Valorant – wszystko co wiadomo od nowym FPS od Riotu


Valorant na dniach ma zostać ujawniony, wszystko co musicie wiedzieć o Project A, nowym FPSie od Riot Games.


Nowa produkcja od Riot Games niebawem ma zostać ogłoszona, zebraliśmy wszystkie informacje w jedno miejsce.

Riot zarejestrował nowy znak towarowy Valorant, według przecieków jest on mocno powiązany z nowym FPSem pierwotnie nazwanym Project A.

Poza znakiem towarowym Riot zaczął rejestrować domeny i media społecznościowe pod nazwą Valorant, niektórym udało uchwycić się moment, kiedy jeszcze nie zmieniono nazw na prawidłowe. Jak wiadomo Project A ma nazwę kodową Ares, co też bezpośrednio dowodzi temu, że Valorant powiązany jest z Project A.

Valorant Postacie

W grze na starcie może znaleźć się minimum 8 bohaterów, każdy z nich będzie cechował się innymi umiejętnościami. Twórcy podkreślają, że umiejętności bohaterów nie będą miały takiego wielkiego znaczenia jak umiejętności gracza, maja być po prostu dodatkiem.

Umiejętności

Jeden z graczy udostępnił przeciek postaci nazwanej Sage. Jej klasa to Wartownik (Sentinel) i posiada barierę, spowolnienie, leczenie oraz zdolność wskrzeszania.

Mapa

Mapa nie jest niczym nowym, gracze wycieli ją z trailera opublikowanego na 10 rocznicę. Map będzie zdecydowanie więcej, ale obecnie jedynie układ tej jest znany graczom.

Według jednego z pracowników Riotu, więcej informacji ma pojawić się 2 marca, a sama beta ma wystartować 4 marca.


Podziel się ze znajomymi!