TFT: Runeterra wykuta na nowo nadaje nowy charakter legendom


Najnowsza duża aktualizacja daje graczom ekscytujące nowe sposoby planowania własnej drogi ku zwycięstwu.​​​​​​​


Gracze Teamfight Tactics mogą wyrażać siebie w grze poprzez wybór używanych przedmiotów kosmetycznych oraz podejście do swoich kolejnych potyczek. Riot Games z radością ujawnia nowy krok na tej drodze, prezentując rotację Runeterra Wykuta na Nowo. Gracze powrócą do ulubionego świata Runeterry widzianego zupełnie nowymi oczami, zatrudniając przy tym Legendy w sposób, który może wstrząsnąć samymi podstawami tej innowacyjnej gry strategicznej PvP.

Runeterra Wykuta na Nowo to przede wszystkim więcej opcji wyboru dla graczy. Zaczyna się już od nowej fazy przed losowaniem, podczas której gracze dzięki systemowi Legend mogą wybierać styl gry, jaki zastosują w rozgrywce. Rozgrywka w Teamfight Tactics polega główne na umiejętności dostosowania swojej strategii — system Legend tego nie zmienia, pozwala jednak graczom zastosować od samego początku preferowany styl gry.

Runeterra łączy tworzony przez Riot świat fantazji League of Legends z animowanym serialem Netflixa, Arcane, który odniósł olbrzymi sukces.  Gracze mają w nim swoje ulubione regiony, a Runeterra Wykuta na Nowo daje im szansę wywarcia wpływu na to, dokąd się udadzą na następną potyczkę, poprzez głosowanie na portal do konkretnego regionu na początku gry. W każdym regonie rozgrywka rządzi się własnymi zasadami, dzięki czemu poszczególne sesje gry w Teamfight Tactics pozostają równie niepowtarzalne jak zawsze.

Rotacja Teamfight Tactics: Runeterra Wykuta na Nowo będzie dostępna w ramach publicznej bety od 31 maja, a 14 czerwca pojawi się w pełnej wersji. Gra Teamfight Tactics: Runeterra Wykuta na Nowo jest całkowicie darmowa i dostępna na systemach PC, iOS i Android — rozgrywkę, postępy i wspólną grę można łączyć pomiędzy platformami.

Na uwagę zasługuje też informacja, że Riot Games przenosi rywalizację esportową TFT na całkiem nowy poziom. Po czterech latach i pięciu globalnych mistrzostwach zespół TFT z dumą zapowiada swoje pierwsze globalne wydarzenie w środowisku LAN, które odbędzie się w Las Vegas w dniach 8–10 grudnia. Dokładne informacje na temat możliwości uzyskania przepustki zawodnika zostaną podane w późniejszym terminie, ale pierwszeństwo będą mieli zagwarantowane gracze ze szczytu drabinki rankingowej Runeterra Wykuta na Nowo.


Podziel się ze znajomymi!