TFT Patch 14.8 – opis zmian


Reklama

Szczegóły zmiany na patch 14.8 Teamfight Tactics.


Witajcie, legendarni Taktycy!Obrażenia graczy, szanse w sklepie, wzmocnienia jednostek 4. kategorii i osłabienie Yone – w samą porę na przybycie Chibi Yone… peszek. Chcemy, aby w patchu 14.8 nasi prowadzący 4. kategorii dogonili pod względem mocy kompozycje 3. kategorii oparte na wymianach. Wprowadzimy również kilka usprawnień i zmian wyważenia. Czeka na was sporo do odkrycia, ale nie śpieszcie się.

PATCH W SKRÓCIE

VANGUARD

Począwszy od tego patcha, Vanguard zostanie oficjalnie włączony na Filipinach na głównych serwerach. Oznacza to, że nie będzie możliwe dołączanie do kolejek bez włączenia Vanguard.Dla pozostałych regionów patch ten zawierać będzie informację o sprawdzeniu kompatybilności. Sprawdzi, czy system operacyjny jest aktualny i czy macie włączone TPM 2.0 (jeśli używacie Windows 11). Jeśli którykolwiek z warunków nie zostanie spełniony, zostaniecie poproszeni o rozwiązanie problemu, ale nie uniemożliwi wam to gry. Zachęcamy do szybkiego rozwiązania wszelkich problemów, abyście mogli grać w Teamfight Tactics i League of Legends na PC bez żadnych problemów, gdy powyższe warunki będą musiały zostać spełnione. Obecnie planujemy włączyć Vanguard dla wszystkich regionów (z wyjątkiem CN) w patchu 14.9 (następnym). Jeśli coś ulegnie zmianie, zostaniecie o tym szybko poinformowani.Sprawdźcie nasz blog dewelopera i artykuły Wsparcia Gracza dotyczące rozwiązywania problemów i informacji o Vanguard.

NOWI TAKTYCY

CHIBI YONE I CHIBI YONE DUCHOWEGO ROZKWITU

Chibi Yone można kupić bezpośrednio w sklepie za 1900 RP, wyposażonego w autorski wybuch, Pieczęć Przeznaczenia, którą możecie przypieczętować swój los w najlepszej ósemce (gwarantowane).

Chibi Yone Duchowego Rozkwitu jest dostępny w Królestwach Skarbów jako Gwiezdna Zawartość, dopóki patch 14.10 nie wprowadzi czegoś nowego! Yone Duchowego Rozkwitu ma własne wykończenie. Wasi wrogowie nawet nie będą wiedzieli, że są już martwi. Połapią się, dopiero gdy wykończenie dobiegnie końca i zobaczą szary ekran porażki.

USPRAWNIENIA UI

Zostało to wprowadzone w ostatnim patchu, ale zmiana nie trafiła do oficjalnego opisu patcha.

ULUBIONE

Zastanawiam się, jak czują się Małe Legendy, które nie trafiły do ulubionych.

 • Możecie dodać do ulubionych do 8 z każdego rodzaju elementów kosmetycznych. Dzięki temu zawartość ta będzie pojawiać się na samym szczycie waszych list Taktyków, aren i wybuchów.

ZMIANY SYSTEMOWE

OBRAŻENIA OTRZYMYWANE PRZEZ GRACZY

W skrócie: uprościliśmy obrażenia graczy.Przed wprowadzeniem niżej opisanej zmiany nasz system obrażeń graczy był dezorientujący. Najpierw występowały podstawowe obrażenia zależne od etapu, następnie ustalona wartość obrażeń (2) dla trzech pierwszych wrogów, którzy przeżyli, potem (1) obrażenia za każdego następnego wroga. Teraz każdy wróg pozostały przy życiu będzie liczony jako jedna instancja obrażeń bez względu na to, ilu ich jest. Jedyną zmienną, o której należy pamiętać, są podstawowe obrażenia zależne od etapu. Zaoszczędzimy graczom matematyki i sprawimy, że obliczenie perfekcyjnej serii porażek będzie prostsze. Pamiętajcie, że w sumie nie musicie nic liczyć – wystarczy po prostu wygrać.

