Twój sklep powinien zostać zmieniony?


Gracze proponują zmiany w ograniczonym czasowo sklepie z promocjami na skiny.


Zakładka „Twój sklep” pojawiła się kilka dni temu, ale nie jest niczym nowym. System tworzący oferty wybiera postacie, jakie ostatnio pojawiały się w naszych rękach i przecenia wybrane do nich skórki. Często bywa tak, że albo dostaniemy mało atrakcyjne oferty, albo skiny do postaci, do których już mamy coś ciekawego.

Oczywiście Riot wie, że społeczność często posiada wszystkie „ubranka” do swoich ulubieńców, dlatego taka forma sklepu jest przyjazny dla nich, ale Ci, co nie są zadowoleni, proponują dwa inne rozwiązania.

Pierwsze z nich uwzględnia w głównej mierze championy, do których nie mamy dodatkowej zawartości i to z nich wybiera nam skórki. Tutaj zyskają kolekcjonerzy, ale ucierpią mainy i OTP.

Drugie jest lepiej akceptowane przez komentujących i korzysta z tego samego systemu, co aktualny sklep. Jedyną różnicą jest to, że na samym początku losujemy 18, czyli trzy razy więcej postaci, lub skórek w trzech oddzielnych kolumnach. Po wszystkim mamy możliwość wyboru tej, która nam pasuje. Argument za tym rozwiązaniem jest taki, że firma zarobi, ponieważ więcej osób zdecyduje się na zakup.


Podziel się ze znajomymi!