taka sama jak w Wild Rift, więc sprawdźcie ją w sekcji Wild Rift!

LoR_collection_powder_monkey_rainbow_01.jpg LoR_collection_powder_monkey_rainbow_02.jpg LoR_collection_powder_monkey_rainbow_03.jpg LoR_collection_powder_monkey_rainbow_04.jpg

Jak i gdzie: Koszt Równości? Nie ma ceny, kochanie! Od 15 czerwca możecie odebrać Zestaw Równości w sklepie za 0 monet!

LoR_card_back_Store_Bundle_pride22_cosmetic_05_TX.jpg

Szczegóły: Zestaw Równości 2022 będzie dostępny do 20 lipca, więc łapcie go, póki możecie!

lor_tf_emote_preview.jpg

Teamfight Tactics:

Co: W TFT pojawił się nowiutki wybuch Równości — obok całej gamy pozostałych wybuchów Równości, które można wybrać, aby pokazać, że dumnie wspieracie LGBTQIA+ i jesteście dumni z każdej wygranej rundy! Oto lista naszych dumnych wybuchów Równości: miętowy wybuch (wideo poniżej), wybuch w kolorze różowego kwarcu, szafirowy wybuch, wybuch koloru kociego oka, obsydianowy wybuch, tanzanitowy wybuch, wybuch w kolorze cytrynu, tęczowy wybuch.

Jak i gdzie: Nowe wybuchy Równości wypadną w patchu 12.10 w nowej misji Wsparcie Taktyków. To dość prosta misja. Wystarczy rozegrać 2 gry w TFT (w kolejce standardowej) lub raz zagrać w trybie Double Up! Pamiętajcie, żeby to zrobić przed 30 czerwca!

Szczegóły: Wykorzystam tę okazję, aby przypomnieć wam, że wybranie dowolnej innej ikony Równości (pokazanej powyżej w akapicie o League of Legends) zapewni Taktykowi odpowiednią animację Równości, gdy robi stylowy nalot na wasz wybrany przedmiot z karuzeli!

Wild Rift:

Co: Okazywanie Równości w podróży? W Wild Rift robi się to za pomocą nowej emotki, nowej ikony (Akwamarynowe Poro) i tymczasowej animacji śladu (Tęczowa Aleja)! A jeśli przegapiliście obchody Równości w zeszłym roku — pamiętajcie, że tęskniliśmy oraz że możecie odebrać 7 ikon Poro z wydarzenia Równość 2021, wypełniając pierwszą z dwóch misji Równości w Wild Rift.

WR_mint_poro_aquamarine_2022_1024.jpg

WR_RoseQuartzPoro_Circle_1024.jpg WR_TanzanitePoro_Circle_1024.jpg WR_SapphirePoro_Circle_1024.jpg WR_RainbowPoro_Circle_1024.jpg
WR_CitrinePoro_Circle_1024.jpg WR_ObsidianPoro_Circle_1024.jpg WR_CatseyePoro_Circle_1024.jpg

Jak i gdzie: Równość wkradnie się na urządzenia przenośne 1 czerwca i pozostanie na nich do 22 czerwca jako dwie misje, które pozwolą okazać swoje wsparcie!

Szczegóły: Oto dwie misje tego wydarzenia:

Nazwa misji Wymagania Nagroda
Wygrywamy razem Rozegraj 1 grę. 1 nowa ikona (Akwamarynowe Poro)

1 tymczasowy ślad (Tęczowa Aleja)

ORAZ

7 ikon wydarzenia Równość 2021, jeśli ich jeszcze nie macie

Gramy ramię w ramię Rozegraj 10 gier, używając ikony Równości lub animacji Obrony Terytorialnej. Skrzynia z emotkami — można wybrać emotkę Równość 2021 lub Równość 2022
WR_Pride_2021-Emote-Final_256.jpg Wild_Rift_Emote_RainbowLove_1024.jpg

Niezależnie od tego, czy ruszacie na pomoc z animacją Obrony Terytorialnej, oglądacie film o Shurimie, pędzicie przez Konwergencję, czy też po prostu jesteście świetnym sojusznikiem, w imieniu całego Riot Games życzymy wam wspaniałego świętowania Równości!


Podziel się ze znajomymi!