 • Obrażenia gracza zależne od etapu: 0/0/3/5/7/9/15/150 pkt. ⇒ 0/2/5/7/9/11/17/150 pkt.
 • Obrażenia za wrogów, którzy przeżyją: 2/2/2/1/1/itd. pkt. ⇒ 1/1/1/1/1/itd. pkt.
 • Obrażenia gracza zależne od etapu w Double Up: 0/0/3/4/6/9/15/150 pkt. ⇒ 0/2/5/6/8/11/17/150 pkt.

SERIE

Przywracamy do serii niewielką ilość złota, którą zabraliśmy 3 miesiące temu. Jest to nagroda za dwie wygrane lub przegrane z rzędu, ale czasem warto świętować drobne rzeczy.

 • Seria 2 zwycięstw lub przegranych z rzędu zapewnia teraz 1 szt. złota.

SZANSE PRZY ODŚWIEŻANIU SKLEPU

Meta została zdominowana przez 3-gwiazdkowe jednostki 3. kategorii ze względu na skuteczność, z jaką gracze je osiągają, oraz przez to, że poziom mocy jednostek 4. kategorii jest niższy, niżbyśmy tego chcieli (przeczytajcie sekcję jednostek 4. kategorii poniżej). Oprócz kilku odstających jednostek jesteśmy zadowoleni z obecnej mocy jednostek 3. kategorii, ale wprowadzamy zmiany w awansach poziomów, by było nieco trudniej zdobyć te jednostki. Jednocześnie podnosimy moc jednostek 4. kategorii.

 • Poziom 7: 19/30/40/10/1% ⇒ 20/33/36/10/1%

DUŻE ZMIANY

CECHY

Błogosławieni niepostrzeżenie stali się jednym z najbardziej angażujących sposobów grania w TFT, mimo że są raczej słabi. Nasze wzmocnienie ma dwa cele: zachęcenie graczy do korzystania z błogosławionych we wczesnej fazie gry ze względu na moc, a nie tylko po to, by napędzić farmienie PD. Chcemy również sprawić, że kompozycje 5 błogosławionych w późnej fazie gry będą skuteczne dzięki jeszcze większej premii do obrażeń.Mój kochany szczęściarz. Próbowałem, błagałem, ale nawet mi nie udało się uchronić cię przed młotem osłabiającym. Leczenie 5. progu szczęściarza było zbyt skuteczne w zdobywaniu nadwyżki szczęścia. Osłabiamy leczenie, aby położyć większy nacisk na wykalkulowane przegrane, które teraz znacznie łatwiej wykalkulować dzięki przeróbce obrażeń zadawanych graczom!Jednostki Mrocznej Sepii i ich kompozycja wertykalna są w znacznie lepszej pozycji, gdyż zmodyfikowaliśmy tę cechę w ostatnim patchu. Umożliwia nam to zmodyfikowanie mocy Tatuaży. Osłabiamy te najsilniejsze i wzmacniamy najsłabszy, czyli Tatuaż Żywotności.Odświeżana kompozycja niebian jest potężna, dzięki czemu kompozycje z Yone wypadały świetnie. Nawet z osłabieniem Yone opisanym poniżej najwyższy próg tej cechy ma potencjał na wyniesienie dowolnego prowadzącego w niebiosa.

