Urządzenie GeForce GTX G-Assist dokonuje rewolucji w świecie gier komputerowych


Firma NVIDIA zaprezentowała dziś urządzenie GeForce® GTX® G-Assist™, które wykorzystuje najnowocześniejszą technologię NVIDIA Artificial Intelligence i dokonuje kolejnej rewolucji w świecie gier komputerowych.

Urządzenie GeForce GTX G-Assist, powstałe w oparciu o nowy dedykowany układ GeForce SoC (Supercomputer on a Chip), pomaga graczom w sytuacjach, gdy muszą na chwilę odejść od komputera, ułatwia pokonanie najtrudniejszych przeciwników w grach oraz dba o zachowanie jak najwyższej formy w czasie rozgrywki.

Video

Ponadto opracowany przez firmę NVIDIA silnik sztucznej inteligencji „GeForce Assisted Gaming” posiada umiejętność przeprowadzenia automatycznej rozgrywki i zapewnienia zwycięstw w 10 080 grach. Główne funkcje nowego urządzenia dla graczy to między innymi:

  • GeForce GhostPlay™ – Wyobraźmy sobie sytuację, w której gracz jest w trakcie pasjonującej walki w trybie wieloosobowym i nagle ktoś puka do drzwi. Przyjechała zamówiona pizza. Gracz nie może porzucić swojego teamu, ale przecież dostawca nie będzie czekać wiecznie, więc trzeba na chwilę odejść od komputera. GeForce GhostPlay z włączoną funkcją sztucznej inteligencji przejmie na kilka minut kontrolę nad kierowaną postacią. Gracz może sobie zrobić przerwę na pizzę, a jego zespół nie traci na jakości.
  • Boss Boost™ – Walka z Bezimiennym Królem z gry Dark Souls 3 jest ponad Twoje siły? Dzięki funkcji Boss Boost nie musisz się już niczego obawiać. Boss Boost można wykorzystać raz w grze i zmiażdżyć każdego wroga, a dzięki automatycznemu włączeniu funkcji ShadowPlay™, zarejestrować rozgrywkę i podzielić się swoimi „zwycięstwami” z przyjaciółmi.
  • NVIDIA Nurture™ – przełomowe podejście do zadbanie o właściwą formę każdego gracza. Sztuczna inteligencja przewiduje potrzeby graczy i automatycznie dostarcza jedzenie, zapewnia stały przypływ energii dzięki napojom GeForce GTX ENERGY, a nawet zamówi przemyślane prezenty dla Twoich bliskich.
  • GeForce GameTrain™ – Nowa gra może być dużym wyzwaniem, szczególnie jeśli gracz chce szybko osiągnąć wysoki poziom. Oglądanie samouczków w serwisie YouTube może potrwać wieki. Teraz dzięki funkcji GeForce™ GameTrain™ możesz uczyć się od najlepszego gracza na świecie, doskonaląc swoje umiejętności w grze dzięki pomocnym wskazówkom i wizualnym podpowiedziom.

Urządzenie GeForce GTX G-Assist z technologią sztucznej inteligencji firmy NVIDIA będzie można zakupić jeszcze w tym roku w jednym z partnerskich sklepów obecnych w 238 krajach na całym świecie. Cena zostanie ogłoszona tuż przed premierą.


Podziel się ze znajomymi!