PolscyGracze.pl
Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord

Urgot ujawniony! Poznaliśmy nowe umiejętności bohatera!

Rework Urgota właśnie został ujawniony! Poznaliśmy pełny opis bohatera, który zapewne dopiero będzie dostępny w kolejnym cyklu serwera testowego. Oto niepowstrzymany moloch, który rozstrzeliwuje, przyciąga i mieli przeciwników.

Jako były Kat Noxusu Urgot myślał, że wie, czym jest prawdziwa siła. Został jednak zdradzony przez Swaina i spętany łańcuchami, w wyniku czego trafił do zauńskich kopalni jako niewolnik. Tam odkrył nowy rodzaj siły: ból. Rozkoszuje się chaosem cierpienia, wiedząc, że to właśnie czyni go silnym. Teraz — gdy jego ciało zostało wzmocnione maszynowo — wie, że w Noxusie nigdy nie będzie rządzić siła, dopóki ktokolwiek w nim rządzi. Pragnie wyeliminować przywódców Zaun i ogłosić wszystkim, którzy ocaleją: nie ma rządzących, są jedynie ocaleni.

UMIEJĘTNOŚĆ BIERNA: WTÓRNY OGIEŃ

Zaatakowanie w stronę, w którą skierowana jest jedna z nóg Urgota, powoduje, że wystrzeliwuje ona płomienie, zadając wrogom obrażenia fizyczne na obszarze w kształcie stożka. Następnie dana noga musi się odnowić. Kolejne trafienia w ciągu kilku kolejnych sekund zadają mniejsze obrażenia.

Q: POCISK ŻRĄCY

Wystrzeliwuje ładunek wybuchowy w wybrane miejsce, zadając obrażenia pobliskim wrogom i spowalniając ich.
Trafieni wrodzy bohaterowie zostają namierzeni.

W: CZYSTKA

Urgot osłania się tarczą i rozpoczyna błyskawiczny ostrzał najbliższego wroga, priorytetowo traktując wrogów, na których jest namierzony i aktywując Wtórny Ogień przy każdej możliwej okazji. Podczas strzelania Urgot porusza się wolniej, ale zyskuje odporność na spowolnienia.
W tym czasie Urgot może przenikać przez jednostki niebędące bohaterami i nie może atakować za pomocą podstawowych ataków.

E: POGARDA

Urgot szarżuje w wybranym kierunku. Jeżeli wpadnie na wrogiego bohatera, zatrzyma się, pochwyci go i przerzuci za siebie, zadając obrażenia i namierzając go.
Jednostki niebędące bohaterami, stratowane przez Urgota w trakcie szarży, otrzymują takie same obrażenia i zostają odrzucone na bok.

R: STRACH PONAD ŚMIERĆ

Urgot wystrzeliwuje hextechowe wiertło, które przebija pierwszego trafionego wrogiego bohatera, namierzając go, zadając obrażenia fizyczne i spowalniając.
Gdy cel jest przebity, a jego zdrowie spadnie poniżej określonego poziomu, Urgot może ponownie użyć Strachu ponad Śmierć, aby przygwoździć cel, powoli przyciągnąć go do siebie, i wreszcie — kiedy cel do niego dotrze — wykończyć go. Po ponownym użyciu umiejętności Urgota ani jego ofiary nie można obrać za cel, a efekt może być przerwany wyłącznie przez zabicie Urgota.
Jeżeli Urgotowi uda się wykończyć cel, przerazi wszystkich pobliskich wrogów.

GRA JAKO URGOT

Urgot jest czystą siłą zniszczenia — niepowstrzymanym molochem, który rozstrzeliwuje, przyciąga i mieli przeciwników. Jego siła jest wyraźnie widoczna i przeciwnicy nigdy nie powinni go ignorować. Zawsze możliwa jest też ucieczka.

Urgot chce stawiać czoła swoim wrogom w bezpośredniej walce. Jego umieszczone w kolanach działa sieją prawdziwe zniszczenie, gdy uda mu się podejść blisko i uruchomić wszystkie. Znajdź słabe punkty swoich wrogów — lub stwórz je — a następnie owiń ich łańcuchami i wykończ. Zignoruj zwinnych, ulotnych wrogów — są słabi i wolą uciekać niż walczyć. Co innego, gdy ktoś zdecyduje się stawić ci czoła. Właśnie wtedy możesz pokazać prawdziwą siłę.