 • Obrażenia nieuchronne władców smoków: 5/10/12/18% ⇒ 5/10/10/15%
 • Obrażenia podstawowe błogosławionych: 4% ⇒ 5%
 • Dodatkowe obrażenia co poziom błogosławionych: 1/2,5% ⇒ 1/3%
 • Premia wszechwampiryzmu przeznaczonego Setta: 15% ⇒ 12%
 • Dodatkowe obrażenia przeznaczonej Syndry: 10% ⇒ 11%
 • Leczenie Taktyka co rundę 5. progu szczęściarza: 3 pkt. ⇒ 2 pkt.
 • Obrażenia pocisku Tatuażu Bombardowania Mrocznej Sepii: 65% ⇒ 60%
 • Tarcza Tatuażu Ochrony Mrocznej Sepii: 50% zdrowia ⇒ 40% zdrowia
 • Obrażenia w czasie Tatuażu Toksyny Mrocznej Sepii: 44% ⇒ 33%
 • Podstawowe zdrowie Tatuażu Żywotności Mrocznej Sepii: 250 pkt. ⇒ 350 pkt.
 • Obrażenia przy trafieniu 3. progu bajarza Kayle: 18% mocy umiejętności ⇒ 15% mocy umiejętności
 • Obrażenia umiejętności 3. progu bajarza Kayle: 140% mocy umiejętności ⇒ 125% mocy umiejętności
 • Dodatkowe statystyki niebian: 100/115/135/165/200/240% ⇒ 100/115/135/165/200/225%

JEDNOSTKI: 1. KATEGORIA

Nowa rotacja i ta sama prośba: „sprawcie, aby Garen z Kosturem Archanioła był użyteczny”.

 • Tarcza umiejętności Garena: 250/275/300% mocy umiejętności ⇒ 275/325/375% mocy umiejętności

JEDNOSTKI: 2. KATEGORIA

Gnar osiągnie dodatkowe maksymalne obrażenia od ataku szybciej, a zdobycie takiego samego poziomu mocy będzie wymagać o połowę ładunków mniej! Dajemy Gnarowi dostęp do pełnej liczby ładunków szybciej ze względu na osłabienie jego najlepszego przedmiotu, jakim jest Determinacja Kolosa (dzięki, Yone i Voli).Głównym źródłem mocy bajarzy była Kayle (przywołanie). Obecnie jesteśmy w stanie powstrzymać bohaterkę od latania zbyt blisko słońca, dzięki czemu możemy wzmocnić jednostki bajarzy, które były używane tylko w celu zdobycia cechy.W tym patchu osłabiamy obrażenia Senny, ale zwiększamy jej skuteczność. Bohaterka powinna być nieco słabsza na etapach 2 i 3, w których wpływ obrażeń będzie bardziej odczuwalny. W późnej fazie gry będzie tak samo silna (albo odrobinę słabsza), gdyż będzie mogła wpływać na ważne walki Rozgrzeszeniem.

 • Konwersja mocy umiejętności na obrażenia od ataku podczas atakowania lub bycia trafionym umiejętności biernej Gnara: 2% ⇒ 4%
 • Maksymalna liczba ładunków umiejętności biernej Gnara: 50 ⇒ 25
 • Obrażenia od ataku Riven: 50 pkt. ⇒ 55 pkt.
 • Leczenie umiejętności Riven: 150/180/220% mocy umiejętności ⇒ 175/225/275% mocy umiejętności
 • Obrażenia umiejętności Senny: 245/245/255% obrażeń od ataku + 20/30/45% mocy umiejętności ⇒ 230/230/240% obrażeń od ataku + 10/15/25% mocy umiejętności
 • Umiejętność Senny teraz konsekwentniej trafia cele, jeśli jej obecny cel zginie podczas przygotowania umiejętności.
 • Obrażenia umiejętności Zyry: 90/135/210% mocy umiejętności ⇒ 95/140/220% mocy umiejętności
 • Zwiększono prędkość pocisku ataku roślin Zyry.

