Team Genesis – Wkrótce poznamy skład nowej drużyny w CS:GO


Reklama

Wielkimi krokami zbliża się finał Akademii Genesis – akcji mającej na celu wyłonienie utalentowanych graczy w Counter-Strike: Global Offensive. Czy powstały w ten sposób Team Genesis zawojuje polską i światową scenę CS:GO? 

Pierwsze informacje o tym, że Genesis szuka zawodników do nowej drużyny w CS:GO, pojawiły się w połowie lutego. Warto przy tym wspomnieć, iż od samego początku opiekę nad kompletowaniem ekipy sprawował Patryk „Rogalik” Rogala, który jednocześnie ma w przyszłości sprawować funkcję menadżera zespołu.

Rekrutacja do Team Genesis cieszyła się sporym zainteresowaniem ze strony graczy, czego najlepszym dowodem jest liczba zgłoszeń: tych spłynęło około 3,5 tys. Spośród wszystkich chętnych wyłoniono około 100 najlepiej rokujących zawodników, którzy następnie przez dwa miesiące byli poddawani testom na wirtualnym polu bitwy. W ten sposób organizatorom udało się wyłonić finałową dziesiątkę.

To jednak jeszcze nie koniec emocji. W ostatnich dniach maja, w godzinach wieczornych, zostanie rozegrany mecz pomiędzy finalistami w formacie 5 vs 5. Ci z nich, którzy w trakcie decydującego spotkania spiszą się najlepiej, zasilą ekipę Team Genesis.

Dokładny dzień i godzina rozegrania finałowego meczu zostanie wkrótce podana zarówno na stronie facebookowej Genesis, jak i Rogalika. Spotkanie będzie transmitowane na żywo na kanale Patryka Rogali.

Reklama

Podziel się ze znajomymi!