TFT: Bijatyka Dusz i Kopuła Choncca


Reklama

Wszystko o trybie gry, wydarzeniu i zawartości kosmetycznej, które pojawią się wraz z Bijatyką Dusz!

Wyzwólcie potęgę swojej duszy w trybie Bijatyka Dusz, przypakujcie nieco wraz z ulubionymi wojownikami i trenującymi ich Małymi Legendami w wydarzeniu Kopuła Choncca. Zróbcie to w turniejowym stylu z nowymi Taktykami, wybuchami i areną, na której rozegrała się cała akcja! Witamy w boju – a teraz czas uzbroić się w wiedzę potrzebną do wygranej!

Tryb Bijatyka Dusz i wydarzenie Kopuła Choncca będą aktywne od 19 lipca (nocą czasu CEST) do 15 sierpnia (nocą czasu CEST). Przy okazji wprowadzenia Bijatyki Dusz oraz powiązanego z nią wydarzenia, Kopuły Choncca, TFT po raz pierwszy będzie miało Przepustkę wydarzenia ORAZ tego typu wydarzenie będzie też dostępne w pełni na urządzeniach mobilnych!

TRYB GRY: BIJATYKA DUSZ

Czymże by był turniej walk bez małego montażu z treningów, lekkiego bicia po ego i całego mnóstwa konwencjonalnej walki? Tryb Bijatyka Dusz ma dwa etapy: etap treningu od 1-1 do 3-8 i etap turnieju w formie gier do 2 zwycięstw od 3-8. Jeśli chodzi o bicie po ego, to sprawdźcie sekcję poświęconą zakładce wydarzenia w kliencie.

Etap treningu: 1-1 do 3-8

W etapie treningu będziecie gromadzić Duchową Moc, wygrywając rundę (30), przegrywając ją (15) i zabijając wrogich bohaterów (1). Duchowa Moc zastępuje zdrowie i może tylko rosnąć – żadnego wykradania dusz!

Duchowa Moc będzie zwiększać liczbę wariantów łupu od Gwen i Setta, gdy wpadną, by pomóc z łupami lub gdy pojawią się jako bossowie PvE, by pomóc z przemocą (i jeszcze większymi łupami). Duchowa Moc wzmocni także waszą Koronę Duszy po etapie treningu.

Podczas treningu zostanie wam przyznana Niedoskonała Korona Duszy. Niedoskonała Korona Duszy zwiększa statystyki ukoronowanej jednostki (obrażenia od ataku, moc umiejętności i zdrowie) i sprawia, że jej ostatnia nieunikalna cecha będzie liczyć się podwójnie. Korony użyć można tylko w fazie planowania i jest ona zaopatrzeniem wielokrotnego użytku, co oznacza, że nie zajmuje miejsca przedmiotu i będziecie mogli ją ponownie wyposażyć, tak jak Błogosławieństwo Łowców Smoków w Smoczych Ziemiach lub selektor Mecha Prime w Potwory Atakują!

Video

Celem etapu treningu jest przygotowanie własnej kompozycji, zebranie Duchowej Mocy i, co najważniejsze, wygrana. Powinniście przecież trenować z takim zapałem, jakbyście grali mecz do 2 zwycięstw turniejowej drabinki i groziła wam eliminacja – a skoro o tym mowa…

Etap turnieju

Po zakończeniu treningu nie będziecie już mogli zdobywać Duchowej Mocy. Teraz czas pokazać to, co zyskaliście w etapie treningu i wyrównać rachunki w turniejowej drabince w meczach do 2 zwycięstw – to kulminacja zmagań!

Stawka jest większa, więc wasza Niedoskonała Korona Duszy przybierze swoją doskonałą formę. Nie trzeba jej nawet nazywać Doskonałą Koroną Duszy, możecie mówić po prostu Korona Duszy. Wyposażenie i używanie jej wygląda tak samo, ale zapewni wam jeszcze WIĘCEJ statystyk (obrażeń od ataku, mocy umiejętności i zdrowia) w oparciu o całkowitą Duchową Moc z Treningu. Będzie też miała dodatkowy efekt – pierwszy raz, gdy wyposażony w nią bohater miałby zginąć, zostanie przywrócony do życia. Po wskrzeszeniu jego zdrowie będzie odpowiadać podwojonej liczbie Duchowej Mocy zebranej w toku gry i zostaną usunięte wszystkie negatywne efekty, które na niego nałożono.

Video

W tym etapie będziecie musieli mądrze ustawić swoich potężnych prowadzących, dać im najlepsze przedmioty i spłukać się do zera przy odświeżaniu (serio, zróbcie to), bo po dwóch przegranych czeka was eliminacja! Powodzenia!

