Victorious Aatrox nagrodą za sezon 2019!


Sezon 2019 kończy się 19 listopada, a Aatrox otrzyma zwycięskiego skina!


Sezon 2019 dobiega końca, ale wciąż jest jeszcze czas na zadanie ostatniego ciosu. Jednobohaterowcy, potwory mety i prowadzący z dowolnego wyboru zjednoczcie się — zanim 19 listopada zegar wybije północ.

Aby otrzymać nagrody rankingowe, musicie mieć 2. poziom honoru.

ZWYCIĘSKI AATROX

Gdy opadnie kurz walki po waszej serii gier o awans, pojawi się Ostrze Darkinów (jeśli osiągnęliście poziom Złota lub wyższy w kolejce Solo lub elastycznej Summoner′s Rift lub na Twisted Treeline). Gracze, którzy osiągnęli Złoto lub wyższą rangę w dwóch lub więcej kolejkach rankingowych, odblokują dodatkową Barwę.

TEAMFIGHT TACTICS

Sezon rankingowy Teamfight Tactics skończy się, gdy gra w patchu 9.22 dobiegnie końca. Wciąż pracujemy nad finalną formą nagród rankingowych TFT. Gdy nagrody będą już gotowe, otrzymacie spóźnione trofea odpowiadające randze, którą uzyskaliście na zakończenie ostatniego sezonu.

W międzyczasie ci, którzy wylądowali na poziomie Złota lub wyżej, otrzymają emotkę Zwycięskiego Pengu odpowiadającą zdobytej randze:

HONOR I IKONY

Zachowanie zimnej krwi, kierowanie drużyną i bycie wspaniałym współgraczem odblokowuje nowe emotki honoru, odpowiadające ostatecznemu poziomowi honoru w sezonie.

ODBLOKOWANIE MERCHU

Wszyscy gracze mogą kupować w sklepie Riot Games Merch sprzęt związany z rangami, poza plakatem Zwycięskiego Aatroxa zarezerwowanego dla zdobywców Złota i powyżej. Więcej szczegółów na ten temat już niedługo.

Do zobaczenia na Summoner’s Rift!


Podziel się ze znajomymi!

15 Comments

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Pół roku temu miałem bana na 14 dni za flame i niestety poziom honoru wbija się tak „szybko”, że nie masz najmniejszych szans wbić dwójki do listopada, jeśli dostałeś bana w kwietniu +. Sprawiedliwe i guess.. xDDD

      1. Aha czyli to, że wyłączyłem all chat i nie flejmie już od 7 miesięcy nic nie znaczy? Inni gracze byliby dalej toxic zamiast się poprawić. Kiedyś nie musiałeś spełniać aż tak porytych wymagań jak teraz. Dostałeś bana na czat 3 miesiące przed końcem sezonu i wciąż miałeś szansę zakwalifikować się do nagród. Pierwszy taki ban od 5 lat gry. No ale ok.. skoro uważasz, że wbijanie poziomu honoru jest fair to pozdro. Season 9 for life <3 xDDD