JEDNOSTKI: 3. KATEGORIA

Yone odnosi niesamowite sukcesy w kompozycjach niebian, ale jest dobrze wyważony w kompozycjach mrocznych. Chcemy, aby mroczni byli grywalną kompozycją wertykalną, skupiającą się na swoich dwóch prowadzących 3. kategorii, ale Alune wypada słabo na tle pozostałych prowadzących 3. kategorii. Emocje związane z zaćmieniem mamy już za sobą, więc możemy wzmocnić naszą księżycową królową (nie gniewaj się, Diana) bez wywoływania kosmicznej katastrofy.Yone jest bardzo uzależniony od prędkości ataku, więc osłabienie na poziomie 0,05 jedn. powinno utrudnić mu zabijanie tylnej formacji jednym użyciem umiejętności. Utrudni to też możliwość użycia tej umiejętności. Spowolni to również szybkość kumulowania Determinacji Tytana, ale dla tego problemu mamy inne rozwiązanie.

 • Obrażenia w rzędzie od umiejętności Alune: 360/540/860% mocy umiejętności ⇒ 380/570/900% mocy umiejętności
 • Prędkość ataku Yone: 0,9 jedn. ⇒ 0,85 jedn.

JEDNOSTKI: 4. KATEGORIA

Wzmacniamy wszystkie jednostki 4. kategorii, zapewniając im od 100 do 250 pkt. więcej zdrowia (oraz kilka innych wzmocnień, np. dla Lee Sina czy Lillii, którzy byli szczególnie słabi). Atramentowe Baśnie zostały wprowadzone, gdy w mecie dominowały jednostki 3. i 5. kategorii, a gra polegała na zwiększeniu poziomu gwiazdek jednostek 3. kategorii do 3 gwiazdek lub szybkim osiągnięciu 9. poziomu i stworzeniu legendarnej planszy. Rozwiązaliśmy ten problem, wprowadzając zmiany prawdopodobieństwa dla poziomów. Uważamy jednak również, że 3-gwiazdkowe jednostki 3. kategorii powinny być silne, bo w końcu kosztują 27 szt. złota. Zamiast osłabiać każdą jednostkę 3. kategorii (sorka, Yone), wzmacniamy jednostki 4. i 5. kategorii (nieznacznie – sprawdźcie sekcję niewielkich zmian).Obecnie jednostki 4. i 5. kategorii pozostają w tyle, jeśli chodzi o całkowite zdrowie w porównaniu z bohaterami 3-gwiazdkowymi o niższym koszcie, gdyż nie mają dostępu do drugiego mnożnika statystyk x1,8 ze skalowania z poziomem gwiazdek do 3 gwiazdek. Chcemy, aby 2-gwiazdkowe jednostki 4. kategorii były nieco silniejsze od 3-gwiazdkowych jednostek 1. kategorii i porównywalne pod względem mocy do 3-gwiazdkowych jednostek 2. kategorii. Obecnie mają jednak znacznie mniej zdrowia. Sprawia to, że kompozycje oparte na wymianie mają silniejszych obrońców i wytrzymalszych bohaterów tylnej formacji niż kompozycje skupiające się na jednostkach 4. i 5. kategorii. Działało to na niekorzyść w rotacji z dużym dostępem do tylnej formacji w formie nękania (Hwei, Irelia, giwery itd.) lub dzięki Yone (patch 14.7). Na koniec zwiększamy dysproporcję mocy pomiędzy bohaterami o niskim koszcie, którzy posiadają przedmiot, oraz naszymi głównymi prowadzącymi 4. i 5. kategorii. 1-gwiazdkowe jednostki 4. i 5. kategorii będą teraz skuteczne, a osiągnięcie nimi poziomu 2-gwiazdek powinno stanowić znaczny skok mocy.Niemniej wprowadzamy jedno osłabienie dla jednostek 4. kategorii. Kai’Sa prosperuje w mecie, w której jednostki 4. kategorii wypadają słabo. Wzmacniamy zdrowie bohaterki, by zwiększyć jej wytrzymałość, ale zmniejszamy jej prędkość ataku. Może się to wydawać ekstremalne, ale warto wspomnieć, że jej najlepsza kompozycja, czyli Kai’Sa i duzi chłopcy (osiłki), z pewnością doceni dodatkowe zdrowie.