Dodatkowe szczegóły

Serie zostają usunięte – zamiast nich będziecie biernie otrzymywać więcej złota co rundę. Odsetki będą takie same jak w grze standardowej. Kilku portali regionów i ulepszeń nie ma w Bijatyce Dusz. Legendy Pingu i Vladimir będą niedostępne, ponieważ w tym trybie Taktycy nie mają zdrowia. Kilka ulepszeń i cech będzie działać podobnie jak w Hyper Roll (Piltover, Pojemnik na Złom itd.) A na koniec krótki przegląd zasad trybu gry omówionych powyżej:

PRZEPUSTKA WYDARZENIA I INNE NOWOŚCI!

Kopuła Choncca jest naszym pierwszym wydarzeniem z Przepustką wydarzenia. Przepustka jest podobna do standardowych Przepustek rotacji/śródrotacji i będziecie odblokowywać nową zawartość tematyczną przez granie i zbieranie PD. Przepustka wydarzenia jest krótsza i ma mniej kamieni milowych, ponieważ będzie aktywna tylko w czasie wydarzenia, dlatego jest tańsza od standardowej Przepustki. Przepustka wydarzenia będzie miała PD oddzielne od PD Runeterry Wykutej na Nowo, co oznacza, że misje Duchowego Wojownika będą się tylko liczyć na poczet postępu Przepustki wydarzenia Duchowego Wojownika. Postępy misji Duchowego Wojownika są naliczane także w innych trybach TFT. Możecie zakupić Przepustkę wydarzenia Duchowy Wojownik za 575 RP, zanim wydarzenie się rozpocznie o 00:01 CEST. Do tego czasu śmiało dokonujcie zakupu, jednak nagrody oraz punkty doświadczenia za Przepustkę wydarzenia nie będą naliczane, dopóki się nie rozpocznie.

Możecie ulepszyć Przepustkę wydarzenia za 575 RP i oprócz 180 darmowych Tokenów Skarbu darmowej Przepustki uzyskać dostęp do zawartości takiej jak emotki, Odłamki Gwiazd, wybuchy i Legendarnej Małej Legendy, Khaat’Sai.

Zobaczmy, jak te łupy wyglądają z bliska – tylko nie podchodźcie za blisko, bo Khaat’Sai wygląda, jakby chciała komuś wydrapać oczy… albo oko.

Video

Przepustka będzie też zawierać 3 wybuchy, przy czym każdy z nich będzie w pełni ulepszony w momencie odblokowania. Będą to Duchowa Moc, Statyczna Dusza i Boże Oko.

Video

Chibi Gwen i Chibi Duchowa Wojowniczka Gwen

Gwen nie tylko chce was podszkolić przed Bijatyką Dusz, jest także dostępna w wersji Chibi za jedyne 1900 RP. Chibi Gwen nie tylko może biegać z nożyczkami (TYLKO W GRZE), ale ma również swój własny wybuch, Ciach, Ciach!

Video

Pojawi się też Duchowa Wojowniczka Gwen dostępna w ramach Gwiezdnej Zawartości z Królestw Skarbów. Bądźcie gotowi być mili na zabój i, jeśli jesteście jeszcze milsi, pozszywać wrogów po walce. Duchowa Wojowniczka Gwen będzie miała unikalną animację wykończenia, która przetnie nadzieje waszych wrogów na zwycięstwo.

Video

Arena Rozbitej Bestii

Spadnijcie z nieba prosto na Arenę Rozbitej Bestii!

Video

Arena Rozbitej Bestii będzie wznosić się w niebiosa w miarę zdobywanych przez was poziomów, stawać w płomieniach przy seriach zwycięstw i pozwoli uczcić każde zwycięstwo, jak gdyby miało ono być waszym ostatnim. Będzie dostępna tylko w ramach Gwiezdnej Zawartości z Królestw Skarbów.

WITAMY POD KOPUŁĄ CHONCCA

Kopuła Choncca jest naszym pierwszym wydarzeniem w TFT, z którego można korzystać w pełni na urządzeniach przenośnych. W trakcie trwania Kopuły spotkacie bohaterów Duchowego Wojownika i poznacie ich trenerów (Małe Legendy) podczas ich wyprawy do Kopuły Choncca.

TFT_SF_SFHub_opt.jpg

Każda z par będzie miała swoje własne misje, które dadzą wam PD Przepustki Duchowego Wojownika, dostępnej także przez stronę wydarzenia.

No dobra, to tyle w temacie wstępnego treningu przed waszą własną przygodą z turniejem Bijatyki Dusz, która odbędzie od 19 lipca (nocą czasu CEST) do 15 sierpnia (nocą czasu CEST)! Powodzenia, wojownicy!

Reklama

Podziel się ze znajomymi!