Tryb offline w LoLu – będzie można się ukrywać?


Gracze od dawna prosili o możliwość ukrywania się.


Zewnętrzne pogramy pozwalały na ukrywanie się na czacie, ale nie wiadomo na ile są one legalne. Jeden z graczy zauważył na serwerze testowym, że był w stanie przejść w tryb Offline, czyli krótko mówiąc, żaden ze znajomych nie widział, że ma włączonego klienta gry. Z drugiej strony jednak, gracz w takim stanie nie widzi innych osób będących online.


Podziel się ze znajomymi!

9 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 1. Czyli mam znajomych ale ta opcja jest po to aby grać sobie i mieć ich w dupie tak jakby trudno byłoby bez tego..

  Gówno opcja. Niepotrzebna. Jeśli chce grać sam to gram sam, a jeśli nie chce z kimś grać go usuwam ze znajomych.

  1. Nie każdy chce powiedzieć swojemu kumplowi „spieralaj, grasz do dupy” i wywalić go ze znajomych, ale nie widzi się mu też grania 2-3 męczących gierek o które typ prosi.

   1. To po co ci taki typ? wtf

    Zresztą jak nie jesteś z kumplami szczery to jesteś chujowym człowiekiem i to świadczy o tobie źle, LOL

 2. Nie lubię tej opcji na steamie, fb i wszędzie. Na steamie jak ustawiam sobie na całą noc grę czy coś to może się przydać żeby ludziom nie pokazywało że jestem, ale taka opcja sprzyja oszukiwaniu ludzi… Jak ktoś z kimś nie chce grać to zamiast przyznać się to będzie kłamać i się ukrywać. A ludzie i tak mają problem z komunikacją i mówieniem prawdy. (W lolu podejrzewam że i tak by to nie przeszło gdy ktoś wejdzie do gry, ale wtedy wystarczy zamknąć klient w tle i nie widać że grasz)

  1. x D bo żadna inna odpowiedz nie podsumuje tego co napisałeś xD bo jeśli tak lubisz szczerość to gówno mnie obchodzi co ty myślisz

 3. Świetna opcja, często nie chcę z kimś grać, ale równocześnie nie chcę mu sprawić przykrości. Inni powiedzą, że ich sprawa z jakiego powodu chcę być offline. Argument o oszukiwaniu innych do kosza. Jest wręcz przeciwnie, daję sobie offline i nie muszę wymyślać wymówek dla znajomych.