PORADY

Dystansowe podstawowe ataki Urgota oraz Wtórny Ogień umożliwiają mu skuteczne nękanie walczących w zwarciu górnych, ale mają długi czas odnowienia we wczesnej fazie gry. Jako że nie ma żadnej zdolności do utrzymywania się w alei, nękanie jest jego jedynym sposobem na wygrywanie wojen na wyniszczenie.

Nogi Urgota nie obracają się, gdy skręca, więc będziecie musieli odpowiednio manewrować wokół przeciwników, aby jak najlepiej wykorzystać Wtórny Ogień. Pogarda pomaga wykorzystać Urgotowi tylne nogi i zadawać maksymalne obrażenia, podczas gdy Czystka pozwala mu skorzystać z umiejętności biernej wiele razy w krótkim czasie (ale spowalnia go). Ustawiaj się odpowiednio, aby zrobić użytek z wszystkich sześciu nóg.

Strach ponad Śmierć może zostać użyty do zainicjowania walki drużynowej, ale najlepiej sprawdza się w wykańczaniu rannych wrogów. Zwinne cele, które w innej sytuacji mogłyby uciec z niskim poziomem zdrowia, nie zdołają uciec przed jego maszynką do mięsa, gdy zostaną przebite!

 • Liiifee

  No co jak co ale mi sie podoba.

 • Canzas

  O ja pierdole.. :D

 • Aracarn

  it’s kurwa beautiful

 • Oskar Wójcik

  Nowy urgot w skrócie:
  O MAM MAŁO ŻYCIA ALE CHYBA UCIEKNE BO ON JEST W CHUJ WOLY, NIE KURWA BO PRZEBIJA MI PŁYCA SKURWYSYN JEDEM POPIERDOLONY I MYŚLE DOBRA ZARAZ MUI JUNGLER CC WALNIE SUPER BĘDZIE NIE KURWA BO MUSI ZAPIERDOLIĆ TEGO SKURWYSYNA POJEBANEGO I CHUJ MYŚLE DOBRA CHOCIAŻ MNIE NIE ZAJEBIE BO FLASHA UZYNIE NIE KURWA BO SOBIE MNIE ZAPIERDALA TEN PROSIAK PIERDOLONY NO ALE SPOKO TO TEN UDYR NA JUNGLI GO DO JEBIE NIE KURWA BO STRZELA Z KOLAN JAK KURWA MAKS KOLONKO I GO ZAPIERDALA A POTEM PATRZYSSZ U CHUJ MA JUŻ 20/0/14 I PRZEGRYWASZ GRE

  • Oskar Wójcik

   Jeżeli dostanę bana za zbyt wulgarny język to proszę zapiszcie sobie chociaż gdzieśten post bo moim zdaniem zabawnie opisuje nowego Urgota :D
   Edit: można też napisać i w tedy sam usunę.

  • Aganesu Aganesu

   Prawilny opis
   100% prawdy

 • David

  A ten urgot bedzie we wtorek czy za 2tyg?

  • Michno

   Raczej nie dadzą nowego champa i reworka w jednym patchu :P

 • jojtek12

  Jak rework Galio był dla mnie kompletnie nieciekawy tak ten wygląda mega.

 • Adrian Bandura

  Kiedy będzie dostępny?

  • jojtek12

   Za około 3-4 tygodnie.

  • Maciej Kałuziński

   za 4-5 dni na PBE

 • ✌See Ya✌

  Nie mogą przywrócić cygara dla gravesa podczas rozgrywki ze względu na dużą ilość graczy w młodym wieku,a tworzą urgota który mieli przeciwnika swoim ultem.Brawo Rito

  • Tomb

   A co jeśli dzieci zaczno montować takie maszynki do mielenia na sobie i bedo tym atakować innych? Zgino niewinni ludzie.! Co wtedy? Jak zawsze nikt nie pomyśli…

  • Asd

   Dla Twojej świadomości cygaro wrocilo jakiś czas temu :v