VALORANT zabiera graczy do zaginionego miasta na nowej mapie Lotus, w odcinku 6


Riot Games i VALORANT ujawnili dziś Lotus, dziewiątą mapę w grze, kolejną po Pearl, która zadebiutowała w czerwcu 2022 r. Mapa Lotus umieszczona jest w Ghatach Zachodnich, w Indiach na Ziemi Omega.


Jest inspirowana tradycyjnymi hinduskimi studniami schodkowymi, wycinaną w skale architekturą i budowlami w stylu drawidyjskim. Podobnie jak Haven, jest to mapa zawierająca 3 punkty, na której gracze, w trakcie przemierzania zaginionego miasta, odkryją kilka nowych mechanik otoczenia, takich jak obrotowe drzwi i zniszczalne ściany.

Akt I odcinka 6 wprowadza też zupełnie nową Przepustkę bojową oraz kolekcję skórek ARAXYS. Inspirowana świętami, które w tym czasie odbywać się będą na świecie – Nowym Rokiem, Walentynkami i Księżycowym Nowym Rokiem – Przepustka bojowa zawierać będzie takie elementy jak skórka broni Classic 9 ŻYWOTÓW, dzięki której będzie można stworzyć pełny oddział agentów przebranych za koty. Inne elementy będące częścią przepustki bojowej to graffiti Szokowe serce i przywieszka Złożone życzenia. Kolekcja skórek ARAXYS przekazuje graczom broń należącą do tajemniczej i być może wrogo nastawionej rasy obcych. Ci przybysze z innych planet posiadają wiedzę technologiczną znacznie przewyższającą możliwości ludzi. Dzięki temu arsenałowi podbili gwiazdy praktycznie bez oporu. Stał się on ich dziedzictwem.

VALORANT akt I odcinka 6 rozpoczyna się 10 stycznia 2023 r.


Podziel się ze znajomymi!