Valorant – wymagania, nowy fps Riotu


Riot zaprezentował nowego FPS – Valorant!


Riot Games przedstawia nową arenę rywalizacji, na której możesz zabłysnąć. To taktyczna strzelanka 5 na 5 oparta na postaciach, w której kreatywność jest twoją najpotężniejszą bronią.

Gameplay

Oto powody, dla których warto się zainteresować VALORANT: serwery z tickrate’em na poziomie 128, minimum 30 klatek na sekundę na większości komputerów o minimalnych parametrach (nawet dziesięcioletnich), 60 do 144 klatek na sekundę na nowszym sprzęcie, globalna sieć centrów danych, pozwalająca osiągnąć opóźnienie poniżej 35 ms w dużych miastach na całym świecie, kod sieciowy, nad którym pracujemy od lat oraz zaangażowanie w walkę z oszustami od pierwszego dnia.

Strzelanie w VALORANT jest precyzyjne, konsekwentne i wysoce zabójcze — chcemy, żeby każdy wygrywał wyłącznie dzięki swoim umiejętnościom i strategii.

Video

Zarys Gry

Wyobraź sobie: taktyczna strzelanka w połączeniu z nadnaturalnymi mocami. Każdy ma broń i wyjątkowy zestaw umiejętności. Jak zatem pokonać kogoś szybkiego niczym wiatr? Wykorzystaj swoje zdolności, by ograć przeciwnika i wykończyć go, nim on wykończy ciebie. VALORANT to gra dla śmiałych strategów, którzy ośmielą się zagrać nieszablonowo, ponieważ to wygrana jest miarą skuteczności.

Wymagania

Wymagania minimalne – 30fps

  • CPU: Intel i3-370M
  • GPU: Intel HD 3000

Wymagania zalecane – 60fps

  • CPU: Intel i3-4150
  • GPU: Geforce GT730

Wymagania high-end – 144+fps

  • CPU: Intel Core i5-4460 3.2GHz
  • GPU: GTX 1050 Ti

Zalecane 4 GB RAM, 1 GB VRAM oraz 64-bitowy system Windows 7/8/10.


Podziel się ze znajomymi!