 • Zdrowie Annie: 850 pkt. ⇒ 1050 pkt.
 • Zdrowie Ashe: 700 pkt. ⇒ 900 pkt.
 • Mana Ashe: 25/100 pkt. ⇒ 30/90 pkt.
 • Zdrowie Galio: 1100 pkt. ⇒ 1200 pkt.
 • Zdrowie Kai’Sy: 700 pkt. ⇒ 900 pkt.
 • Prędkość ataku Kai’Sy: 0,85 jedn. ⇒ 0,8 jedn.
 • Zdrowie Kayna: 1000 pkt. ⇒ 1200 pkt.
 • Zdrowie Lee Sina: 950 pkt. ⇒ 1200 pkt.
 • Obrażenia od ataku Lee Sina: 70 pkt. ⇒ 75 pkt.
 • Zdrowie Lillii: 700 pkt. ⇒ 900 pkt.
 • Obrażenia umiejętności Lillii: 220/330/900% mocy umiejętności ⇒ 240/360/900% mocy umiejętności
 • Obrażenia małej kuli Lillii: 100/150/350% mocy umiejętności ⇒ 120/180/400% mocy umiejętności
 • Zdrowie Morgany: 750 pkt. ⇒ 950 pkt.
 • Prędkość ataku Morgany: 0,75 jedn. ⇒ 0,8 jedn.
 • Zdrowie Nautilusa: 1000 pkt. ⇒ 1200 pkt.
 • Mana Nautilusa: 80/180 pkt. ⇒ 60/160 pkt.
 • Zdrowie Ornna: 1000 pkt. ⇒ 1200 pkt.
 • Zdrowie Sylasa: 1000 pkt. ⇒ 1200 pkt.
 • Zdrowie Syndry: 700 pkt. ⇒ 900 pkt.

JEDNOSTKI: 5. KATEGORIA

Ostrza Irelii miały własną świadomość, co pozwalało bohaterce obierać za cel wrogów, którzy byli umieszczeni w bezpiecznej tylnej formacji. Może ma to coś wspólnego ze splajnami Hermite’a, ale nadal nie wiem, czym one są �\_(?)_/�.

 • Ataki podstawowe Irelii teraz obierają za cel 4 wrogów znajdujących się najbliżej niej. Nie pozwala już wybrać spośród 4 wrogów, którzy są najbliżej ostrzy.

ULEPSZENIA

Wyprzedaż! ma niezwykle wysoką górną granicę mocy i bardzo niską dolną granicę mocy. Połączenie tego ulepszenia z niską wartością ekonomiczną gwarantuje miejsce w ostatniej czwórce. Natomiast połączenie z dominującą serią zwycięstw lub innym ulepszeniem ekonomicznym / opartym o wymiany tworzyło sytuacje i style gry, które mogły wytępić całe poczekalnie. Uwielbiamy sytuacje, w których ulepszenie może stworzyć innowacyjny sposób rozgrywki w TFT, ale na wyższych rangach Wyprzedaż! umożliwiała graczom bezkarne posiadanie każdej pożądanej jednostki 4. kategorii. Pozwalało im to na zwiększenie poziomu gwiazdek potężnych jednostek do 2 i 3 za darmo i uniemożliwiało pozostałym graczom dostęp do kluczowych składników ich kompozycji. To przeciwieństwo frajdy (przynajmniej dla pozostałych graczy w poczekalni). Ze względu na zmienność mocy, brak dźwigni wyważenia i styl gry niedający frajdy zdecydowaliśmy się całkowicie wyłączyć ulepszenie. Cieszymy się, że eksperymentowaliśmy z ulepszeniem, które tak bardzo sprzeciwia się naszym głównym systemom. W przyszłości wykorzystamy zdobytą wiedzę, by wprowadzać ekscytujące ulepszenia.Skoro jesteśmy już przy ekscytujących ulepszeniach – Dobry Rocznik umożliwia uzyskanie potężnych plansz z zaledwie srebrnym ulepszeniem, które daje do nich dostęp. Tak jak wspominaliśmy powyżej, uwielbiamy ulepszenia, które tworzą innowacyjne style gry. Dobry Rocznik robił to jednak zbyt dobrze, jak na srebrne ulepszenie. Na szczęście mamy dźwignie wyważenia. Teraz wasze ukończone przedmioty będą musiały odczekać jedną walkę dłużej przed przemianą. Korzystanie z ulepszenia będzie związane z większym ryzykiem.

 • Mana za każdy atak Punktu Wrzenia (Porcelanowy): 5 pkt. ⇒ 3 pkt.
 • Zew Przygody (bajarz) nie jest już oferowany na etapie 3–2.
 • Wyprzedaż! została wyłączona.
 • Liczba tur do przemiany Dobrego Rocznika: 3 ⇒ 4
 • Rajdowy Boss nie będzie już oferowany na etapie 2-1.

PRZEDMIOTY

Jednostki 4. kategorii otrzymują sporo zdrowia, co niebezpośrednio spowodowało „olbrzymie” wzmocnienie dla jednego z przedmiotów. Pogromca Olbrzymów obecnie dobrze się sprawdza, dlatego zamiast superdoładowywać przedmiot zmianami zdrowia, podnosimy progi zdrowia niezbędne do uzyskania dostępu do 25% dodatkowych obrażeń. Pamiętajcie, że przedmioty z procentowym maksymalnym zdrowiem, takie jak Morellonomicon czy Słoneczna Peleryna, pośrednio otrzymają niewielkie wzmocnienia związane ze zwiększeniem zdrowia.Obecnie Krwiopijec i Determinacja Kolosa to dominująca kombinacja na większości prowadzących walczących w zwarciu. Dzieje się tak m.in. ze względu na współczynniki mocy umiejętności bohaterów takich jak Volibear i Yone. Przez to dodatkowa moc umiejętności jest bardziej użyteczna, niż było to zamierzone. Chcemy, aby Determinacja Kolosa w określonych sytuacjach mogła zostać zastąpiona przez Gruboskórność Steraka lub Obrońcę Korony, dlatego zmniejszamy jej moc umiejętności o połowę, gdyż statystyka ta nie jest głównym źródłem mocy przedmiotu.

 • Próg zdrowia Pogromcy Olbrzymów: 1600 pkt. ⇒ 1750 pkt.
 • Moc umiejętności za każdy ładunek Determinacji Kolosa: 2 pkt. ⇒ 1 pkt.

PRZEDMIOTY ŚWIATŁA

 • Próg zdrowia Pogromcy Demonów: 1600 pkt. ⇒ 1750 pkt.
 • Moc umiejętności za każdy ładunek Przysięgi Tytana: 3 pkt. ⇒ 2 pkt.

NIEWIELKIE ZMIANY

Niewielkie jak ozdóbki, które wpadły pomiędzy poduszki na kanapie.

CECHY

 • Prędkość ataku Porcelanowych: 30/60/125% ⇒ 30/60/100%
 • Zmniejszenie obrażeń Porcelanowych: 20/35/60% ⇒ 20/35/50%
 • Obrażenia wykończenia mrocznych: 10/18/18/40% ⇒ 10/18/20/45%

JEDNOSTKI

Podobnie jak w przypadku jednostek 4. kategorii, ale nie aż tak drastycznie (ponieważ jednostki 5. kategorii są całkiem silne).

 • Prędkość ataku Qiyany: 0,75 jedn. ⇒ 0,8 jedn.
 • Obrażenia umiejętności Teemo: 420/630/1000% mocy umiejętności ⇒ 420/630/1050% mocy umiejętności
 • Osłabienie maksymalnej many Volibeara: 0/50 pkt. ⇒ 10/60 pkt.
 • Zdrowie Azira: 800 pkt. ⇒ 900 pkt.
 • Zdrowie Hweia: 800 pkt. ⇒ 900 pkt.
 • Zdrowie Lissandry: 1000 pkt. ⇒ 1200 pkt.
 • Zdrowie Rakana: 1100 pkt. ⇒ 1200 pkt.
 • Zdrowie Setta: 1100 pkt. ⇒ 1200 pkt.
 • Zdrowie Udyra: 950 pkt. ⇒ 1050 pkt.
 • Zdrowie Xayah: 850 pkt. ⇒ 900 pkt.
 • Naprawiono błąd z 12. piórem Xayah i cechą giwera. Powinno to poskutkować wzrostem mocy bez aktywnej cechy o ok. 2% i wzrostem mocy z aktywną giwerą o ok. 10%.

ULEPSZENIA

Usuwa rzeczy.

 • Duża Torba z Różnościami nie może już przyznać trzech takich samych składników.
 • Dobry Rocznik nie może już zostać zaoferowany z ulepszeniami Ławki Pandory.
 • Opis Złotego Usuwacza teraz zawiera informację opisującą, czym właściwie jest Złoty Usuwacz.

NAPRAWIONE BŁĘDY

 • Przebierać wśród Najlepszych nie może już przywrócić jednostki, która została ci dopiero przyznana, z powrotem do sklepu.
 • Naprawiono szereg interakcji giwer, w szczególności Rykoszet.
 • Ostatni atak podstawowy Sivir podczas jej umiejętności teraz prawidłowo czerpie korzyści ze zwiększonych obrażeń od ataku.
 • Ostatnie odbicie giwery Xayah teraz zadaje obrażenia.
 • Umiejętność Senny już nie chybia, jeśli jej cel zginie podczas przygotowania umiejętności.
 • Volibear nie może już ogłuszać celów niewrażliwych na efekty kontroli tłumu.
 • Udyr nie może już podrzucać swoją szarżą celów niewrażliwych na efekty kontroli tłumu.
 • Efekty wizualne spotkania Irelii na karuzeli teraz działają prawidłowo.
 • Szkiełko Oszusta w rękach Xayah i Rakana nie powoduje już pojawienia się dodatkowego klona.
 • Klon Xayah lub Rakana Szkiełka Oszusta teraz zawsze ma taką samą postać, jak oryginał, nawet jeśli znajdują się w innych rzędach.
 • Ponurość: model Annie nie utrzymuje się już po jej śmierci.
 • Kije i Kamienie są teraz wyłączone.
 • Wspomnienia ze Starcia Remiksów: Kayle 7. progu bajarzy nie może już wskrzesić macki Illaoi.
 • Swoją drogą, ja znalazłem ten błąd: 3-gwiazdkowy Azir nie może już umieszczać permanentnych żołnierzy.
 • Jak to w ogóle możliwe: Użycie Rekombobulatora nie będzie się już kończyć niepowodzeniem w przypadku bohatera, jeśli nie pozostało wystarczająco dużo kopii bohatera wyższej kategorii.
 • Efekt wizualny Zjednoczonego Oporu nie występuje teraz na początku walki.
 • Portal stoi otworem: Portal Zz’Rot teraz pozostaje w tym samym miejscu z rundy na rundę.
 • Dobry Rocznik nie przemienia już przedmiotów tymczasowych.
 • Trzask-Prask nie zapewnia już doświadczenia z rund PvE.
 • Mniej Uczęszczana Droga nie zapewnia już doświadczenia w rundach PvE.
 • Chibi Ahri Duchowego Rozkwitu nie miała efektu wizualnego ścieżki podczas animacji doskoku.
Reklama

Podziel się ze znajomymi!